Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Ikea do segregacji biały – kosz na śmieci

Ikea do segregacji biały - kosz na śmieci

Opis produktu

Kosz na śmieci to nieodłączny element każdego domu, który pełni ważną rolę w utrzymaniu porządku i czystości.

Ikea do segregacji biały to rozwiązanie, które nie tylko spełnia swoją funkcję praktyczną, ale także doskonale wpisuje się w nowoczesny design wnętrza. Ten artykuł przedstawi Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym produkcie.

Specyfikacja

Ikea do segregacji biały to kosz na śmieci o pojemności 30 litrów. Jest wykonany z wysokiej jakości plastiku, który jest łatwy do utrzymania w czystości i nie absorbuje zapachów. Kosz jest biały, co sprawia, że pasuje do każdego rodzaju wnętrza. Posiada wygodne uchwyty, które ułatwiają jego przenoszenie i opróżnianie. Kosz ma także pokrywę, która chroni przed rozprzestrzenianiem się nieprzyjemnych zapachów.

Weź pod uwagę: Frotki i opaski

Rzuć okiem na to także: Telewizory 32”

Zajrzyj też na: Korektory do twarzy: perfekcyjny wygląd każdego dnia

Opinie

Opinie użytkowników na temat tego produktu są bardzo pozytywne. Klienci chwalą jego funkcjonalność i estetyczny wygląd. Kosz jest łatwy w obsłudze i utrzymaniu w czystości. Pokrywa świetnie spełnia swoją rolę w zatrzymywaniu zapachów. To doskonały wybór dla tych, którzy dbają o porządek w swoim domu.

Pytania i odpowiedzi

Przychodzą Ci na myśl jakieś pytania dotyczące Ikea do segregacji biały? Chętnie na nie odpowiemy! Oto kilka najczęściej zadawanych pytań:

Jakie są wymiary tego kosza na śmieci?

Odpowiedź: Kosz ma wymiary 40 cm x 30 cm x 40 cm.

Czy można prać pokrywę tego kosza w pralce?

Odpowiedź: Tak, pokrywę można prać w pralce przy niskiej temperaturze.

Czy ten kosz jest dostępny w innych kolorach?

Odpowiedź: Obecnie jest dostępny tylko w kolorze białym.

Gwarancje

Ikea do segregacji biały objęty jest standardową gwarancją producenta, która wynosi 2 lata. Oznacza to, że w przypadku jakichkolwiek problemów z produktem, masz prawo do jego reklamacji i naprawy lub wymiany. To dodatkowa pewność, że inwestujesz w produkt wysokiej jakości.

Market

Produkt Ikea do segregacji biały jest dostępny w sklepach Ikea oraz na oficjalnej stronie internetowej firmy. Możesz go zakupić także w wybranych sklepach z artykułami gospodarstwa domowego. Cena kosza jest przystępna, co sprawia, że jest to doskonała inwestycja w porządek i estetykę Twojego domu.

Podsumowując, Ikea do segregacji biały – Kosz na śmieci to praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które pomoże Ci utrzymać porządek w domu. Jego wysoka jakość, funkcjonalność i dostępność w przystępnej cenie sprawiają, że jest to doskonały wybór dla każdego. Nie zwlekaj, sięgnij po ten produkt i ciesz się czystością i porządkiem w swoim wnętrzu!

Sprawdź koniecznie  Kuchenki mikrofalowe do zabudowy