Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Pady playstation

Gaming to dziedzina rozrywki, która stale ewoluuje, a razem z nią także akcesoria, które umożliwiają nam jeszcze lepsze doznania podczas grania.

W tym artykule przyjrzymy się różnym modelom padów dostępnych na rynku, w tym Padom Sony Playstation, a także innym interesującym rozwiązaniom. Zapraszamy do zapoznania się z naszym przeglądem padów i ceny oraz opiniami użytkowników.

Pady playstation

Pad sony playstation 5 dualsense biały

Pad Sony Playstation 5 DualSense Biały to jeden z najnowszych modeli stworzonych specjalnie dla konsoli Playstation 5. Ten bezprzewodowy kontroler jest wyposażony w innowacyjne technologie, takie jak adaptacyjne spusty i gładziki, które zapewniają niesamowitą precyzję w grach. Cena tego modelu waha się w okolicach 300 złotych, ale warto zainwestować w ten pad, jeśli jesteś fanem gier na Playstation 5.

Pad sony dualsense edge

Kolejnym interesującym modelem jest Pad Sony DualSense Edge. Ten pad wyróżnia się wyjątkowym designem i ergonomicznym kształtem, który zapewnia wygodę podczas długich sesji grania. Jest także kompatybilny z Playstation 5, a cena wynosi około 280 złotych.

Korzystając z okazji, zapoznaj się z tym wpisem: Android 12: Nowości w Systemie Operacyjnym Google

Korzystając z okazji, zapoznaj się z tym wpisem: Czy erytrytol jest zdrowy? ile ma kcal? skutki uboczne

Zajrzyj też na: Mikrofony

Apropos, przejrzyj ten wpis: Odtwarzacze dvd – wybór i porównanie

Pad sony playstation 5 dualsense czarny

Dla tych, którzy preferują klasyczny wygląd, Pad Sony Playstation 5 DualSense Czarny będzie idealnym wyborem. Ten pad oferuje wszystkie zalety technologii DualSense, ale w eleganckim czarnym kolorze. Cena tego modelu jest zbliżona do wersji białej i wynosi około 300 złotych.

Pad sony dualshock 4 v2 czerwony (9814153)

Jeśli jesteś posiadaczem starszej konsoli Playstation 4 i wciąż cieszysz się nią grami, Pad Sony DualShock 4 v2 w kolorze czerwonym może być dla Ciebie idealnym wyborem. To solidny kontroler, który nadal jest dostępny na rynku w cenie około 180 złotych.

Pad esperanza vanquisher (egg110k)

Jeśli szukasz bardziej budżetowej opcji, Pad Esperanza Vanquisher może Cię zainteresować. Ten pad oferuje dobrej jakości wykonanie i wygodę podczas grania, a cena wynosi zaledwie około 50 złotych. To doskonały wybór dla graczy, którzy nie chcą wydawać dużo pieniędzy na kontroler.

Pad genesis p58 (njg-0773)

Pad Genesis P58 to kolejna opcja dla tych, którzy szukają tańszego padu. Ten model oferuje różne funkcje, takie jak wibracje i czułość analogów, a jego cena wynosi około 70 złotych.

Pad sony playstation 5 dualsense czerwony

Jeśli zależy Ci na ekskluzywnym wyglądzie, Pad Sony Playstation 5 DualSense Czerwony będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Ten pad zachwyca nie tylko wydajnością, ale także intensywnym czerwonym kolorem. Cena wynosi około 320 złotych.

Pad esperanza gladiator (egg108k)

Kolejnym budżetowym rozwiązaniem jest Pad Esperanza Gladiator. Ten pad oferuje wygodę i podstawowe funkcje za cenę około 60 złotych.

Pad esperanza corsair (eg106)

Pad Esperanza Corsair to kolejna opcja od tej marki, która zachwyca różnymi kolorami, w których jest dostępna. Cena tego modelu wynosi około 70 złotych.

Pad esperanza marine (egg109k)

Pad Esperanza Marine to ostatnia propozycja od tej firmy, która również jest dostępna w przystępnej cenie, wynoszącej około 60 złotych.

Pad sony dualsense ps5 pink (9728498)

Dla fanek różowego koloru, Pad Sony DualSense PS5 Pink może być idealnym wyborem. Ten pad jest kompatybilny z Playstation 5 i kosztuje około 320 złotych.

Pad hori fighting stick (spf-013u)

Jeśli jesteś fanem gier bijatyk, Pad Hori Fighting Stick może dostarczyć Ci niesamowitych doznań podczas rozgrywki. Ten kontroler jest dedykowany do tego rodzaju gier i kosztuje około 350 złotych.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych padów, które sprostają oczekiwaniom różnych graczy. Niezależnie od budżetu i preferencji kolorystycznych, każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętaj jednak, że wybierając pad, warto zwrócić uwagę na kompatybilność z Twoją konsolą oraz funkcje, które są dla Ciebie istotne. Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami innych użytkowników, które mogą pomóc Ci podjąć właściwą decyzję. Warto zainwestować w dobrej jakości kontroler, który umożliwi Ci jeszcze lepszą rozrywkę podczas gier.

Sprawdź koniecznie  Kosze na pieluchy: praktyczne rozwiązanie dla rodziców małych dzieci