Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Akcesoria do telefonów stacjonarnych

Telefony stacjonarne, pomimo postępu technologicznego, wciąż pozostają niezastąpionym narzędziem w wielu firmach i domach.

Dzięki nim możemy prowadzić rozmowy telefoniczne w sposób niezawodny, a także korzystać z różnych funkcji, takich jak odbieranie wiadomości czy prowadzenie konferencji. Jednak aby w pełni wykorzystać potencjał tych urządzeń, warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. W tym artykule przyjrzymy się różnym akcesoriom do telefonów stacjonarnych, dowiesz się, gdzie je kupić, jakie są opinie użytkowników, oraz jakie są ceny.

Akcesoria do telefonów stacjonarnych

Plantronics zasilacz mda200 (86079-01)

Plantronics to znana i ceniona marka wśród producentów akcesoriów do telefonów stacjonarnych. Zasilacz MDA200 (86079-01) to jedno z ich produktów, który zapewni stabilne zasilanie dla Twojego telefonu. Działa niezawodnie i jest kompatybilny z wieloma modelami telefonów stacjonarnych. Cena tego akcesorium jest przystępna, co sprawia, że jest to świetna inwestycja.

Jabra przewód gn1216 smart qd to rj9 2m (88001-04)

Jeśli potrzebujesz wydłużyć zasięg swojej słuchawki do telefonu stacjonarnego, przewód GN1216 Smart QD to RJ9 2m (88001-04) od Jabra będzie doskonałym rozwiązaniem. Ten długi przewód zapewni Ci swobodę ruchu i komfort podczas prowadzenia rozmów telefonicznych. Cena jest konkurencyjna, a opinie użytkowników są bardzo pozytywne.

Warto poświęcić czas na to: Odtwarzacze dvd – wybierz najlepszy model dla siebie

Odkryj również: Rowerki biegowe: wybór dla dzieci

Zwróć uwagę również na to: Myszki gamingowe razer

Skup się na: Antracyt – jak dobrać antracytowe ściany, meble i dodatki – home

Jabra przewód qd to 3.5mm (8735-019)

Kolejnym akcesorium od Jabra jest przewód QD to 3.5mm (8735-019), który pozwoli Ci podłączyć swoją słuchawkę do różnych urządzeń. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które korzystają z telefonu stacjonarnego, a także słuchają muzyki z innych źródeł. Przewód jest solidny i trwały, co sprawia, że warto zainwestować w ten produkt.

Jabra adapter link (14201-20)

Jeśli potrzebujesz rozszerzyć możliwości swojej słuchawki do telefonu stacjonarnego, Jabra Adapter Link (14201-20) może być idealnym wyborem. Ten adapter pozwala na podłączenie słuchawki do różnych urządzeń i rozszerzenie jej funkcjonalności. Cena jest atrakcyjna, a użytkownicy chwalą sobie jego kompatybilność i wytrzymałość.

Gembird kabel telefoniczny słuchawkowy spiralny rj10, 4p4c, 2m (tc4p4cs-2m)

Jeśli potrzebujesz nowego kabla do swojej słuchawki telefonicznej, Gembird ma dla Ciebie propozycję. Kabel telefoniczny słuchawkowy spiralny RJ10, 4P4C, 2m (TC4P4CS-2M) to solidnie wykonany kabel, który zapewni niezawodne połączenie między słuchawką a telefonem stacjonarnym. Jest to produkt w dobrej cenie, który spełni swoje zadanie.

Panasonic dodatkowa słuchawka kx-tga681 (kx-tga681 fxb)

Panasonic to marka, która jest znana z wysokiej jakości sprzętu telefonicznego. Dodatkowa słuchawka KX-TGA681 (KX-TGA681 FXB) to doskonałe rozszerzenie systemu telefonicznego Panasonic. Dzięki niej możesz rozmawiać na kilku słuchawkach jednocześnie i cieszyć się wygodą prowadzenia rozmów w różnych miejscach w domu czy biurze. Cena tego akcesorium jest adekwatna do jego jakości.

Fanvil zasilacz 5v 0.6a (psu-506)

Jeśli potrzebujesz zasilacza do swojego telefonu stacjonarnego, Fanvil ma w ofercie model Zasilacz 5V 0.6A (PSU-506). Ten zasilacz jest kompatybilny z wieloma modelami telefonów stacjonarnych i zapewni im niezbędne zasilanie. Jest to produkt solidny i niezawodny, którego cena jest bardzo konkurencyjna.

