Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Maty amortyzujące – pod sprzęt

Maty amortyzujące to niezbędny element wyposażenia, szczególnie dla osób aktywnych fizycznie oraz tych, którzy uprawiają sport.

Służą one nie tylko do ochrony podłogi, ale także do zapewnienia komfortu podczas treningu. W tym artykule omówimy różne modele mat amortyzujących, które można wykorzystać pod sprzęt sportowy.

Maty amortyzujące - pod sprzęt

Zipro mata treningowa modułowa puzzle 60x60cm 12 mm 6 szt.

Jednym z popularnych wyborów są maty treningowe modułowe, takie jak Zipro Mata. Posiadają one system puzzli, co pozwala na dowolne układanie i dostosowanie rozmiaru maty do potrzeb użytkownika. Mata o grubości 12 mm gwarantuje doskonałą amortyzację i ochronę przed uszkodzeniami sprzętu oraz podłogi.

Pure2improve mata ochronna 140 cm x 70 cm x 0.6 cm czarna

Ta kompaktowa mata ochronna doskonale sprawdzi się pod mniejszymi urządzeniami sportowymi. Jej niewielkie wymiary pozwalają zaoszczędzić miejsce, a grubość 0.6 cm zapewnia odpowiednią ochronę podłogi. Jest to doskonały wybór dla osób posiadających ograniczoną przestrzeń treningową.

Apropos, przejrzyj ten wpis: Kolor indygo: jaka to barwa i do czego pasuje? pomysły na wnętrza z modnym odcieniem indygo – home

Odkryj również: Kosiarki akumulatorowe

Odkryj również: Kable usb

Sprawdź również: Dylatacja posadzki – co to jest i na czym polega?

Hms mata ochronna mp12 180 cm x 180 cm x 1.2 cm szara

Mata HMS MP12 to rozwiązanie dla osób potrzebujących dużej powierzchni amortyzującej. Jej grubość wynosząca 1.2 cm gwarantuje doskonałą ochronę sprzętu oraz podłogi podczas intensywnych treningów. Mata jest dostępna w kolorze szarym, co dodaje jej eleganckiego wyglądu.

Eb fit mata puzzle 61x61cm czarna

Ta maty puzzle Eb Fit doskonale sprawdza się w domowym siłowni. Jej modułowy design pozwala na łatwe układanie i dostosowanie rozmiaru do przestrzeni. Mata jest czarna, co dodaje jej nowoczesnego wyglądu, a grubość 12 mm zapewnia odpowiednią amortyzację.

One fitness mata ochronna mp10 122 cm x 122 cm x 1 cm czarna

Mata One Fitness to doskonałe rozwiązanie dla osób potrzebujących ochrony podczas treningu. Jej grubość wynosząca 1 cm zapewnia odpowiednią amortyzację, a kompaktowe rozmiary ułatwiają przechowywanie. Mata jest czarna, co pasuje do wielu stylów wnętrz.

Hms mata pod sprzęt pvc 1600x800x6 (mps16)

Ta mata pod sprzęt HMS to nie tylko ochrona podłogi, ale także stabilna powierzchnia pod urządzenia sportowe. Wykonana z trwałego PVC, jest łatwa do czyszczenia i utrzymania w doskonałym stanie. Grubość 6 mm zapewnia odpowiednią ochronę.

Enero mata puzzle piankowe 60 x 60 cm 4 szt.

Mata Enero to zestaw mat puzzle piankowych, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach dziecięcych lub do ćwiczeń fitness. Grubość 60 x 60 cm i 4 sztuki w zestawie pozwalają na różnorodne układy i dostosowanie podłogi do potrzeb.

Insportline uniwersalna mata pod sprzęt amortyzująca 160 x 80 x 0,6 cm kolor szary (5302)

Ta uniwersalna mata amortyzująca inSPORTline to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich rodzajów sprzętu sportowego. Grubość 0,6 cm zapewnia odpowiednią ochronę podłogi, a kolor szary pasuje do wielu wnętrzowych aranżacji.

Hms mata ochronna mp12 122 cm x 122 cm x 1.2 cm czarna

Kolejny model maty ochronnej HMS, tym razem o mniejszych rozmiarach. Grubość 1.2 cm zapewnia doskonałą amortyzację, a czarny kolor dodaje elegancji. Idealna do treningu w domowych warunkach.

Hms mp12 pro mata puzzle pod sprzęt siłowy 600 x 600 x 12 mm hms premium

Ta profesjonalna mata HMS to doskonałe rozwiązanie dla osób uprawiających sport na poważnie. Grubość 12 mm gwarantuje ochronę sprzętu i podłogi nawet podczas najbardziej intensywnych treningów.

Meteor mata ochronna 180 cm x 120 cm x 1 cm czarna

Mata Meteor ochroni Twoją podłogę podczas treningów fitness lub innych aktywności. Jej grubość wynosząca 1 cm zapewnia odpowiednią amortyzację, a czarny kolor pasuje do różnych stylów wnętrz.

One fitness mata ochronna mp10 180 cm x 180 cm x 1 cm wielokolorowa

Kolejna mata One Fitness, tym razem w wielu kolorach. Jej grubość wynosząca 1 cm zapewnia doskonałą ochronę, a różnorodność kolorów pozwoli dopasować ją do własnych preferencji estetycznych.

Allright mata ochronna fe06017 120 cm x 120 cm x 1.2 cm czarna

Mata Allright to kolejny model ochronny, który doskonale sprawdzi się pod sprzętem sportow
ym. Grubość 1.2 cm zapewnia odpowiednią amortyzację, a czarny kolor dodaje elegancji.

Hms mps13 mata pod sprzĘt pvc 1300x700x6 hms premium

Ta mata HMS Premium to doskonałe rozwiązanie dla osób potrzebujących ochrony pod większym sprzętem. Wykonana z trwałego PVC, jest łatwa do utrzymania w czystości. Grubość 6 mm zapewnia optymalną ochronę podłogi.

Body sculpture mata ochronna puzzle czarna 4 szt. bb 8340b

Zestaw mat puzzle Body Sculpture to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują wielu małych mat amortyzujących. Grubość 4 sztuk w zestawie pozwala na różnorodne układy i dostosowanie podłogi do potrzeb treningowych.

Podsumowując, wybór odpowiedniej maty amortyzującej pod sprzęt sportowy zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj treningu, dostępna przestrzeń i indywidualne preferencje estetyczne. Jednak wszystkie wymienione modele oferują doskonałą ochronę podłogi i sprzętu, co pozwala na trening w pełnym komforcie i bezpieczeństwie.

Sprawdź koniecznie  Akcesoria do urządzeń agd