Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Smartbandy

Smartbandy stały się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia.

Dzięki nim możemy monitorować naszą aktywność fizyczną, śledzić sen, odczytywać powiadomienia z telefonu i wiele więcej. W tym artykule przyjrzymy się najpopularniejszym smartbandom dostępnym na rynku, porównamy ich funkcje i ceny, oraz zaprezentujemy opinie użytkowników.

Smartbandy

Smartband xiaomi mi band 7 czarny

Xiaomi Mi Band 7 to jedna z najnowszych propozycji chińskiego producenta. Ten smartband oferuje szeroki zakres funkcji, w tym monitorowanie aktywności sportowej, pomiar tętna i poziomu tlenu we krwi, oraz długi czas pracy na jednym ładowaniu. Cena tego modelu waha się w granicach 200-250 złotych.

Smartband xiaomi mi band 7 pro czarny

Jeśli szukasz bardziej zaawansowanego modelu, to Xiaomi Mi Band 7 Pro może być dla ciebie odpowiednią opcją. Ten smartband posiada kolorowy wyświetlacz AMOLED, a także dodatkowe funkcje, takie jak GPS i NFC. Jednak cena tego modelu wynosi około 350-400 złotych.

Sprawdź również: Akcesoria do samochodu

Skieruj wzrok także na to: Recenzja lg k40 32 gb niebieski (lmx420emw.apocbl) – smartfon

Warto to rozważyć: Dzień teściowej – kiedy wypada i jakie życzenia złożyć?

Rzuć okiem na: Gaming

Smartband fitbit charge 5 czarny

Fitbit Charge 5 to propozycja dla tych, którzy cenią sobie markę i precyzję pomiarów. Ten smartband oferuje zaawansowane funkcje monitorowania zdrowia, w tym EKG, SpO2 i możliwość śledzenia stresu. Niestety, za te zaawansowane funkcje trzeba zapłacić, a cena tego modelu wynosi około 500-600 złotych.

Smartband xiaomi redmi smart band 2 biały

Jeśli zależy ci na prostocie i niskiej cenie, to Xiaomi Redmi Smart Band 2 może być odpowiednią opcją. Ten smartband oferuje podstawowe funkcje monitorowania aktywności i sen, a jego cena wynosi około 100-150 złotych.

Smartband denver smartband denver bfk-312p

Denver Smartband BFK-312P to budżetowa propozycja dla osób szukających prostego smartbandu. Ten model oferuje podstawowe funkcje monitorowania aktywności i sen, a jego cena wynosi około 80-100 złotych.

Smartband xiaomi redmi smart band 2 czarny

Kolejna propozycja od Xiaomi, tym razem w wersji czarnej. Ten smartband oferuje te same funkcje co wersja biała, ale w innym kolorze. Cena pozostaje na podobnym poziomie, czyli około 100-150 złotych.

Smartband fitbit charge 3 szary

Fitbit Charge 3 to starszy model tej marki, ale nadal popularny. Oferuje on podstawowe funkcje monitorowania aktywności i jest dostępny w różnych kolorach, w tym w szarym. Cena tego modelu wynosi około 300-400 złotych.

Smartband dexxer m3 czarny

Dexxer M3 to kolejna budżetowa propozycja smartbandu. Ten model oferuje podstawowe funkcje monitorowania aktywności i sen, a jego cena wynosi około 80-100 złotych.

Smartband honor band 5 różowy

Honor Band 5 to smartband dla osób ceniących sobie estetykę. Dostępny w różnych kolorach, w tym w wersji różowej, ten model oferuje podstawowe funkcje monitorowania aktywności i sen. Cena wynosi około 150-200 złotych.

Smartband rubicon rnce59 czarny + czerwony pasek

Rubicon RNCE59 to interesująca propozycja dla osób szukających smartbandu z dodatkowym akcentem kolorystycznym. Ten model oferuje podstawowe funkcje monitorowania aktywności i jest dostępny w zestawie z czerwonym paskiem. Cena wynosi około 120-150 złotych.

Smartband bakeeley e66+ czarny

Na koniec mamy Bakeeley E66+, który to smartband oferuje podstawowe funkcje monitorowania aktywności w czarnej wersji. Cena tego modelu wynosi około 80-100 złotych.

Podsumowując, rynek smartbandów oferuje szeroki wybór opcji, zarówno pod względem funkcji, jak i cen. Wybór zależy od twoich potrzeb i budżetu. Ważne jest, aby dokładnie przeanalizować opinie użytkowników i funkcje, które są dla ciebie najważniejsze, zanim dokonasz zakupu. Niezależnie od wyboru, smartbandy stały się niezastąpionym narzędziem do monitorowania zdrowia i aktywności fizycznej.

Sprawdź koniecznie  Perfumy unisex: zapachy dla wszystkich