Jabra adapter link 230 (230-09)

Kolejny produkt od Jabra to Adapter Link 230 (230-09), który pozwala na podłączenie słuchawki do różnych urządzeń. Ten adapter jest kompatybilny z wieloma modelami słuchawek Jabra i pozwala na wygodne korzystanie z telefonu stacjonarnego oraz innych urządzeń. Cena jest przystępna, a jakość produktu zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Gigaset dodatkowa słuchawka a690hx (s30852-h2870-r601)

Gigaset to marka znana z wysokiej jakości telefonów stacjonarnych. Dodatkowa słuchawka A690HX (S30852-H2870-R601) to idealne rozszerzenie systemu telefonicznego Gigaset. Dzięki niej możesz prowadzić rozmowy telefoniczne w różnych miejscach w domu lub biurze. Cena tego akcesorium jest uzasadniona jego jakością i funkcjonalnością.

Goobay Kabel telefoniczny (Spiralny) RJ10, 4m (68002)

Jeśli potrzebujesz długiego kabla do swojego telefonu stacjonarnego, Goobay ma dla Ciebie propozycję. Kabel telefoniczny (Spiralny) RJ10, 4m (68002) pozwoli Ci na swobodne korzystanie z telefonu stacjonarnego nawet w większym pomieszczeniu. Cena tego kabla jest atrakcyjna, a jakość wykonania gwarantuje niezawodność.

Kabel telefoniczny skręcany 7m biały (tel0032f-7,5)

Jeśli potrzebujesz jeszcze dłuższego kabla do swojego telefonu stacjonarnego, warto zwrócić uwagę na Kabel telefoniczny skręcany 7m Biały (TEL0032F-7,5). Ten kabel pozwoli Ci na elastyczne rozmieszczanie telefonu w różnych miejscach. Cena jest przystępna, a jakość kabla jest na wysokim poziomie.

Lindy adapter cable tangle eliminator (75004)

Jeśli męczą Cię plączące się kable, Lindy Adapter Cable Tangle Eliminator (75004) może rozwiązać ten problem. Ten adapter pozwala na uporządkowanie kabli i uniknięcie niepotrzebnego zamieszania. Cena jest niewielka, a efekty korzystania z tego akcesorium są znaczące.

Moduł rozszerzający tel0046 (tel0046)

Jeśli potrzebujesz rozszerzyć możliwości swojego telefonu stacjonarnego, Moduł rozszerzający TEL0046 (TEL0046) może być idealnym rozwiązaniem. Ten moduł pozwala na dodanie dodatkowych funkcji do telefonu i rozszerzenie jego możliwości. Cena jest przystępna, a użytkownicy chwalą sobie jego kompatybilność i łatwość użytkowania.

Jabra przewód qd to jack 2.5mm 0.15m (8800-00-46)

Jeśli potrzebujesz przewodu do podłączenia słuchawki do telefonu stacjonarnego, Jabra Przewód QD to Jack 2.5mm 0.15m (8800-00-46) może być doskonałym wyborem. Ten krótki przewód pozwala na szybkie podłączenie słuchawki i prowadzenie rozmów telefonicznych. Cena jest przystępna, a jakość produktu jest na wysokim poziomie.

Cisco spare handset cord for cisco – cp-7800-hs-cord=

Jeśli używasz telefonu Cisco, warto zaopatrzyć się w SPARE HANDSET CORD FOR CISCO – CP-7800-HS-CORD=, który zapewni niezawodne połączenie między słuchawką a telefonem. Ten przewód jest kompatybilny z telefonami Cisco i gwarantuje wysoką jakość dźwięku. Cena tego akcesorium jest uzasadniona jego funkcjonalnością.

Podsumowując, akcesoria do telefonów stacjonarnych są niezbędne do zapewnienia wydajności i komfortu podczas prowadzenia rozmów telefonicznych. Wybierając odpowiednie akcesoria, warto zwrócić uwagę na ich kompatybilność i jakość wykonania. Opinie użytkowników mogą być cennym źródłem informacji przy wyborze akcesoriów. Ceny różnych akcesoriów mogą być zróżnicowane, dlatego warto porównać oferty różnych sklepów, aby znaleźć najlepszą ofertę. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zasilacza, kabla czy adaptera, na rynku jest wiele opcji do wyboru, które pomogą Ci w pełni wykorzystać potencjał swojego telefonu stacjonarnego.

Sprawdź koniecznie  Sprężyny typu bonell czy faliste – które są lepsze? porównanie i porady dla kupujących – home