Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Grand ip video server pro h.264 – serwer

Grand ip video server pro h.264 - serwer

Opis produktu

Grand IP Video Server Pro H.264 to zaawansowane urządzenie, które umożliwia konwersję sygnału wideo na format H.264, co pozwala na płynne przesyłanie obrazu przez sieć IP.

Ten serwer video to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zmodernizować swoje systemy monitoringu wizyjnego, oferując wysoką jakość transmisji w czasie rzeczywistym.

Dzięki zaawansowanej technologii H.264, Grand IP Video Server Pro zapewnia doskonałą jakość obrazu przy minimalnym zużyciu przepustowości sieciowej. Jest to szczególnie istotne w przypadku dużych systemów monitoringu, gdzie skuteczna kompresja jest kluczowa.

Specyfikacja

Grand IP Video Server Pro H.264 oferuje imponującą specyfikację, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników:

  • Rozdzielczość wideo: 1080p Full HD
  • Kodek wideo: H.264
  • Obsługiwane protokoły sieciowe: TCP/IP, HTTP, FTP, SMTP, DHCP
  • Interfejsy: 1x RJ-45, 1x USB, 1x HDMI, 1x VGA
  • Zasilanie: 12V DC
  • Wsparcie dla wielu kamer IP

Ta imponująca specyfikacja sprawia, że Grand IP Video Server Pro H.264 jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań komercyjnych i domowych.

Zajrzyj też na: Akcesoria do kamer sportowych – rozszerz swoje możliwości filmowania

W wolnej chwili przeczytaj ten artykuł: Agd – wszystko, co musisz wiedzieć o sprzęcie gospodarstwa domowego

Po drodze, zainteresuj się tym materiałem: Manicure i pedicure

Opinie

Chociaż Grand IP Video Server Pro H.264 to relatywnie nowy produkt na rynku, zdobywa już sobie uznanie użytkowników dzięki swojej niezawodności i wydajności. Użytkownicy chwalą go za łatwą konfigurację, intuicyjny interfejs użytkownika oraz doskonałą jakość obrazu. Ponadto, serwer oferuje możliwość zdalnego dostępu, co jest niezwykle przydatne w przypadku monitoringu na odległość.

Nasi klienci są również zadowoleni z wsparcia technicznego oferowanego przez producenta. Grand zyskuje pozytywne opinie za szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów oraz aktualizacje oprogramowania, które wprowadzają nowe funkcje i poprawiają wydajność urządzenia.

Pytania i odpowiedzi

Na chwilę obecną nie mamy dostępnych żadnych pytań i odpowiedzi dotyczących produktu Grand IP Video Server Pro H.264. Jeśli jednak masz pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem obsługi klienta, który chętnie udzieli Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Gwarancje

Grand IP Video Server Pro H.264 objęty jest standardową gwarancją producenta, która zapewnia ochronę przez określony okres czasu od daty zakupu. Dokładne warunki gwarancji mogą różnić się w zależności od regionu i sprzedawcy, dlatego zawsze warto sprawdzić je przed zakupem.

Raty

Jeśli chcesz rozważyć zakup Grand IP Video Server Pro H.264, ale obawiasz się kosztów, możesz skorzystać z opcji płatności w ratach. Współpracujemy z wieloma partnerami finansowymi, którzy oferują korzystne warunki kredytowania. Dzięki temu możesz cieszyć się zaawansowanym serwerem wideo bez konieczności ponoszenia dużego wydatku na raz.

Market

Grand IP Video Server Pro H.264 dostępny jest w wielu sklepach elektronicznych oraz punktach sprzedaży monitoringu wizyjnego. Możesz również zakupić go online, korzystając z naszego oficjalnego sklepu internetowego lub za pośrednictwem renomowanych platform e-commerce. Dostępność produktu może się różnić w zależności od regionu, dlatego zalecamy sprawdzenie lokalnych sklepów oraz stron internetowych w celu zakupu.

Podsumowując, Grand IP Video Server Pro H.264 to zaawansowane urządzenie, które oferuje doskonałą jakość obrazu i wydajność. Dzięki swojej specyfikacji oraz wsparciu technicznemu zyskuje uznanie użytkowników na całym świecie. Jeśli potrzebujesz solidnego serwera video do swojego systemu monitoringu, warto rozważyć ten produkt.

Sprawdź koniecznie  Sporty walki