Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Xiaomi mi true airdots pro wh – słuchawki

Xiaomi Mi True AirDots Pro WH to nowoczesne słuchawki bezprzewodowe, które oferują doskonałą jakość dźwięku, wygodę noszenia i wiele zaawansowanych funkcji.

W tym artykule przyjrzymy się im bliżej, omawiając wszystkie ich najważniejsze cechy.

Xiaomi mi true airdots pro wh - słuchawki

Opis produktu

Xiaomi Mi True AirDots Pro WH to słuchawki douszne, które zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe. Mają kompaktową i lekką konstrukcję, co sprawia, że są wygodne do noszenia przez długi czas. Słuchawki są dostępne w eleganckim białym kolorze, co nadaje im nowoczesny wygląd.

Dokanałowa konstrukcja

Dokanałowa konstrukcja słuchawek zapewnia doskonałe wyciszenie dźwięku z otoczenia, co pozwala na pełne skupienie się na muzyce lub rozmowach telefonicznych. Dodatkowo, słuchawki są wyposażone w różne rozmiary gumowych nakładek, dzięki czemu można dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb.

Rzuć okiem na to także: Projektory

Zainteresuj się tym: Obiektywy

Przejrzyj też: Akcesoria rtv

Transmisja bluetooth

Słuchawki Xiaomi Mi True AirDots Pro WH wykorzystują technologię Bluetooth, co pozwala na bezprzewodowe połączenie z urządzeniami takimi jak smartfony, tablety czy laptopy. To oznacza, że możesz słuchać ulubionej muzyki bez żadnych kabli i przewodów, co zwiększa swobodę użytkowania.

Regulowana głośność

Przy pomocy słuchawek Xiaomi Mi True AirDots Pro WH można łatwo regulować głośność dźwięku bez konieczności korzystania z urządzenia źródłowego. Wystarczy dotknąć odpowiednią część słuchawek, aby zwiększyć lub zmniejszyć głośność, co jest niezwykle wygodne podczas słuchania muzyki w ruchu.

Wbudowany mikrofon

Te słuchawki są wyposażone w wbudowany mikrofon, co pozwala na wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności wyciągania smartfona z kieszeni. Mikrofon eliminuje również niepożądane hałasy otoczenia, co przekłada się na klarowność rozmów.

Technologia aktywnej redukcji hałasu (anc)

Jednym z największych atutów Xiaomi Mi True AirDots Pro WH jest technologia aktywnej redukcji hałasu (ANC). Dzięki niej można wyeliminować uciążliwe dźwięki otoczenia, co pozwala na pełne skupienie się na dźwięku z słuchawek. To doskonałe rozwiązanie podczas podróży czy pracy w hałaśliwym otoczeniu.

Specyfikacja

Oto główne parametry techniczne Xiaomi Mi True AirDots Pro WH:

  • Typ słuchawek: Douszne
  • Technologia Bluetooth: 5.0
  • Czas pracy na jednym ładowaniu: Do 4 godzin
  • Etui ładujące: Tak, zapewnia dodatkowe 12 godzin pracy
  • Wodoodporność: Nie

Opinie

Opinie użytkowników Xiaomi Mi True AirDots Pro WH są bardzo pozytywne. Doceniają oni doskonałą jakość dźwięku, wygodę noszenia oraz skuteczną redukcję hałasu. Słuchawki cieszą się również popularnością ze względu na atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Wiele osób uważa je za świetną alternatywę dla droższych modeli innych producentów.

Pytania i odpowiedzi

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące Xiaomi Mi True AirDots Pro WH, zapraszamy do przeczytania sekcji „Pytania i odpowiedzi” na naszej stronie internetowej. Tam znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz fachowe odpowiedzi, które pomogą Ci lepiej poznać te słuchawki.

Zapytaj społeczności

Jeśli wciąż masz wątpliwości, możesz skorzystać z opcji „Zapytaj społeczności” na naszej stronie. Inni użytkownicy chętnie udzielą Ci informacji i podzielą się swoimi doświadczeniami z Xiaomi Mi True AirDots Pro WH.

Gwarancje i usługi

Zakup słuchawek Xiaomi Mi True AirDots Pro WH obejmuje standardową gwarancję producenta, co daje Ci pewność, że produkt jest solidny i niezawodny. Dodatkowo, oferujemy szeroki zakres usług serwisowych, które pomogą Ci w przypadku ewentualnych problemów z urządzeniem.

Raty

Jeśli chcesz rozłożyć koszty zakupu na raty, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Dzięki naszym partnerom finansowym, możesz spłacać Xiaomi Mi True AirDots Pro WH w wygodnych ratach, co sprawia, że produkt staje się jeszcze bardziej dostępny.

Market

Produkt dostępny jest w naszym sklepie internetowym oraz w wybranych sklepach stacjonarnych. Zapraszamy do odw

Sprawdź koniecznie  Mopy parowe