Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

# Zamrażarki do zabudowy

Zamrażarki do zabudowy stanowią nieodłączny element nowoczesnej kuchni.

Dzięki nim możemy przechowywać świeże produkty na dłużej, unikając marnowania jedzenia i oszczędzając czas oraz pieniądze. W tym artykule przyjrzymy się różnym modelom zamrażarek do zabudowy, sprawdzimy opinie użytkowników oraz porównamy ceny. Jeśli planujesz zakup zamrażarki, koniecznie przeczytaj nasz przewodnik zakupowy!
## Zamrażarka Whirlpool AFB 8281
Pierwszym modelem, który chcielibyśmy omówić, jest zamrażarka Whirlpool AFB 8281. To urządzenie charakteryzuje się pojemnością na poziomie XX litrów, co pozwala na przechowywanie większej ilości produktów. Dzięki zaawansowanej technologii chłodzenia, zachowuje świeżość i smak przechowywanych produktów na dłużej. Cena tego modelu wynosi XX złotych.
## Zamrażarka Whirlpool AFB 18401
Kolejnym interesującym modelem jest zamrażarka Whirlpool AFB 18401. Jest to urządzenie o mniejszej pojemności niż poprzednik, ale nadal wystarczającej na potrzeby większości gospodarstw domowych. Posiada ona wiele funkcji, które ułatwiają przechowywanie i organizację produktów. Cena tego modelu wynosi XX złotych.
## Zamrażarka Candy Chłodziarko-zamrażarka Candy COHS38FW biała
Jeśli szukasz zamrażarki, która jednocześnie pełni rolę chłodziarki, warto zwrócić uwagę na model Candy COHS38FW. Ta biała, elegancka zamrażarka oferuje wiele możliwości przechowywania i jest wyposażona w nowoczesne technologie. Cena tego modelu wynosi XX złotych.
## Zamrażarka Luxpol Zamrażarka szufladowa podblatowa Begood LZA-85, biała
Kolejną propozycją jest zamrażarka Luxpol Begood LZA-85. Jest to model szufladowy, który można łatwo zamontować pod blatami kuchennymi. Dzięki temu oszczędzisz miejsce w kuchni, a jednocześnie będziesz mieć łatwy dostęp do przechowywanych produktów. Cena tego modelu wynosi XX złotych.
## Zamrażarka Amica Amica Chłodziarko-zamrażarka BM132.3
Jeśli potrzebujesz kombinacji chłodziarki i zamrażarki, zamrażarka Amica BM132.3 może być odpowiednią opcją. Posiada ona odpowiednią pojemność i wiele funkcji ułatwiających przechowywanie żywności. Cena tego modelu wynosi XX złotych.
## Zamrażarka Liebherr LIEBHERR GP 1386 Zamrażarka nablatowa z technologią SmartFrost – TOWAR W MAGAZYNIE
Jeśli zależy Ci na innowacyjnych rozwiązaniach, warto rozważyć zakup zamrażarki Liebherr GP 1386. To model nablatowy z technologią SmartFrost, która minimalizuje powstawanie szronu na ściankach zamrażarki. Cena tego modelu wynosi XX złotych.
## Zamrażarka Amica BZ209.4
Kolejnym modelem od Amica jest zamrażarka BZ209.4. To kompaktowa i energooszczędna zamrażarka, idealna do małych kuchni. Cena tego modelu wynosi XX złotych.
## Zamrażarka Siemens GI11VADE0
Jeśli zależy Ci na markowej zamrażarce, zamrażarka Siemens GI11VADE0 może być odpowiednią opcją. Jest to model o dużej pojemności i zaawansowanych funkcjach. Cena tego modelu wynosi XX złotych.
## Zamrażarka Bosch GIV11AFE0
Kolejna marka, która cieszy się dużym zaufaniem, to Bosch. Zamrażarka Bosch GIV11AFE0 to model z zaawansowaną technologią chłodzenia i dużą pojemnością. Cena tego modelu wynosi XX złotych.
## Zamrażarka Gorenje ZAMRAZARKA SZUFLADOWA FNI5182A1
Jeśli preferujesz zamrażarki szufladowe, to model Gorenje FNI5182A1 może być interesujący. Posiada wiele funkcji ułatwiających przechowywanie żywności. Cena tego modelu wynosi XX złotych.
## Zamrażarka Liebherr LIEBHERR SUIG1514 – DODATKOWE 3 LATA GWARANCJI!!! – towar na magazynie!!!
Jeśli zależy Ci na dłuższej gwarancji, warto rozważyć zakup zamrażarki Liebherr SUIG1514. To model z dodatkową trzyletnią gwarancją, dostępny od ręki. Cena tego modelu wynosi XX złotych.
## Zamrażarka Liebherr Zamrażarka Liebherr IFNe 3503 one size
Kolejnym modelem od Liebherr jest IFNe 3503, który charakteryzuje się uniwersalnym rozmiarem i zaawansowaną technologią chłodzenia. Cena tego modelu wynosi XX złotych.
## Zamrażarka Liebherr LIEBHERR SIFNSf 5128 Plus NoFrost – TOWAR W MAGAZYNIE
Jeśli zależy Ci na zamrażarce z technologią NoFrost, zamrażarka Liebherr SIFNSf 5128 może spełnić Twoje oczekiwania. To model dostępny od ręki. Cena tego modelu wynosi XX złotych.
## Zamrażarka Liebherr LIEBHERR SIFNe 5178 Peak NoFrost – TOWAR W MAGAZYNIE
Ostatnim modelem, który chcielibyśmy przedstawić, jest zamrażarka Liebherr SIFNe 5178 Peak z technologią NoFrost. To urządzenie dostępne od ręki. Cena tego modelu wynosi XX złotych.
## Poradniki zakupowe
Podsumowując, wybór zamrażarki do zabudowy zależy przede wszystkim od Twoich potrzeb i preferencji. Warto zwrócić uwagę na pojemność, funkcje i markę, aby znaleźć model idealnie dopasowany do Twojej kuchni. Przeglądając opinie użytkowników oraz porównując ceny, możesz dokonać mądrego wyboru. Niezależnie od tego, którą zamrażarkę wybierzesz, pamiętaj o regularnym czyszczeniu i konserwacji, aby zapewnić jej długi okres użytkowania.

Sprawdź koniecznie  Najnowsze trendy w sprzęcie komputerowym: co nowego dla entuzjastów?