Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Logitech g pro wireless (910-005272) – mysz

Logitech g pro wireless (910-005272) - mysz

Opis produktu

Logitech G Pro Wireless (910-005272) to profesjonalna mysz stworzona z myślą o wymagających graczach.

Jest to flagowy model marki Logitech, który zapewnia doskonałą wydajność, precyzję i wygodę podczas długich sesji gamingowych. Mysz została zaprojektowana we współpracy z profesjonalnymi graczami, co gwarantuje, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Mysz Logitech G Pro Wireless charakteryzuje się minimalistycznym, ergonomicznym designem, który zapewnia komfort użytkowania. Jest wyjątkowo lekka i ma niski profil, co sprawia, że idealnie leży w dłoni, niezależnie od preferowanej pozycji palców na przyciskach. Ponadto, mysz jest wyposażona w przełączniki przycisków o żywotności do 50 milionów kliknięć, co gwarantuje długą żywotność urządzenia.

Logitech G Pro Wireless (910-005272) posiada zaawansowany sensor HERO, który oferuje precyzyjne śledzenie ruchów z maksymalną rozdzielczością 16 000 DPI. Dzięki temu możesz dokładnie kontrolować swoją postać w grach, osiągając najlepsze wyniki. Sensor ten jest również energooszczędny, co przekłada się na dłuższy czas pracy myszy na jednym naładowaniu baterii.

Specyfikacja

Specyfikacja myszy Logitech G Pro Wireless (910-005272) obejmuje:

  • Model: Logitech G Pro Wireless (910-005272)
  • Rozdzielczość maksymalna: 16 000 DPI
  • Przełączniki przycisków: 50 milionów kliknięć
  • Technologia sensora: HERO
  • Bezprzewodowe połączenie z opóźnieniem < 1 ms
  • Lekki i ergonomiczny design
  • 6 programowalnych przycisków
  • Żywotność baterii do 60 godzin

W wolnej chwili przeczytaj ten artykuł: Jak ewoluować eevee? ewolucja eevee w pokemon go!

Rzuć okiem na: Laptopy hp

Odkryj również: Hbo go – cena, co obejrzeć, najważniejsze informacje

Opinie

Mysz Logitech G Pro Wireless (910-005272) zdobyła ogromną popularność wśród graczy i cieszy się świetnymi opiniami. Użytkownicy doceniają jej precyzję, wygodę oraz niski opóźnienie w bezprzewodowym połączeniu. Ergonomiczny design sprawia, że mysz idealnie leży w dłoni, co jest kluczowe podczas długich sesji gamingowych.

Profesjonalni gracze polecają ten model ze względu na jego niezawodność i doskonałą jakość wykonania. Sensor HERO zapewnia dokładność ruchów, co pomaga w osiąganiu najlepszych wyników w grach.

Podsumowując, Logitech G Pro Wireless (910-005272) to mysz stworzona z myślą o najbardziej wymagających graczach, którzy oczekują doskonałej wydajności i precyzji. Jest to investycja w komfort i efektywność podczas rozgrywki, która z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Inspiracje

Jeśli szukasz inspiracji do wykorzystania myszy Logitech G Pro Wireless (910-005272) w swoich rozgrywkach, warto odwiedzić strony internetowe oraz fora gamingowe, gdzie gracze dzielą się swoimi doświadczeniami i ustawieniami myszy. Możesz również znaleźć wiele poradników dotyczących optymalnych ustawień sensora i przycisków, które pomogą Ci w osiągnięciu lepszych wyników w ulubionych grach.

Pytania i odpowiedzi

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące myszy Logitech G Pro Wireless (910-005272) lub potrzebujesz pomocy w jej konfiguracji, warto skorzystać z dostępnych źródeł informacji. Możesz również zadawać pytania na forach gamingowych lub kontaktować się bezpośrednio z producentem, aby uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.

Warto również przeczytać opinie innych użytkowników, którzy mogą podzielić się swoimi doświadczeniami i wskazówkami dotyczącymi użytkowania myszy Logitech G Pro Wireless (910-005272).

Zapraszamy również do korzystania z dostępnych gwarancji i ofert na rynku, które mogą dodatkowo zabezpieczyć Twój zakup i zapewnić Ci spokojne korzystanie z tego doskonałego urządzenia.

Podsumowując, mysz Logitech G Pro Wireless (910-005272) to doskonały wybór dla wszystkich graczy, którzy cenią sobie jakość, precyzję i wygodę podczas rozgrywki. Zapewni Ci ona przewagę nad przeciwnikami i pozwoli osiągnąć lepsze wyniki w ulubionych grach.

Sprawdź koniecznie  Co to jest impedancja słuchawek?