Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Aplikacja youtube kids – co oferuje? czy jest darmowa?

W dzisiejszych czasach dzieci coraz częściej korzystają z urządzeń elektronicznych, a dostęp do internetu staje się coraz łatwiejszy i bardziej powszechny.

W związku z tym, niezwykle istotne jest zadbanie o to, żeby treści, z którymi mają styczność, były odpowiednie dla ich wieku. W tym celu można sięgnąć po specjalne aplikacje, takie jak YouTube Kids. Ale co tak naprawdę oferuje ta aplikacja i czy jest dostępna bezpłatnie? Odpowiemy na te pytania w tym artykule.

Aplikacja youtube kids – co oferuje? czy jest darmowa?

Co to jest youtube kids?

YouTube Kids to specjalna wersja popularnej platformy wideo YouTube, stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach. Jest to aplikacja, która zawiera treści dostosowane do wieku dzieci i ma na celu zapewnienie im bezpiecznego dostępu do internetowych filmów i programów. Aplikacja ta jest dostępna na wielu urządzeniach, w tym smartfonach, tabletach, oraz telewizorach smart. Wszystko po to, by rodzice mogli kontrolować to, co ich dzieci oglądają.

Co oferuje youtube kids?

YouTube Kids oferuje wiele funkcji, które pozwalają rodzicom na kontrolę treści, do których mają dostęp ich dzieci. Oto kilka z nich:

  • Filtrowanie treści: Aplikacja posiada zaawansowany system filtrowania treści, który eliminuje nieodpowiednie materiały i gwarantuje, że dzieci nie trafią na treści przeznaczone dla dorosłych.
  • Możliwość ustawienia czasu ekranu: Rodzice mogą kontrolować, ile czasu ich dzieci spędzają przed ekranem, ustawiając limity czasu korzystania z aplikacji.
  • Personalizowane profile: Każde dziecko może mieć własny profil, dzięki czemu treści są dostosowywane do jego wieku i zainteresowań.
  • Bezpieczne wyszukiwanie: Dla starszych dzieci dostępna jest opcja bezpiecznego wyszukiwania, co pozwala im znaleźć interesujące treści bez ryzyka natknięcia się na nieodpowiednie materiały.

Jest to interesujące do zbadania: Smartfon huawei mate 20: wyjątkowe możliwości i nowoczesny design

Skup się na: Oprysk na komary do ogrodu – jaki preparat na komary wybrać?

Zwróć uwagę również na to: Czym jest szkło murano? Żywe kolory z malowniczej wyspy – home

Czy aplikacja youtube kids jest darmowa?

Tak, YouTube Kids jest dostępne bezpłatnie. Możesz pobrać aplikację z App Store lub Google Play i korzystać z jej podstawowych funkcji bez ponoszenia żadnych opłat. Jednak warto wspomnieć, że istnieje także wersja płatna, YouTube Kids Premium, która eliminuje reklamy i oferuje dodatkowe funkcje. Subskrypcja YouTube Kids Premium kosztuje pewną miesięczną opłatę, ale daje rodzicom dodatkową kontrolę nad treściami i oglądaniem swoich dzieci.

Jakie bajki dla dzieci są w aplikacji youtube kids?

W YouTube Kids znajdziesz ogromną ilość treści dla dzieci. Są to nie tylko bajki, ale także edukacyjne filmy, piosenki, programy rozwojowe i wiele więcej. Popularne kanały dla dzieci takie jak „Cocomelon”, „Blippi” czy „Paw Patrol” są dostępne w tej aplikacji. Rodzice mogą także szukać treści dostosowanych do wieku i zainteresowań swoich dzieci, co sprawia, że aplikacja staje się cennym źródłem rozrywki i nauki.

Youtube kids – jak zainstalować?

Instalacja YouTube Kids jest prosta. Oto kroki, które musisz podjąć:

  1. Pobierz aplikację z odpowiedniego sklepu aplikacji na swoim urządzeniu (App Store dla urządzeń Apple, Google Play dla urządzeń Android).
  2. Otwórz aplikację po zainstalowaniu.
  3. Podczas pierwszego uruchomienia będziesz musiał(a) ustawić profil dla swojego dziecka i dostosować preferencje, takie jak wiek i rodzaj treści.
  4. Po zakończeniu konfiguracji, możesz już cieszyć się bezpiecznymi treściami dla dzieci na YouTube Kids.

Warto przeczytać

YouTube Kids to świetna aplikacja, która pomaga rodzicom zapewnić swoim dzieciom bezpieczny dostęp do treści online. Darmowa wersja oferuje wiele przydatnych funkcji, a płatna subskrypcja pozwala jeszcze bardziej spersonalizować doświadczenie. Warto zainstalować tę aplikację na urządzeniach swoich dzieci i cieszyć się spokojem, że treści, do których mają dostęp, są odpowiednie dla ich wieku.

Pamiętaj jednak o tym, że choć YouTube Kids stara się eliminować nieodpowiednie treści, to nadal warto zachować czujność i regularnie sprawdzać, co dzieci oglądają, aby upewnić się, że są to treści zgodne z naszymi wartościami i oczekiwaniami.

Sprawdź koniecznie  Jak ustawić antenę satelitarną? poznaj kilka praktycznych wskazówek