Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Narzędzia tnące i skrawające

Narzędzia tnące i skrawające są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego majsterkowicza, remontowicza czy profesjonalisty zajmującego się pracami budowlanymi.

Dzięki nim możliwe jest precyzyjne cięcie i obróbka różnych materiałów, co jest niezbędne podczas układania podłóg, montażu mebli czy prac przy wykończeniach wnętrz. W tym artykule przedstawimy kilka popularnych narzędzi tnących i skrawających, które ułatwią wykonywanie różnorodnych prac.

Narzędzia tnące i skrawające

Wolfcraft gilotyna do paneli vlc800 (6939000)

Wolfcraft Gilotyna do paneli VLC800 (6939000) to narzędzie dedykowane do cięcia paneli podłogowych i innych materiałów, takich jak drewno czy laminat. Dzięki niej można precyzyjnie i szybko przycinać panele do wymaganego rozmiaru, co znacznie ułatwia prace przy układaniu podłóg. Gilotyna posiada ergonomiczny uchwyt, który zapewnia wygodne użytkowanie.

Wolfcraft gilotyna do paneli wolfcraft vlc 1000

Kolejnym narzędziem do cięcia paneli jest Wolfcraft Gilotyna do paneli Wolfcraft VLC 1000. To rozwiązanie idealne do pracy z panelami o większych rozmiarach. Precyzyjne ostrza pozwalają na dokładne cięcie, a stabilna konstrukcja gwarantuje trwałość narzędzia.

Rzuć okiem na: Krótkofalówki

Rzuć okiem również na: Jak prać? oznaczenia prania — co oznaczają symbole na metkach?

Warto to zbadać: Smartfony

Skieruj wzrok także na to: Lampy błyskowe: wybór odpowiedniego modelu do twoich potrzeb fotograficznych

Dostrzeż to też: Powody dlaczego twój grzejnik nie grzeje – home

Zerknij na to: Salon w bloku. pomysły na mały salon z aneksem, ze stołem – home

Wolfcraft strug do fazowania krawędzi płyt z karton-gipsu wymienne ostrza (4009000)

Wolfcraft Strug do fazowania krawędzi płyt z karton-gipsu z wymiennymi ostrzami (4009000) to narzędzie niezbędne przy pracach wykończeniowych. Pozwala ono na precyzyjne fazowanie krawędzi płyt, co poprawia estetykę i trwałość wykończenia. Ostrza są wymienne, co zwiększa żywotność narzędzia.

Stanley nóż interlock z ostrzem łamanym 18mm (0-10-018)

Stanley Nóż Interlock z ostrzem łamanym 18mm (0-10-018) to narzędzie wielofunkcyjne, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Ostrze można łatwo łamać, co zapewnia zawsze ostre narzędzie do cięcia różnych materiałów, takich jak papier, tworzywa sztuczne czy taśmy.

Stanley ostrze łamane 18mm 50szt. (11-301)

Jeśli używasz noża z ostrzem łamanym, warto mieć zapas ostrzy. Stanley Ostrze łamane 18mm 50szt. (11-301) to doskonała opcja dla profesjonalistów, którzy intensywnie korzystają z narzędzi tnących. Dzięki dużej ilości ostrzy, można długo utrzymać narzędzie w pełnej sprawności.

Stanley zestaw do ostrzenia noży do strugów i dłut (16-050)

Zachowanie ostrości narzędzi tnących i skrawających jest kluczowe dla precyzji prac. Stanley Zestaw do ostrzenia noży do strugów i dłut (16-050) zawiera wszystko, co potrzebne do profesjonalnego ostrzenia noży. Dzięki temu narzędzia będą zawsze gotowe do pracy.

Stanley skrobak do szyb (98-020)

Stanley Skrobak do szyb (98-020) to narzędzie przydatne podczas prac związanych z usuwaniem starych farb, tapet czy kleju z powierzchni szklanych. Solidna konstrukcja i wygodna rękojeść sprawiają, że prace skrobaczką są mniej męczące.

Dedra nóż precyzyjny wielofunkcyjny 12 ostrzy chwyt 9mm (m9035)

Dedra Nóż precyzyjny wielofunkcyjny 12 ostrzy chwyt 9mm (M9035) to narzędzie dedykowane do precyzyjnych cięć w różnych materiałach. Dzięki 12 wymiennym ostrzom, użytkownik może dostosować narzędzie do konkretnej pracy. Chwyt 9mm zapewnia komfort użytkowania.

Stanley nóż fatmax z podwójnym ostrzem xtreme twinblade 180mm (10-789)

Stanley Nóż FatMax z podwójnym ostrzem Xtreme TwinBlade 180mm (10-789) to narzędzie o podwójnym ostrzu, co zwiększa efektywność cięcia. Doskonale sprawdza się w pracy z materiałami takimi jak gips-karton, drewno czy tworzywa sztuczne. Solidna konstrukcja gwarantuje trwałość narzędzia.

Yato nożyk z ostrzem łamanym 18mm rękojeść pokryta abs (yt-75121)

Yato Nożyk z ostrzem łamanym 18mm rękojeść pokryta ABS (YT-75121) to narzędzie o wygodnej i antypoślizgowej rękojeści, co zapewnia pewny chwyt podczas pracy. Ostrze łamane pozwala na zachowanie ostrości i precyzji cięcia w różnych warunkach.

Stanley nóż kieszonkowy 10-253

Stanley Nóż kieszonkowy 10-253
to narzędzie o kompaktowych rozmiarach, które zawsze można mieć przy sobie. Doskonale sprawdza się w codziennych pracach i szybko dostępne ostrze pozwala na precyzyjne cięcie w każdej sytuacji.

Stanley dwustronny obcinak do laminatu (stht0-16139)

Stanley Dwustronny obcinak do laminatu (STHT0-16139) to narzędzie dedykowane do precyzyjnego cięcia laminatów i paneli. Dwustronne ostrza pozwalają na oszczędność czasu i energii podczas prac związanych z montażem podłóg laminowanych.

Stanley nożyce fatmax proste 250mm (14-563)

Stanley Nożyce FatMax proste 250mm (14-563) to narzędzie idealne do cięcia różnych materiałów, takich jak blacha czy tworzywa sztuczne. Prosta konstrukcja i wygodna rękojeść zapewniają precyzję i komfort pracy.

Pro-line nożyce do prętów 600x10mm – 17424

Pro-Line Nożyce do prętów 600x10mm (17424) to narzędzie dedykowane do cięcia prętów stalowych i innych materiałów o większej grubości. Solidna konstrukcja i ostre ostrza pozwalają na efektywną pracę nawet przy wymagających zadaniach.

Stanley nożyce fatmax odgięte lewe 250mm (14-562)

Stanley Nożyce FatMax odgięte lewe 250mm (14-562) to narzędzie o odgiętych ostrzach, co ułatwia dostęp do trudno dostępnych miejsc. Doskonale sprawdza się przy cięciu blachy i innych materiałów o nietypowych kształtach.

Podsumowując, narzędzia tnące i skrawające są niezbędne w wielu pracach budowlanych i majsterkowych. Wybór odpowiedniego narzędzia zależy od konkretnej pracy, jaką planujemy wykonać. Warto inwestować w wysokiej jakości narzędzia, które zapewnią precyzję i trwałość, co przełoży się na efektywność i satysfakcję z wykonanej pracy.

Sprawdź koniecznie  Akcesoria do pił i pilarek