Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Akcesoria do okapów kuchennych

Okapy kuchenne to nie tylko nieodzowny element każdej nowoczesnej kuchni, ale także ważny element utrzymania czystości i świeżości powietrza w pomieszczeniu.

Warto jednak pamiętać, że skuteczność działania okapu zależy nie tylko od jego samego, ale także od odpowiednich akcesoriów, takich jak filtry węglowe i tkaninowe. W tym artykule omówimy różne rodzaje akcesoriów do okapów kuchennych i ich zastosowanie.

Akcesoria do okapów kuchennych

Maan f00433/1

Pierwszym akcesorium, o którym warto wspomnieć, jest filtr węglowy MAAN F00433/1. Ten filtr jest przeznaczony do okapów kuchennych i skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy i dym powstałe podczas gotowania. Dzięki niemu kuchnia pozostaje świeża i przyjemna dla mieszkańców domu.

Globalo filtr węglowy csc 309

Kolejnym akcesorium, które może być przydatne, to filtr węglowy Globalo CSC 309. Ten filtr również eliminuje zapachy i dym, a dodatkowo chroni okap przed zanieczyszczeniami. Jest łatwy w montażu i obsłudze, co sprawia, że korzystanie z niego jest bardzo wygodne.

Spójrz także na to: Pady playstation

Skieruj wzrok także na to: Targeo – co to jest i kto skorzysta?

Zwróć uwagę również na to: Akcesoria do konsol i gamepadów

Zauważ: Jaki procesor wybrać? co warto wiedzieć o cpu?

Warto to rozważyć: Puder ryżowy – do czego służy? jak działa?

Globalo filtr węglowy fwk 280

Inny model filtra węglowego od Globalo to FWK 280. Ten filtr również skutecznie usuwa niepożądane zapachy i dym, a jego trwałość pozwala cieszyć się świeżym powietrzem przez dłuższy czas.

Turboair filtr węglowy do okapu cfc0141571 2 sztuki-cfc0141571

TurboAir oferuje filtr węglowy CFC0141571 w zestawie z dwiema sztukami. Ten filtr jest kompatybilny z okapami tej marki i gwarantuje skuteczną eliminację zapachów kuchennych. Dzięki dwóm sztukom w zestawie, można go łatwo wymieniać i utrzymywać okap w doskonałej formie.

Turboair filtr węglowy do okapu cfc0140343 2 sztuki

Kolejnym produktem od TurboAir jest filtr węglowy CFC0140343, również w zestawie z dwiema sztukami. To rozwiązanie zapewnia jeszcze lepszą skuteczność eliminacji zapachów i dymu, co jest szczególnie ważne podczas intensywnego gotowania.

Akpo filtr węglowy do okapu wk-4 / wk-5 / wk-7

Akpo oferuje filtr węglowy, który jest kompatybilny z okapami serii WK-4, WK-5 i WK-7. Ten filtr jest niezbędny do utrzymania czystości powietrza w kuchni i eliminacji niechcianych zapachów.

Invest filtr węglowy iz-fw1

Filtr węglowy IZ-FW1 od Invest to kolejna opcja do oczyszczania powietrza w kuchni. Dzięki niemu unikniemy uciążliwych zapachów i dymu podczas przyrządzania potraw.

Akpo filtr węglowy do okapu wk-6 / wk-8 / wk-9

Ten filtr Akpo jest kompatybilny z okapami serii WK-6, WK-8 i WK-9. Dzięki niemu można utrzymać czyste powietrze w kuchni, co wpływa na komfort użytkowania tego pomieszczenia.

Gorenje filtr węglowy do dko dkf dfg (240745)

Gorenje oferuje filtr węglowy, który pasuje do okapów DKO, DKF i DFG. Ten filtr zapewnia skuteczną eliminację zapachów i dymu, co pozwala zachować świeżość powietrza w kuchni.

Teka filtr węglowy c3c (61801251)

Teka proponuje filtr węglowy C3C, który jest kompatybilny z okapami tej marki. Ten filtr jest niezbędny do utrzymania czystości powietrza w kuchni i eliminacji niepożądanych zapachów.

Teka filtr węglowy c1c (61801232)

Kolejny filtr od Teka, model C1C, również zapewnia skuteczną eliminację zapachów i dymu. Jest to istotny element utrzymania świeżości powietrza w kuchni.

Pro-invest filtr tkaninowy iz-fk1

Pro-invest oferuje filtr tkaninowy IZ-FK1, który pomaga w utrzymaniu czystości powietrza w kuchni. Ten rodzaj filtra jest idealny do oczyszczania powietrza z pyłów i innych drobnych cząstek.

Filtr tkaninowy węglowy fw1

Filtr tkaninowy węglowy FW1 to inny rodzaj filtra, który skutecznie eliminuje pyły i cząstki z powietrza w kuchni. Dzięki niemu można cieszyć się czystym powietrzem podczas gotowania.

Amica filtr węglowy fwk 160

Filtr węglowy FWK 160 od marki Amica to kolejna opcja do utrzymania czystości powietrza w kuchni. Zapewnia skuteczną eliminację
nieprzyjemnych zapachów i dymu.

Amica filtr węglowy fw-k 300

Ostatnim produktem, o którym chcemy wspomnieć, jest filtr węglowy FW-K 300 od Amica. Ten filtr również pomaga w utrzymaniu świeżości powietrza w kuchni, eliminując niepożądane zapachy i dym.

Podsumowując, akcesoria do okapów kuchennych, takie jak filtry węglowe i tkaninowe, są niezbędne do utrzymania czystości powietrza w kuchni i eliminacji niepożądanych zapachów i dymu. Wybór odpowiedniego akcesorium zależy od modelu okapu i indywidualnych potrzeb. Dzięki nim możemy cieszyć się świeżym powietrzem i wygodą podczas gotowania w naszej kuchni.

Sprawdź koniecznie  Funkcje w microsoft word – które są przydatne?