Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Monitory gamingowe

Monitory gamingowe to nieodłączny element wyposażenia każdego prawdziwego gracza.

Oferują one nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale także niski czas reakcji i wiele innych funkcji, które pozwalają na osiągnięcie pełni potencjału w grach. W tym artykule przedstawimy kilka topowych monitorów gamingowych dostępnych na rynku, omówimy ich najważniejsze cechy, ceny i opinie użytkowników.

Monitory gamingowe

Monitor lenovo g24e-20 (66d7gar1eu)

Pierwszym monitorem, który chcemy przedstawić, jest Lenovo G24e-20. Ten monitor charakteryzuje się 23,6-calowym panelem IPS o rozdzielczości Full HD. Dzięki temu gracze mogą cieszyć się doskonałą jakością obrazu oraz szerokimi kątami widzenia. Czas reakcji wynoszący 1 ms sprawia, że obraz jest płynny, a tryb FreeSync eliminuje rozrywki ekranu.

Monitor cooler master cmi-ga241-eu

Drugim monitorem w naszym zestawieniu jest Cooler Master CMI-GA241-EU. Ten monitor oferuje 23,8-calowy panel IPS o rozdzielczości Full HD. Jego główną zaletą jest niski czas reakcji wynoszący 1 ms oraz obsługa technologii HDR400, co zapewnia lepsze odwzorowanie kolorów i kontrastu.

Spójrz także na to: Ikea do segregacji biały – kosz na śmieci

Monitor iiyama g-master g2740hsu-b1 black hawk

Kolejnym interesującym modelem jest iiyama G-Master G2740HSU-B1 Black Hawk. Ten monitor posiada 27-calowy panel VA o rozdzielczości Full HD. Jego główną zaletą jest odświeżanie ekranu wynoszące aż 144 Hz, co sprawia, że gry są płynne i dynamiczne. Monitor ten posiada również tryb FreeSync, co eliminuje rozrywki ekranu.

Monitor asus tuf gaming vg24vqe (90lm0575-b01170)

Asus TUF Gaming VG24VQE to monitor, który z pewnością przypadnie do gustu graczom. Posiada 23,6-calowy panel VA o rozdzielczości Full HD. Czas reakcji wynoszący 1 ms oraz odświeżanie ekranu 165 Hz gwarantują płynność rozgrywki. Dodatkowo monitor ten obsługuje technologię G-Sync, co sprawia, że obraz jest jeszcze bardziej stabilny.

Monitor msi meg 342c qd oled

Jeśli zależy Ci na absolutnie najwyższej jakości obrazu, to monitor MSI MEG 342C QD OLED może być dla Ciebie odpowiedni. Posiada on 34-calowy panel OLED o rozdzielczości Ultra HD, co zapewnia niesamowicie ostre i kontrastowe obrazy. Czas reakcji wynoszący 1 ms oraz obsługa technologii G-Sync gwarantują płynność rozgrywki.

Monitor samsung odyssey neo g9 (ls57cg952nuxen)

Samsung Odyssey Neo G9 to monitor, który wyróżnia się nie tylko jakością obrazu, ale także zakrzywionym 49-calowym panelem o rozdzielczości Dual Quad HD. Monitor ten oferuje niesamowite doznania w grach, a czas reakcji wynoszący 1 ms i obsługa technologii G-Sync sprawiają, że rozgrywka jest niezwykle płynna.

Monitor gigabyte g24f 2

Gigabyte G24F 2 to monitor, który zachwyci wielu graczy. Posiada 23,8-calowy panel IPS o rozdzielczości Full HD. Jego główną zaletą jest odświeżanie ekranu 165 Hz oraz obsługa technologii FreeSync, co zapewnia płynną i bezrozrywkową rozgrywkę.

Monitor aoc 25g3zm/bk

Jeśli szukasz monitora gamingowego o mniejszych rozmiarach, to AOC 25G3ZM/BK może być dla Ciebie idealnym wyborem. Posiada 24,5-calowy panel IPS o rozdzielczości Full HD oraz czas reakcji wynoszący 1 ms. Monitor ten oferuje również odświeżanie ekranu 165 Hz i obsługę technologii FreeSync.

Monitor lenovo r25f-30 (67b8gacbeu)

Lenovo R25f-30 to kolejny monitor, który zasługuje na uwagę. Posiada 23,8-calowy panel IPS o rozdzielczości Full HD. Monitor ten oferuje niski czas reakcji wynoszący 1 ms oraz odświeżanie ekranu 165 Hz, co zapewnia płynną rozgrywkę. Dodatkowo posiada tryb FreeSync.

Monitor gigabyte g27qc a

Gigabyte G27QC A to monitor, który cechuje się 27-calowym panelem VA o rozdzielczości QHD. Jego główną zaletą jest zakrzywiony ekran oraz odświeżanie ekranu 165 Hz. Monitor ten obsługuje również technologię FreeSync, co eliminuje rozrywki ekranu.

Monitor lg ultragear 27gn800p-b

LG UltraGear 27GN800P-B to monitor, który wyróżnia się 27-calowym panelem IPS o rozdzielczości QHD. Jego główną zaletą jest odświeżanie ekranu 165 Hz oraz niski czas reakcji wynoszący 1 ms. Monitor ten oferuje również techn
ologię FreeSync.

Monitor asus tuf gaming vg27aq (90lm0500-b03370)

Kolejnym monitorem w naszym zestawieniu jest Asus TUF Gaming VG27AQ. Ten monitor posiada 27-calowy panel IPS o rozdzielczości QHD. Czas reakcji wynoszący 1 ms oraz odświeżanie ekranu 165 Hz gwarantują płynność rozgrywki. Monitor ten obsługuje także technologię G-Sync.

Monitor gigabyte m27q rev 2.0

Gigabyte M27Q Rev 2.0 to monitor, który oferuje 27-calowy panel IPS o rozdzielczości 4K. Jego główną zaletą jest odświeżanie ekranu 170 Hz oraz obsługa technologii FreeSync i G-Sync. Monitor ten zapewnia doskonałą jakość obrazu.

Monitor lg ultragear 27gp850p-b

Ostatnim, ale nie mniej ważnym monitorem w naszym zestawieniu jest LG UltraGear 27GP850P-B. Ten monitor posiada 27-calowy panel IPS o rozdzielczości QHD. Czas reakcji wynoszący 1 ms oraz odświeżanie ekranu 165 Hz gwarantują płynność rozgrywki. Monitor ten obsługuje technologię G-Sync.

Monitor gigabyte g34wqc a

Na koniec warto wspomnieć o monitorze Gigabyte G34WQC A. Posiada on 34-calowy panel VA o rozdzielczości Ultra HD. Jego główną zaletą jest zakrzywiony ekran oraz odświeżanie ekranu 165 Hz. Monitor ten obsługuje technologię FreeSync, co zapewnia płynną rozgrywkę.

Powyższe monitory to tylko niektóre z wielu dostępnych na rynku modeli. Wybór odpowiedniego monitora gamingowego zależy od indywidualnych preferencji oraz budżetu. Przed zakupem warto zapoznać się z opiniami użytkowników i porównać ceny, aby wybrać najlepszy monitor do swoich potrzeb.

Warto inwestować w jakość obrazu i płynność rozgrywki, ponieważ monitor to kluczowy element każdego stanowiska gracza. Dlatego też warto zwrócić uwagę na dostępne modele i wybrać ten, który spełni nasze oczekiwania.

Sprawdź koniecznie  Multicookery – ceny, sklep i wybór optymalnego multicookera