Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Akcesoria do węży ogrodowych

Węże ogrodowe to niezastąpiony element wyposażenia każdego ogrodu.

Umożliwiają one skuteczne nawadnianie roślin, mycie samochodu czy sprzątanie podwórka. Jednak aby korzystanie z węża było łatwe i wygodne, warto zaopatrzyć się również w odpowiednie akcesoria. W tym artykule przedstawimy kilka przydatnych dodatków, które ułatwią Ci pracę w ogrodzie.

Akcesoria do węży ogrodowych

Karcher zraszacz obrotowy – rs 130/3

Pierwszym akcesorium, o którym chcielibyśmy wspomnieć, jest zraszacz obrotowy marki Karcher. Model RS 130/3 zapewnia równomierne nawadnianie dużych obszarów, dzięki czemu Twoje rośliny zawsze będą odpowiednio nawilżone. Posiada trzy regulowane ramiona, które można dostosować do kształtu obszaru, który chcemy podlać. To idealne rozwiązanie dla posiadaczy większych ogrodów.

Gardena zraszacz wahadłowy l

Gardena to marka, która od lat cieszy się uznaniem wśród miłośników ogrodnictwa. Jej zraszacz wahadłowy w kształcie litery L to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą równomiernie podlać trawnik. Dzięki temu akcesorium nie musisz już ręcznie przenosić węża po ogrodzie. Zraszacz wahadłowy L automatycznie nawadnia duży obszar, oszczędzając Twój czas i wysiłek.

Obejrzyj również: Szczoteczki elektryczne – sklep, ceny, opinie

Dostrzeż to też: Porównanie Systemów Plików: NTFS, FAT32, exFAT i Inne – Który Wybrać?

Zapoznaj się również z: Butelki dla niemowląt – wybór najlepszego rozwiązania dla twojego dziecka

Cellfast zraszacz z lancą teleskopową (52-080)

Jeśli zależy Ci na precyzyjnym nawadnianiu roślin, to zraszacz z lancą teleskopową marki Cellfast będzie doskonałym wyborem. Dzięki tej lance możesz skierować strumień wody dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Jest to idealne rozwiązanie dla roślin doniczkowych czy kwiatów w skrzynkach balkonowych.

Cellfast stojak do węża ogrodowego aluplus 45m 1/2″ (55-150)

Jeśli szukasz praktycznego miejsca do przechowywania węża ogrodowego, stojak marki Cellfast z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Wykonany z aluminium, jest nie tylko trwały, ale także estetyczny. Pomieści wąż o długości do 45 metrów, co sprawia, że nie będziesz musiał go składać ani zwijać. To oszczędność czasu i wygoda w jednym.

Flo szybkozłącze standard 3/4″ abs (89002)

Szybkozłącze to niezwykle przydatny dodatek do węża ogrodowego. Dzięki niemu możesz szybko i łatwo podłączyć wąż do kranu czy innego akcesorium. Flo Szybkozłącze jest wyjątkowo trwałe i niezawodne, co sprawia, że korzystanie z węża staje się jeszcze bardziej komfortowe.

Cellfast ideal zestaw zraszający z pistoletem 3/4″ (50-720)

Ten zestaw marki Cellfast to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad nawadnianiem. W zestawie znajduje się zraszacz oraz pistolet, dzięki czemu możesz wybrać odpowiedni sposób podlewania dla różnych obszarów ogrodu. To praktyczne i wszechstronne rozwiązanie.

Verto zestaw z pistoletem zraszającym złączkami przyłączem do kranu 1/2″ (15g712)

Zestaw marki Verto to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prostotę i funkcjonalność. W zestawie znajduje się pistolet zraszający oraz złączki do podłączenia węża do kranu. Dzięki temu akcesorium, nawadnianie staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Cellfast zraszacz sektorowy multi zawieszka 52-060

Jeśli potrzebujesz zraszacza, który umożliwia nawadnianie obszaru o różnym kształcie, zraszacz sektorowy marki Cellfast będzie doskonałym wyborem. Dzięki regulacji kąta działania, możesz dostosować go do swoich potrzeb. To praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym ogrodzie.

Cellfast basic zraszacz pulsacyjny metalowy (52-303)

Jeśli zależy Ci na intensywnym nawodnieniu trawnika, to zraszacz pulsacyjny marki Cellfast będzie idealnym rozwiązaniem. Dzięki swojej konstrukcji, równomiernie rozprowadza wodę na duży obszar. Jest to niezawodne i trwałe akcesorium, które posłuży Ci przez wiele sezonów.

Gardena comfort lanca zraszająca (18334)

Lanca zraszająca marki Gardena to doskonałe narzędzie do precyzyjnego podlewania roślin. Dzięki regulacji strumienia wody, możesz dostosować ją do różnych potrzeb. To idealne rozwiązanie dla miłośników ogrodnictwa, którzy dbają o każdy detal.

Gardena sterownik nawadniania 01891-29

<p
>Jeśli chcesz, aby nawadnianie ogrodu było jeszcze bardziej komfortowe, warto zaopatrzyć się w sterownik nawadniania marki Gardena. Dzięki temu urządzeniu możesz zaprogramować czas i częstotliwość podlewania, co oszczędzi Ci czas i wodę. To rozwiązanie, które sprawi, że Twoje rośliny zawsze będą odpowiednio nawilżone.

Cellfast zraszacz wahadłowy opti (52-075)

Zraszacz wahadłowy Opti marki Cellfast to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują nawadniać duże obszary ogrodu. Dzięki swojej konstrukcji, równomiernie rozprowadza wodę na duży obszar. To praktyczne i wydajne akcesorium.

Gw / gz 3/8″ gz x 1/2″gw (5904182442830)

Przyłącze to jest niezwykle przydatne, gdy potrzebujesz podłączyć wąż do kranu o innym rozmiarze. Dzięki temu adapterowi, możesz korzystać z węża ogrodowego bez problemów, niezależnie od rodzaju kranu, który posiadasz.

Cellfast cellfast przyŁĄcze na kran 1/2″ ideal c51-650

Kolejne przyłącze marki Cellfast to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują solidnego i trwałego elementu do podłączania węża do kranu. Dzięki temu akcesorium, możesz być pewien, że woda nie wyciekać będzie w niekontrolowany sposób.

Bradas uchwyt ścienny do węża ogrodowego metalowy (eco-wf114)

Jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce i przechowywać wąż w porządku, uchwyt ścienny marki Bradas będzie idealnym rozwiązaniem. Wykonany z metalu, jest trwały i niezawodny. Dzięki niemu Twój wąż zawsze będzie pod ręką, gotowy do użycia.

Podsumowując, akcesoria do węży ogrodowych to niezbędne dodatki, które ułatwią Ci pracę w ogrodzie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zraszacza, lanci, szybkozłącza czy przyłącza, na rynku dostępne są liczne rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania. Dzięki nim, nawadnianie roślin czy mycie podwórka stanie się prostsze i bardziej efektywne. Wybierając odpowiednie akcesoria, możesz cieszyć się pięknym i zadbany ogród przez cały rok.

Sprawdź koniecznie  Car audio: muzyka w twoim pojeździe