Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Kable usb

W dzisiejszych czasach, gdy większość urządzeń elektronicznych korzysta z portów USB do ładowania i transferu danych, kable USB stały się nieodłączną częścią naszego codziennego życia.

Warto więc poznać różne rodzaje kabli dostępnych na rynku, aby wybrać odpowiednią opcję dla swoich potrzeb. W tym artykule przyjrzymy się różnym modelom kabli USB dostępnym w sklepach, zapoznamy się z opiniami użytkowników oraz porównamy ceny, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję.

Kable usb

Kabel usb unitek usb-a – usb-c + microusb + lightning 1.2 m czarny (c14049bk)

Kabel Unitek USB-A – USB-C + microUSB + Lightning to wszechstronny kabel, który obsługuje różne rodzaje urządzeń. Długość 1.2 metra sprawia, że jest on idealny do ładowania i synchronizacji danych zarówno w domu, jak i w podróży. Czytając opinie użytkowników, można zauważyć, że ten kabel jest ceniony za solidną jakość i kompatybilność z różnymi urządzeniami. Cena tego modelu jest również przystępna, co czyni go atrakcyjną opcją dla wielu osób.

Kabel usb unitek usb-a – usb-c 1.5 m czarny (c14103bk-1.5m)

Kabel USB-A – USB-C o długości 1.5 metra to doskonała opcja dla osób, które potrzebują dłuższego kabla do ładowania i transferu danych. Model ten jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i niezawodność. Zdaniem użytkowników, kabel Unitek USB-A – USB-C 1.5 m sprawdza się doskonale i jest warty swojej ceny.

Skieruj wzrok także na to: Rockstar games social club – co to jest?

Zwróć uwagę również na to: Gry edukacyjne – wzbogacający świat nauki i zabawy

Warto to dokładniej przemyśleć: Dyski hdd 1tb

Przyjrzyj się temu: Kremy do twarzy – wybierz odpowiedni produkt dla twojej skóry

Kabel usb unitek usb-a – usb-c 1 m czarny (y-c474bk)

Jeśli potrzebujesz krótszego kabla USB-A – USB-C o długości 1 metra, to model Y-C474BK od Unitek może być dla Ciebie idealny. Ten kabel jest wygodny do użytku w biurze lub w samochodzie, zapewniając szybkie ładowanie i stabilny transfer danych. Opinie użytkowników wskazują na dobrą jakość tego produktu i jego konkurencyjną cenę.

Kabel usb unitek usb-a – usb-c 0.5 m czarny (y-c481bk)

Jeśli potrzebujesz jeszcze krótszego kabla, to model Unitek USB-A – USB-C o długości 0.5 metra może być odpowiednią opcją. Ten krótki kabel jest idealny do ładowania urządzeń w miejscach, gdzie nie potrzebujesz długiego kabla. Użytkownicy doceniają jego kompaktowość i wygodę użycia.

Kabel usb unitek usb-a – microusb 3 m czarny (y-c435gbk)

Jeśli wciąż korzystasz z urządzeń z portem microUSB, to kabel Unitek USB-A – microUSB o długości 3 metrów może być dla Ciebie niezbędny. Ten długi kabel umożliwia ładowanie i transfer danych na większą odległość, co może być przydatne w niektórych sytuacjach. Opinie użytkowników potwierdzają, że ten kabel jest trwały i spełnia swoje zadanie.

Kabel usb unitek usb-a – microusb 1.5 m czarny (y-c434gbk)

Jeśli potrzebujesz krótszego kabla microUSB, to model Unitek USB-A – microUSB o długości 1.5 metra może być odpowiedni. Ten kabel jest wygodny do ładowania smartfonów, tabletów i innych urządzeń wyposażonych w port microUSB. Kompaktowy rozmiar i dobra jakość wykonania to cechy, które doceniają użytkownicy.

Kabel usb unitek usb-a – usb-a 1.5 m czarny (y-c458gbk)

Kabel Unitek USB-A – USB-A o długości 1.5 metra może być przydatny w wielu sytuacjach. Ten kabel jest idealny do podłączania urządzeń do komputera lub do ładowania różnych akcesoriów. Opinie użytkowników wskazują na jego trwałość i niezawodność.

