Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Jak ewoluować eevee? ewolucja eevee w pokemon go!

Eevee to jedno z najbardziej fascynujących stworzeń w świecie Pokemon.

To małe, futerkowe stworzenie jest znane ze swojej zdolności do ewolucji w różne formy, co sprawia, że jest jednym z ulubionych pokemonów wielu trenerów. W grze Pokemon GO, ewolucja Eevee jest jednym z kluczowych elementów rozgrywki. W tym artykule dowiemy się, kim jest Eevee, jak go ewoluować oraz jakie istnieją alternatywne metody jego ewolucji.

Jak ewoluować eevee? ewolucja eevee w pokemon go!

Eevee – kim jest ten pokemon?

Eevee to pokemon z pierwszej generacji, który debiutował w grach i serialu Pokemon w latach 90. To małe, różowe stworzenie przypomina liskę i jest znane z niezwykłej zdolności do przekształcania się w różne formy, zwane „ewolucjami”. Obecnie istnieje osiem głównych ewolucji Eevee, z których każda ma swoje unikalne umiejętności i wygląd. Te ewolucje to: Vaporeon, Jolteon, Flareon, Espeon, Umbreon, Leafeon, Glaceon i Sylveon. Każda z tych form ma swoje zalety i wady, dlatego wybór odpowiedniej ewolucji zależy od sytuacji i strategii trenera.

Ewolucja eevee w pigułce – jak ewoluować eevee?

Ewolucja Eevee w Pokemon GO jest stosunkowo prosta, ale wymaga pewnych kroków. Oto, jak można ewoluować Eevee w konkretne formy:

Vaporeon: Aby ewoluować Eevee w Vaporeona, nadaj mu jako swojego buddy’ego i zdobyj łącznie 128 Cukierków Eevee. Następnie ewoluuje on w Vaporeona.

Jolteon: Aby ewoluować Eevee w Jolteona, nadaj mu jako swojego buddy’ego i zdobyj łącznie 128 Cukierków Eevee. Następnie ewoluuje on w Jolteona.

Flareon: Aby ewoluować Eevee w Flareona, nadaj mu jako swojego buddy’ego i zdobyj łącznie 128 Cukierków Eevee. Następnie ewoluuje on w Flareona.

Espeon: Aby ewoluować Eevee w Espeona, nadaj mu jako swojego buddy’ego i zdobyj łącznie 128 Cukierków Eevee. Następnie musisz zdobyć medal „Przyjaciel” i ewoluować Eevee podczas słonecznego dnia w grze.

Umbreon: Aby ewoluować Eevee w Umbreona, nadaj mu jako swojego buddy’ego i zdobyj łącznie 128 Cukierków Eevee. Następnie musisz zdobyć medal „Przyjaciel” i ewoluować Eevee podczas nocy w grze.

Leafeon: Aby ewoluować Eevee w Leafeona, nadaj mu jako swojego buddy’ego i zdobyj łącznie 128 Cukierków Eevee. Następnie ewoluuje on w Leafeona.

Glaceon: Aby ewoluować Eevee w Glaceona, nadaj mu jako swojego buddy’ego i zdobyj łącznie 128 Cukierków Eevee. Następnie ewoluuje on w Glaceona.

Sylveon: Aby ewoluować Eevee w Sylveona, nadaj mu jako swojego buddy’ego i zdobyj łącznie 70 Cukierków Eevee. Następnie musisz zdobyć medal „Kumple” i zaimponować swojemu Eevee, aby je ewoluować.

Po drodze, zainteresuj się tym materiałem: Statywy

Zajrzyj na to również: Maty amortyzujące – pod sprzęt

Weź pod uwagę: Kawa ziarnista: wybór najlepszych smaków

Apropos, przejrzyj ten wpis: Procesory intel

Alternatywne metody ewolucji eevee:

Oprócz standardowych metod ewolucji Eevee w Pokemon GO, istnieją także alternatywne sposoby uzyskania niektórych jego form:

Ewolucja w Jolteona, Vaporeona lub Flareona: Jeśli chcesz ewoluować Eevee w jedną z tych trzech form, możesz użyć specjalnych modułów ewolucji w odpowiednich lokalizacjach w grze. Moduł Magnetyczny przekształci go w Jolteona, Moduł Lokalny w Vaporeona, a Moduł Zegara w Flareona.

Ewolucja w Espeona lub Umbreona: Aby uzyskać Espeona lub Umbreona, możesz użyć metody „Przyjaciel” po zdobyciu łącznie 70 Cukierków Eevee i zaimponowaniu swojemu Eevee, a następnie ewoluować go w odpowiednich warunkach – słonecznym dniu dla Espeona lub nocy dla Umbreona.

Ewolucja w Leafeona lub Glaceona: Aby uzyskać Leafeona lub Glaceona, możesz użyć modułu Lokalnego w odpowiednich lokalizacjach w grze, podobnie jak w przypadku Jolteona, Vaporeona i Flareona.

Ewolucja w Sylveona: Aby uzyskać Sylveona, musisz zdobyć łącznie 70 Cukierków Eevee i zaimponować swojemu Eevee, a następnie ewoluować je w dowolnym miejscu.

Warto przeczytać

Eevee jest jednym
z najbardziej niezwykłych i wszechstronnych pokemonów w Pokemon GO. Jego zdolność do ewolucji w różne formy daje trenerom wiele możliwości i strategii do eksploracji. Pamiętaj, że każda z jego form ma swoje unikalne umiejętności i właściwości, więc eksperymentuj i odkrywaj, która z nich najlepiej pasuje do Twojego stylu gry. Ewolucja Eevee jest jednym z najciekawszych aspektów tej gry, więc nie przegap okazji, aby poznać wszystkie jego formy i zdolności!

Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zrozumieć, jak ewoluować Eevee w Pokemon GO oraz jakie istnieją alternatywne metody jego ewolucji. Teraz możesz zacząć planować swoją strategię i zdobywać różne formy tego fascynującego pokemonowego stworzenia. Powodzenia, trenerze!

Sprawdź koniecznie  Microsoft office 365