Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Drukarki igłowe

Drukarki igłowe to niezawodne urządzenia, które wciąż cieszą się popularnością w różnych branżach i zastosowaniach.

W tym artykule przyjrzymy się kilku modelom drukarek igłowych, dostępnym na rynku, ich specyfikacjom oraz cenom. Ponadto, przedstawimy opinie użytkowników na temat tych urządzeń, aby pomóc Ci wybrać odpowiednią drukarkę igłową do Twoich potrzeb.

Drukarki igłowe

Drukarka igłowa epson lx-350

Pierwszy model, którym się przyjrzymy, to Epson LX-350. Jest to kompaktowa drukarka igłowa, znana z niezawodności i trwałości. Posiada szybkość drukowania do 347 znaków na sekundę oraz interfejs USB, co ułatwia podłączenie do komputera. Cena tego modelu mieści się w przystępnych granicach, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla wielu użytkowników.

Drukarka igłowa epson lq-630

Kolejny model od Epsona to LQ-630. Ta drukarka igłowa oferuje wydajność druku na poziomie 360 znaków na sekundę i jest wyposażona w interfejs równoległy oraz USB. Posiada również funkcję automatycznego podawania papieru, co jest przydatne w przypadku dużych zadań drukowania. Ceny tego modelu są konkurencyjne, co przyciąga klientów.

Zerknij na to: Krzesełka do karmienia – wybór najlepszych modeli i akcesoriów

Drukarka igłowa epson lq-350

Kolejny model od Epsona, LQ-350, jest kompaktowy i energooszczędny. Dzięki swojej niewielkiej wielkości, może być łatwo umieszczony na biurku. Ta drukarka igłowa oferuje wydruk łącznie z szybkością 347 znaków na sekundę. Jest to również model przyjazny dla środowiska, zużywający mniej energii. Warto zwrócić uwagę na konkurencyjne ceny tego modelu.

Drukarka igłowa compart international drukarka sp298md42-g gry (rs232)

Ten model od CompArt International wyróżnia się interfejsem RS232 i kolorowym szarym wykończeniem. Jest to drukarka igłowa o wydajności 298 znaków na sekundę. Dzięki swoim unikalnym cechom, znajduje zastosowanie w specjalistycznych dziedzinach, takich jak gastronomia czy handel. Cena może być wyższa niż w przypadku niektórych konkurencyjnych modeli, ale to zrozumiałe ze względu na specyfikacje urządzenia.

Drukarka igłowa dascom tally 1330 (28.822.0252)

Dascom Tally 1330 to kolejna drukarka igłowa, która zasługuje na uwagę. Ma 24 igły i jest w stanie osiągnąć prędkość druku wynoszącą 400 znaków na sekundę. Jest to idealne rozwiązanie do drukowania faktur, etykiet czy innych dokumentów. Choć cena może być nieco wyższa, to jakość druku i niezawodność tego modelu są bezdyskusyjne.

Drukarka igłowa epson lq-690

Kolejny model od Epsona, LQ-690, to drukarka igłowa, która oferuje wydruk z prędkością 529 znaków na sekundę. Posiada również interfejs USB i równoległy. Jest to model zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują szybkiego i niezawodnego druku. Choć cena może być nieco wyższa niż w przypadku niektórych innych modeli, to warto zainwestować w tę drukarkę, jeśli zależy Ci na wydajności.

Drukarka igłowa epson drukarka fx-890ii 18-igieł 612cps/80col/6+1/usb – c11cf37401 – c11cf37401

Ten model Epsona, FX-890II, to drukarka igłowa o wyjątkowej wydajności, osiągająca prędkość druku 612 znaków na sekundę. Posiada interfejs USB i jest wyposażona w 18 igieł. Jest to model do zadań, które wymagają szybkiego i precyzyjnego druku. Choć cena może być nieco wyższa, to jest to inwestycja w niezawodność i jakość druku.

Drukarka igłowa epson n lq-590 ii 24-pin

Kolejna drukarka od Epsona, LQ-590 II, to model z 24 igłami, oferujący wysoką jakość druku. Ma również interfejs USB, co ułatwia podłączenie do komputera. Jest to idealna drukarka do zadań wymagających precyzji i dokładności. Cena tego modelu jest konkurencyjna, co sprawia, że jest to atrakcyjna opcja na rynku.

Drukarka igłowa oki ml6300

OKI ML6300 to drukarka igłowa, która oferuje wydruk z prędkością 390 znaków na sekundę. Jest wyposażona w interfejs równoległy i USB. To solidny wybór dla osób, które potrzebują niezawodnego urządzenia do codziennego druku. Ceny tego modelu są konk
urencyjne, co czyni go atrakcyjnym wyborem.

Drukarka igłowa epson drukarka fx-890iin 18igieł 612cps/80col/6+1/usb/lan -c11cf37403a0

Ostatni model od Epsona, FX-890IIN, to drukarka igłowa o wyjątkowej wydajności i wsparciu dla interfejsu LAN. Oferuje prędkość druku wynoszącą 612 znaków na sekundę, co jest imponujące. Jest to model zaprojektowany dla firm, które potrzebują szybkiego i niezawodnego druku w sieci. Choć cena może być nieco wyższa, to warto zainwestować w tę drukarkę, jeśli zależy Ci na profesjonalnym druku.

Drukarka igłowa dascom t5040

Dascom T5040 to drukarka igłowa, która wyróżnia się swoją wydajnością i jakością druku. Posiada 24 igły i jest w stanie osiągnąć prędkość druku 400 znaków na sekundę. Jest to idealne rozwiązanie do drukowania dokumentów o wysokiej jakości. Choć cena może być nieco wyższa, to inwestycja w tę drukarkę może się opłacić w przypadku wymagających zadań drukowania.

Drukarka igłowa dascom mip 480

Ostatnią drukarką, którą omówimy, jest Dascom MIP 480. To kompaktowa drukarka igłowa, która oferuje wydruk z prędkością 480 znaków na sekundę. Jest to model przyjazny dla użytkowników, którzy potrzebują niezawodnego urządzenia do codziennego druku. Ceny tego modelu są konkurencyjne, co czyni go atrakcyjnym wyborem.

Podsumowując, drukarki igłowe nadal mają swoje miejsce na rynku, zwłaszcza w zastosowaniach wymagających wydruku o wysokiej jakości i trwałości. Warto rozważyć różne modele dostępne na rynku, porównać ich specyfikacje oraz ceny, aby wybrać odpowiednią drukarkę igłową do swoich potrzeb. Opinie użytkowników mogą również pomóc w podjęciu decyzji. Niezależnie od wyboru, drukarka igłowa może okazać się niezastąpionym narzędziem w codziennym działaniu wielu firm i instytucji.

Sprawdź koniecznie  Jak powstał pierwszy komputer? historia komputerów w pigułce