Kabel usb unitek usb-c – usb-c 2 m czarny (c14059bk)

Kabel USB-C – USB-C o długości 2 metrów to doskonała opcja dla użytkowników urządzeń wspierających ten standard. Ten kabel umożliwia szybkie ładowanie i transfer danych, a jego długość pozwala na wygodne korzystanie z urządzeń nawet w odległości od gniazdka. Użytkownicy wskazują na dobrą jakość tego produktu.

Kabel usb unitek usb-a – micro-b 2 m czarny (y-c4001gbk)

Jeśli potrzebujesz kabla USB-A – micro-B o długości 2 metrów, to model Unitek Y-C4001GBK może być dla Ciebie odpowiedni. Ten kabel jest kompatybilny z wieloma urządzeniami i zapewnia szybkie ładowanie oraz transfer danych. Użytkownicy doceniają jego jakość i wygodę użycia.

Kabel usb baseus usb-a – usb-c 1 m czarno-szary (catklf-bg1)

Kabel USB-A – USB-C marki Baseus to solidna opcja dla użytk
owników smartfonów i tabletów z portem USB-C. Ten kabel o długości 1 metra jest dostępny w atrakcyjnym czarno-szarym kolorze. Opinie użytkowników wskazują na jego trwałość i dobrą jakość wykonania.

Kabel usb baseus usb-a – usb-c 2 m czarno-szary (catklf-cg1)

Jeśli potrzebujesz dłuższego kabla USB-A – USB-C marki Baseus, to model CATKLF-CG1 o długości 2 metrów może być dla Ciebie odpowiedni. Ten kabel jest wygodny do ładowania i transferu danych na większą odległość. Użytkownicy chwalą jego jakość i wytrzymałość.

Kabel usb unitek usb-a – usb-a 1 m czarny (y-c457gbk)

Kabel Unitek USB-A – USB-A o długości 1 metra to opcja dla osób potrzebujących podłączyć różne urządzenia do komputera lub ładowarki. Ten kabel jest kompatybilny z wieloma akcesoriami i zapewnia stabilny transfer danych. Opinie użytkowników potwierdzają jego jakość i użyteczność.

Kabel usb baseus usb-a – usb-c 2 m czarno-czerwony (catklf-c91)

Kabel USB-A – USB-C marki Baseus w kolorze czarno-czerwonym to nie tylko praktyczny, ale także stylowy akcesorium. Długość 2 metrów sprawia, że jest wygodny do użytku w różnych sytuacjach. Użytkownicy doceniają zarówno jego wygląd, jak i funkcjonalność.

Kabel usb baseus usb-a – lightning 1 m czarno-czerwony (31652-uniw)

Jeśli jesteś użytkownikiem urządzeń Apple, to kabel USB-A – Lightning marki Baseus może być dla Ciebie niezbędny. Ten kabel o długości 1 metra jest kompatybilny z iPhone’ami i iPadami, umożliwiając szybkie ładowanie i transfer danych. Opinie użytkowników potwierdzają jego jakość i niezawodność.

Kabel usb baseus usb-a – microusb 2 m czarno-czerwony (camklf-c91)

Jeśli potrzebujesz kabla USB-A – microUSB w kolorze czarno-czerwonym, to model CAMKLF-C91 od Baseus może być dla Ciebie odpowiedni. Ten kabel o długości 2 metrów jest wygodny do ładowania różnych urządzeń, a jego design przyciąga uwagę. Użytkownicy chwalą jego jakość wykonania.

Podsumowując, wybór odpowiedniego kabla USB zależy od Twoich potrzeb i preferencji. Na rynku dostępne są różne modele o różnych długościach i rodzajach złączy. Warto przeczytać opinie innych użytkowników oraz porównać ceny, aby znaleźć najlepszą opcję dla siebie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kabla do ładowania telefonu, tabletu czy innych urządzeń, na pewno znajdziesz odpowiednią opcję w szerokim wyborze dostępnych na rynku kabli USB.

Sprawdź koniecznie  Jak zrobić choinkę na pniu? jak ją udekorować i wykorzystać w świątecznej aranżacji? – home