Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Podkładki pod myszy

Podkładki pod myszy to niezbędne akcesoria dla każdego, kto spędza wiele czasu przed komputerem.

Mogą one znacząco poprawić komfort użytkowania myszy, zapewniając płynność ruchu i wsparcie dla nadgarstka. W tym artykule przedstawimy różne modele podkładek pod myszy, omówimy ich cechy oraz dostępność w sklepach, a także przedstawimy opinie użytkowników i porównamy ceny. Zapraszamy do lektury!

Podkładki pod myszy

Podkładka logitech studio series – darker rose (956-000053)

Pierwsza podkładka, którą chcielibyśmy przedstawić, to model Logitech Studio Series – DARKER ROSE. Jest to elegancka podkładka o atrakcyjnym designie, który przypadnie do gustu wielu osobom. Posiada gładką powierzchnię, która umożliwia precyzyjne ruchy myszą. Cena tego produktu wynosi średnio 39,99 zł.

Podkładka natec printable black (npp-0379)

Kolejny model to Natec Printable Black, który wyróżnia się możliwością personalizacji. Możesz wydrukować na niej własny wzór lub zdjęcie, dzięki czemu podkładka stanie się unikatowa. Jest to także podkładka o dobrej jakości, zapewniająca płynne ślizganie myszy. Kosztuje około 29,99 zł.

Będąc przy temacie, przestudiuj ten wpis: Karty dźwiękowe

Podkładka gembird ergopad black (mp-gel-black)

Jeśli zależy Ci na wsparciu dla nadgarstka, to podkładka Gembird ErgoPad Black może być idealnym wyborem. Wyposażona jest w żelową podpórkę, która redukuje napięcie w nadgarstku i zapobiega dolegliwościom związanym z długotrwałym korzystaniem z myszy. Jej cena wynosi około 34,99 zł.

Podkładka fellowes memory foam czarna (9176501)

Fellowes Memory Foam to podkładka, która dostosowuje się do kształtu nadgarstka, dzięki czemu zapewnia jeszcze większy komfort podczas pracy. Jej pianka pamięci pozwala na idealne dopasowanie. Cena tego produktu wynosi około 49,99 zł.

Podkładka ibox aurora (impg4)

Podkładka iBOX Aurora to model o atrakcyjnym designie, który przypadnie do gustu osobom poszukującym estetycznych rozwiązań. Posiada antypoślizgową spodnią warstwę, która zapobiega przesuwaniu się podkładki. Jej cena wynosi średnio 19,99 zł.

Podkładka esperanza Żelowa czarna (ea137k)

Esperanza Żelowa Czarna to podkładka wyposażona w żelową podpórkę, która zapewnia komfort pracy. Posiada również antypoślizgową spodnią warstwę. Cena tego produktu wynosi około 24,99 zł.

Podkładka ibox z podpórką pod nadgarstek (imp001)

Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia dla nadgarstka, to podkładka iBOX z podpórką pod nadgarstek może być odpowiednim wyborem. Zapewnia ona ergonomiczną pozycję podczas korzystania z myszy. Jej cena wynosi średnio 29,99 zł.

Podkładka logitech studio series – mid grey (956-000052)

Kolejny model od Logitech to Studio Series – MID GREY. Jest to podkładka w kolorze średniego szarości, która pasuje do wielu biurkowych aranżacji. Posiada gładką powierzchnię i jest dostępna za około 39,99 zł.

Podkładka natec chipmunk (npf-0784)

Podkładka Natec Chipmunk to model o nietypowym wzornictwie, który może być ciekawą ozdobą Twojego biurka. Posiada dobrą jakość wykonania i kosztuje około 29,99 zł.

Podkładka esperanza materiałowa czarna (ea145k)

Esperanza Materiałowa Czarna to podkładka o klasycznym designie, wykonana z trwałego materiału. Jest dostępna za około 19,99 zł.

Podkładka natec maths maxi (npo-1455)

Jeśli lubisz matematykę, to podkładka Natec Maths Maxi może Cię zainteresować. Posiada wzór matematyczny i jest dostępna za około 29,99 zł.

Podkładka esperanza ea137b (5901299908334)

Esperanza EA137B to podkładka o ergonomicznym kształcie, który wspiera naturalną pozycję nadgarstka. Cena tego produktu wynosi około 24,99 zł.

Podkładka natec printable white (npp-0937)

Kolejny model z możliwością personalizacji to Natec Printable White. Możesz nadać jej własny wygląd, a kosztuje ona około 29,99 zł.

Podkładka kensington duo gel mouse pad (62401)

Podkładka Kensington Duo Gel Mouse Pad to model wyposażony w żelową podpórkę, która zapewnia komfort pracy. Jest dostępna za
około 59,99 zł.

Podkładka natec discoveries maxi (npo-1457)

Ostatnią podkładką, którą chcielibyśmy przedstawić, jest Natec Discoveries Maxi. Jest to podkładka o dużych rozmiarach, która zapewnia dużo miejsca dla myszy. Kosztuje około 34,99 zł.

Podsumowując, wybór podkładki pod myszy zależy od Twoich preferencji estetycznych, ergonomicznych potrzeb oraz budżetu. Warto zwrócić uwagę na materiał, wygodę i design podkładki. Dostępność wielu różnych modeli pozwala każdemu znaleźć idealną podkładkę, która poprawi komfort pracy przed komputerem.

Niezależnie od wyboru, podkładka pod mysz to nie tylko praktyczny akcesorium, ale także element personalizacji Twojego biurka. Dzięki różnorodnym wzorom i możliwościom dostosowania, możesz stworzyć idealne miejsce do pracy lub rozrywki.

Sprawdź koniecznie  Szałwia lekarska – właściwości. na co pomaga szałwia do picia? – home