Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Msi geforce rtx 2080ti gaming x trio 11gb gddr6 – karta graficzna

Msi geforce rtx 2080ti gaming x trio 11gb gddr6 - karta graficzna

Opis produktu

Karty graficzne stanowią kluczowy element komputera, szczególnie dla entuzjastów gier komputerowych.

Jednym z czołowych graczy na rynku kart graficznych jest MSI, które zaprezentowało swoją flagową kartę – MSI GeForce RTX 2080Ti Gaming X Trio 11GB GDDR6. Ta karta to prawdziwa połączenie mocy, wydajności i nowoczesnych technologii.

MSI GeForce RTX 2080Ti Gaming X Trio 11GB GDDR6 to potężna karta graficzna, która działa na bazie architektury NVIDIA Turing. Dzięki 11GB pamięci GDDR6 oraz 4352 jednostkom CUDA, karta ta oferuje niesamowitą wydajność i możliwość obsługi nawet najbardziej wymagających gier.

Kluczowym elementem tej karty jest również układ chłodzenia, który składa się z trzech wentylatorów TORX 3.0, które zapewniają efektywną i cichą pracę nawet podczas intensywnego obciążenia. Dodatkowo, karta wyposażona jest w technologię Zero Frozr, która wyłącza wentylatory podczas niskiego obciążenia, co przekłada się na jeszcze mniejszy hałas.

Warto również podkreślić, że MSI GeForce RTX 2080Ti Gaming X Trio 11GB GDDR6 obsługuje technologię Ray Tracing, co oznacza, że gry będą wyglądać bardziej realistycznie niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo, karta ta oferuje obsługę technologii DLSS, co pozwala na zwiększenie wydajności w grach przy zachowaniu wysokiej jakości grafiki.

Specyfikacja

Oto główne parametry techniczne karty graficznej MSI GeForce RTX 2080Ti Gaming X Trio 11GB GDDR6:

  • Rdzeń: NVIDIA Turing
  • Pamięć: 11GB GDDR6
  • Jednostki CUDA: 4352
  • Wentylatory: 3x TORX 3.0
  • Technologia Zero Frozr
  • Obsługa Ray Tracing
  • Obsługa DLSS
  • Wyjścia: 3x DisplayPort, 1x HDMI

Ta imponująca specyfikacja sprawia, że MSI GeForce RTX 2080Ti Gaming X Trio 11GB GDDR6 jest jedną z najpotężniejszych kart graficznych dostępnych na rynku. Daje ona graczom możliwość cieszenia się najnowszymi tytułami w maksymalnych ustawieniach graficznych przy wysokich płynnościach.

Rzuć okiem na: Jak zrobić ciasto na pizzę? 4 różne przepisy na pizzę domową!

Zerknij na to: Groszek pachnący – pnący kwiat idealny dla każdego!

Dostrzeż to też: Kuchnia bez górnych szafek – jak ją funkcjonalnie urządzić? zasady aranżacji otwartej kuchni bez wiszących szafek

Opinie

Opinie użytkowników na temat tej karty graficznej są niezwykle pozytywne. Gracze doceniają nie tylko jej potężną wydajność, ale także cichą pracę układu chłodzenia i możliwość korzystania z technologii Ray Tracing i DLSS.

„To jest naprawdę bestia! Nie ma gry, która by jej nie podołała. Poza tym, karta jest niesamowicie cicha, nawet podczas długich sesji gamingowych.” – pisze jeden z użytkowników.

Inny użytkownik komentuje: „Dzięki MSI GeForce RTX 2080Ti Gaming X Trio 11GB GDDR6 mogę cieszyć się grami w jakości, o jakiej wcześniej tylko marzyłem. Ray Tracing robi ogromną różnicę w wyglądzie gier.”

Inspiracje

Jeśli jesteś zainteresowany możliwościami, jakie oferuje karta graficzna MSI GeForce RTX 2080Ti Gaming X Trio 11GB GDDR6, to warto zwrócić uwagę na liczne materiały video dostępne na platformach streamingowych. Tam znajdziesz wiele inspirujących filmów prezentujących wydajność tej karty w różnych grach.

Możesz także śledzić społeczność graczy na forach internetowych i portalach społecznościowych, gdzie inni entuzjaści dzielą się swoimi osiągnięciami i doświadczeniami związanymi z tą kartą.

Pytania i odpowiedzi

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące karty graficznej MSI GeForce RTX 2080Ti Gaming X Trio 11GB GDDR6, to możesz skorzystać z sekcji „Pytania i odpowiedzi” na stronach sklepów internetowych lub odwiedzić oficjalną stronę MSI, gdzie znajdziesz wiele informacji i wsparcie techniczne.

MSI GeForce RTX 2080Ti Gaming X Trio 11GB GDDR6 to bez wątpienia karta graficzna, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Jej potężna wydajność i nowoczesne technologie sprawiają, że to doskonały wybór dla entuzjastów gier komputerowych.

Gwarancje i usługi

Przy zakupie karty graficznej MSI GeForce RTX 2080Ti Gaming X Trio 11GB GDDR6 warto zwrócić uwagę na dostępne gwarancje i usługi serwisowe. MSI oferuje zazwyczaj kilkuletnią gwarancję na swoje produkty, co daje dodatkową pewność i zabezpieczenie przed ewentualnymi usterkami.

Warto również skorzystać z usług serwisowych oferowanych przez MSI lub autoryzowanych serwis
ów partnerskich. Dzięki nim można szybko i sprawnie naprawić ewentualne problemy techniczne i cieszyć się pełną wydajnością karty.

Raty

Jeśli obawa o koszty zakupu stanowi dla Ciebie przeszkodę, to warto sprawdzić dostępność opcji zakupu na raty. Wiele sklepów internetowych oferuje takie rozwiązanie, co pozwala na rozłożenie płatności na dogodne raty, co może ułatwić zakup tej potężnej karty graficznej.

Market

Jeśli jesteś gotów na zakup MSI GeForce RTX 2080Ti Gaming X Trio 11GB GDDR6, to warto zwrócić uwagę na różne dostępne sklepy i markety. Porównaj ceny i oferty, aby znaleźć najlepszą ofertę dostępną na rynku.

Warto również sprawdzić dostępność karty w sklepach internetowych, gdzie często można znaleźć atrakcyjne promocje i rabaty na produkty MSI.

MSI GeForce RTX 2080Ti Gaming X Trio 11GB GDDR6 to karta graficzna, która z pewnością zadowoli najbardziej wymagających graczy. Jej potężna wydajność, nowoczesne technologie i cicha praca układu chłodzenia sprawiają, że jest to doskonały wybór dla entuzjastów gier komputerowych. Jeśli szukasz karty, która pozwoli Ci cieszyć się najnowszymi tytułami w maksymalnych ustawieniach graficznych, to MSI GeForce RTX 2080Ti Gaming X Trio 11GB GDDR6 jest wart rozważenia.

Pamiętaj jednak, aby dokładnie sprawdzić dostępność, ceny i promocje w różnych sklepach, oraz skorzystać z gwarancji i usług serwisowych, aby zapewnić sobie spokojne korzystanie z tej potężnej karty graficznej.

Masz pytania? Zapytaj społeczności.

Sprawdź koniecznie  Jak odkamienić czajnik? szybkie sposoby odkamieniania czajnika – home