Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Oculus quest 2 128 gb (899-00184-02) – gogle vr

Oculus Quest 2 128 GB to najnowsza odsłona popularnych gogli wirtualnej rzeczywistości, która zapewnia niesamowite wrażenia w świecie VR.

Dzięki doskonałej jakości obrazu, wygodzie noszenia i bogatym możliwościom rozrywki, te gogle VR zyskały ogromną popularność wśród miłośników wirtualnej rzeczywistości. W tym artykule dokładnie przyjrzymy się temu produktowi, jego specyfikacji, opiniom użytkowników oraz dostępnym inspiracjom.

Oculus quest 2 128 gb (899-00184-02) - gogle vr

Opis produktu

Oculus Quest 2 128 GB to gogle VR, które pozwalają użytkownikom na całkowite zanurzenie się w wirtualnym świecie. Dzięki wbudowanemu procesorowi i pamięci o pojemności 128 GB, te gogle są gotowe do działania bez konieczności podłączania ich do komputera czy konsoli. Możesz cieszyć się wirtualną rzeczywistością w dowolnym miejscu i czasie.

Gogle wyposażono w wyświetlacz OLED o rozdzielczości 3664 x 1920 pikseli, co zapewnia wyjątkowo ostre i realistyczne obrazy. Dzięki technologii odświeżania 90 Hz, ruchy są płynne, a efekt obecności jeszcze bardziej realistyczny. Wbudowane głośniki oferują doskonały dźwięk, ale istnieje także możliwość podłączenia słuchawek dla jeszcze lepszych wrażeń dźwiękowych.

Co więcej, gogle Oculus Quest 2 128 GB są wyposażone w kontrolery Oculus Touch, które pozwalają na precyzyjną interakcję z wirtualnym światem. Czujniki śledzące ruchy gwarantują płynne i precyzyjne działanie kontrolerów, co sprawia, że rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca.

Specyfikacja

Oto główne cechy techniczne gogli Oculus Quest 2 128 GB:

  • Wyświetlacz: OLED o rozdzielczości 3664 x 1920 pikseli
  • Odświeżanie: 90 Hz
  • Pamięć: 128 GB
  • Procesor: Qualcomm Snapdragon XR2
  • Kontrolery: Oculus Touch
  • Łączność: Wi-Fi 6

To imponujące parametry, które zapewniają doskonałą jakość wirtualnej rzeczywistości oraz płynną rozgrywkę.

Dostrzeż to też: Projektory

Warto to zbadać: Leżaki ogrodowe

Zwróć uwagę również na to: Telewizory 55”

Opinie

Opinie użytkowników Oculus Quest 2 128 GB są wyjątkowo pozytywne. Użytkownicy chwalą jakość obrazu, wygodę noszenia, jakość dźwięku i intuicyjność obsługi. Gogle cieszą się dużą popularnością zarówno wśród graczy, jak i osób poszukujących rozrywki w wirtualnej rzeczywistości.

Jednym z głównych atutów tych gogli jest ich niezależność od komputera czy konsoli. Możesz je włączyć i cieszyć się VR w dowolnym miejscu, a wbudowana pamięć pojemności 128 GB pozwala na przechowywanie wielu gier i aplikacji. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swobodę i mobilność.

Warto również wspomnieć o rozbudowanej bibliotece gier i aplikacji dostępnych na platformie Oculus, która ciągle się rozwija. Możesz eksplorować różne światy, uczestniczyć w emocjonujących rozgrywkach i doświadczać wirtualnej rzeczywistości na całkowicie nowym poziomie.

Inspiracje

Jeśli szukasz inspiracji na to, jak wykorzystać gogle Oculus Quest 2 128 GB, to możliwości są naprawdę szerokie. Możesz wcielić się w superbohatera w grach akcji, odkrywać tajemnicze światy w grach przygodowych, czy też po prostu relaksować się w wirtualnym środowisku, oglądając filmy czy koncerty.

Wirtualna rzeczywistość otwiera przed tobą nowe horyzonty i pozwala na doświadczenie rzeczy, które w rzeczywistości mogłyby być niemożliwe. To świat pełen możliwości i niesamowitych przygód.

Pytania i odpowiedzi

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące gogli Oculus Quest 2 128 GB, to nie wahaj się ich zadać. W sekcji „Pytania i odpowiedzi” znajdziesz wiele informacji na temat tego produktu oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Niezależnie od tego, czy interesują cię szczegóły techniczne, kompatybilność z innymi urządzeniami czy dostępność gier, tutaj znajdziesz potrzebne odpowiedzi.

Podsumowując, Oculus Quest 2 128 GB to doskonałe gogle VR, które zapewniają niesamowite wrażenia wirtualnej rzeczywistości. Dzięki wysokiej jakości obrazu, wygodzie noszenia, rozbudowanej bibliotece gier i aplikacji oraz pojemnej pamięci, te gogle zyskały uznanie użytkowników na całym świecie. Jeśli szukasz sposobu na ucieczkę do świata wirtualnej rzeczywistości, to Oculus Quest
2 128 GB są doskonałym wyborem.

Masz pytania?

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące Oculus Quest 2 128 GB, nie krępuj się ich zadać. Nasi eksperci są gotowi na odpowiedzić na wszystkie twoje pytania i pomóc ci w wyborze idealnych gogli VR dla siebie.

Zapytaj społeczności

Chcesz poznać opinie innych użytkowników Oculus Quest 2 128 GB? Skorzystaj z opcji „Zapytaj społeczności” i dowiedz się, co inni mają do powiedzenia na temat tych gogli. To doskonały sposób na zdobycie dodatkowych informacji i spojrzenie na produkt z różnych perspektyw.

Gwarancje, raty, leasing, leasing, market

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem Oculus Quest 2 128 GB, to warto sprawdzić dostępność gwarancji, opcji płatności na raty czy leasingu, a także dostępność produktu na rynku. Różne sklepy i producenci mogą oferować różne warunki zakupu, dlatego warto porównać oferty i wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Oculus Quest 2 128 GB to innowacyjne gogle VR, które przenoszą rozrywkę na zupełnie nowy poziom. Dzięki nim możesz odkryć fascynujący świat wirtualnej rzeczywistości i doświadczyć niesamowitych przygód. Niezależnie od tego, czy jesteś graczem, czy po prostu szukasz nowych doznań, te gogle z pewnością cię zachwycą.

Teraz, kiedy poznałeś wszystkie szczegóły Oculus Quest 2 128 GB, możesz zacząć planować swoją własną przygodę w wirtualnej rzeczywistości. Ciesz się fantastycznymi wrażeniami i odkrywaj światy, które są na wyciągnięcie ręki!

Sprawdź koniecznie  Drukarki atramentowe