Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Klawiatury gamingowe

Wybór odpowiedniej klawiatury gamingowej może być zadaniem trudnym, biorąc pod uwagę szeroki wybór dostępnych modeli na rynku.

W tym artykule przedstawimy kilka popularnych klawiatur gamingowych, omówimy ich cechy i specyfikacje, oraz podzielimy się opiniami użytkowników. Dzięki temu będzie łatwiej podjąć decyzję przy zakupie idealnej klawiatury do grania.

Klawiatury gamingowe

Klawiatura preyon brown blitz claw gateron brown (pbrbc87b)

Pierwszym modelem, którym się przyjmiemy, jest klawiatura PREYON Brown Blitz Claw wyposażona w przełączniki Gateron Brown. To mechaniczna klawiatura, która jest ceniona za swoją trwałość i szybkość reakcji. Przełączniki Gateron Brown charakteryzują się delikatnym wyczuwalnym punktem aktywacji, co jest cenione przez wielu graczy.

Klawiatura genesis thor 404 tkl gateron yellow pro (nkg-2069)

Genesis THOR 404 TKL to kolejna propozycja dla graczy, która korzysta z przełączników Gateron Yellow Pro. Jest to klawiatura mechaniczna w formacie tenkeyless, co oznacza, że jest bardziej kompaktowa i mobilna. Przełączniki Gateron Yellow Pro są ciche i mają niski profil, co sprawia, że są idealne do gier, gdzie cicha praca klawiatury jest ważna.

Odkryj również: Komputery poleasingowe

Warto poświęcić czas na to: Lalki

Obejrzyj również: Ewolucja interfejsu użytkownika w systemach operacyjnych: od ikon do interaktywności

Rzuć okiem na to także: Groszek pachnący – pnący kwiat idealny dla każdego!

Klawiatura logitech pro x tkl lightspeed gx brown (920-012136)

Logitech PRO X TKL to klawiatura bezprzewodowa, która używa przełączników GX Brown. Jest to model dedykowany dla profesjonalnych graczy, którzy potrzebują niskiego opóźnienia i dokładności. Klawiatura ta oferuje również możliwość wymiany przełączników, co pozwala dostosować ją do swoich preferencji.

Klawiatura preyon long claw brown gateron brown (plcb104b)

Klawiatura PREYON Long Claw Brown to kolejna propozycja od PREYON, tym razem z przełącznikami Gateron Brown. Jest to model pełnowymiarowy, który oferuje wygodne korzystanie zarówno podczas grania, jak i pracy. Przełączniki Gateron Brown są cenione za swój delikatny feedback i wytrzymałość.

Klawiatura endorfy thock 75% wireless red kalih red box (ey5a073)

Klawiatura Endorfy Thock to bezprzewodowy model w formacie 75%. Wykorzystuje przełączniki Kalih Red Box, które są ciche i precyzyjne. To świetna opcja dla graczy, którzy cenią sobie mobilność i wygodę.

Klawiatura logitech g213 prodigy (920-008093)

Logitech G213 Prodigy to klawiatura membranowa, która oferuje wygodę i funkcjonalność. Jest to model budżetowy, który jest idealny dla początkujących graczy. Klawiatura ta jest również wyposażona w podświetlenie RGB, co pozwala dostosować ją do swojego stylu.

Klawiatura sharkoon skiller sgk4

Sharkoon Skiller SGK4 to kolejna opcja dla graczy o ograniczonym budżecie. Jest to klawiatura mechaniczna, która oferuje przełączniki Outemu Blue, charakteryzujące się głośnym i wyraźnym feedbackiem. Jest to świetna opcja dla miłośników klawiatur mechanicznych.

Klawiatura preyon brown all claw gateron brown hot swap (pbac61b)

Kolejna propozycja od PREYON to klawiatura Brown All Claw, wykorzystująca przełączniki Gateron Brown Hot Swap. Ten model umożliwia łatwą wymianę przełączników, co pozwala dostosować ją do swoich preferencji. To idealna opcja dla osób, które lubią eksperymentować z różnymi rodzajami przełączników.

Klawiatura aoc gk200 (gk200d3uh)

Klawiatura AOC GK200 to model, który oferuje trwałość i prostotę. Jest to klawiatura membranowa, która jest dostępna w przystępnej cenie. To dobra opcja dla graczy, którzy szukają klawiatury gamingowej bez zbędnych dodatków.

Klawiatura corsair k100 opto-mechanical (ch-912a01a-na)

Corsair K100 to klawiatura wyposażona w przełączniki opto-mechaniczne, co oznacza, że są one bardzo szybkie i precyzyjne. Jest to model dla graczy wymagających najwyższej wydajności i funkcji. Klawiatura ta oferuje również wygodne podświetlenie RGB i liczne dodatkowe klawisze programowalne.

Klawiatura logitech g pro gx blue (920-009392)

Klawiatura Logitech G PRO GX Blue to model dedykowany dla miłośników klikających przełączników mechanicznych. Przełączniki GX Blue oferują wyraźny i głośny feedback, co sprawia, że są idealne do gier, gdzie precyzyjne kliknięcia są kluczowe.

Klawiatura razer deathstalker v2 pro linear (rz03-04360100-r3m1)

Razer DeathStalker V2 Pro to klawiatura membr
anowa, która oferuje niski profil i ciche przełączniki. Jest to model dedykowany dla graczy, którzy cenią sobie płaski układ klawiszy i kompaktowość.

Klawiatura redragon k530 draconic pro brown box (red-k530w-rgb-pro)

Klawiatura Redragon K530 Draconic Pro to bezprzewodowy model wyposażony w przełączniki Brown Box. Jest to klawiatura w formacie 60%, co oznacza, że jest bardzo kompaktowa i przenośna. Przełączniki Brown Box charakteryzują się delikatnym feedbackiem i cichą pracą.

Klawiatura preyon long claw alpha (plca104b)

Ostatnią propozycją od PREYON jest klawiatura Long Claw Alpha, która wykorzystuje przełączniki Gateron Brown. To model pełnowymiarowy, który oferuje komfort i wytrzymałość. Przełączniki Gateron Brown są cenione za swoją trwałość i odpowiedni feedback.

Klawiatura endorfy thock 75% wireless black kailh black box (ey5a074)

Ostatnią klawiaturą, którą omówimy, jest Endorfy Thock w wersji bezprzewodowej z przełącznikami Kailh Black Box. To kolejna opcja dla graczy preferujących kompaktowe rozwiązania w formacie 75%. Przełączniki Kailh Black Box oferują wyraźny feedback i trwałość.

Podsumowując, wybór klawiatury gamingowej zależy od wielu czynników, takich jak preferencje w zakresie przełączników, formatu, czy funkcji dodatkowych. Każda z wymienionych klawiatur ma swoje unikalne cechy i zalety, dlatego warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby przed zakupem. Oprócz tego, warto przeczytać opinie innych graczy, aby dowiedzieć się, jak dany model sprawdza się w praktyce. Pamiętajmy również o cenie i dostępności w sklepach, aby znaleźć najlepszą ofertę.

Sprawdź koniecznie  Pszczoła – jak wygląda? ile żyje? podstawowe informacje!