Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

World of tanks – wymagania. jaki pc do wot kupić?

Gra komputerowa World of Tanks to jedna z najpopularniejszych produkcji w gatunku gier MMO, które łączą w sobie elementy strategiczne, taktyczne oraz wymagające rozgrywki wieloosobowej.

Aby cieszyć się tą grą w pełni, warto zadbać o odpowiedni sprzęt komputerowy. W tym artykule omówimy minimalne i zalecane wymagania sprzętowe do World of Tanks oraz podpowiemy, jaki komputer wybrać, aby grać w WoT na najwyższych ustawieniach graficznych.

World of tanks - wymagania. jaki pc do wot kupić?

Minimalne wymagania sprzętowe do world of tanks

Jeśli jesteś posiadaczem komputera o średniej mocy obliczeniowej, nie martw się – World of Tanks ma stosunkowo niskie minimalne wymagania sprzętowe. Oto, co będzie Ci potrzebne:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz lub odpowiednik AMD
 • Pamięć RAM: 2 GB
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8600/9600GT lub AMD Radeon HD 4850
 • Dysk twardy: 40 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7/8/10

Warto jednak pamiętać, że minimalne wymagania pozwolą Ci na uruchomienie gry, ale niekoniecznie na komfortową rozgrywkę w pełnych szczegółach graficznych.

Zalecane wymagania sprzętowe do world of tanks

Jeśli chcesz cieszyć się World of Tanks w pełnej okazałości, z piękną grafiką i płynną rozgrywką, to warto zainwestować w sprzęt spełniający zalecane wymagania. Oto, co powinieneś mieć:

 • Procesor: Intel Core i5-3330 lub odpowiednik AMD
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti lub AMD Radeon RX 570
 • Dysk twardy: SSD o pojemności 40 GB
 • System operacyjny: Windows 10

Te specyfikacje pozwolą Ci cieszyć się grą World of Tanks w wysokich ustawieniach graficznych, przy zachowaniu płynności rozgrywki.

Warto to dokładniej przemyśleć: Akcesoria ogrodnicze

Jaki komputer do world of tanks o najwyższych ustawieniach graficznych wybrać?

Jeśli jesteś zapalonym graczem i nie chcesz kompromisów w kwestii jakości grafiki, to możesz rozważyć zakup komputera gamingowego, który spełni Twoje oczekiwania. Oto kilka modeli, które warto wziąć pod uwagę:

 1. Alienware Aurora R11 – Komputer ten oferuje wydajny procesor Intel Core i9 oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3080, co pozwoli Ci cieszyć się World of Tanks w najwyższych ustawieniach graficznych.
 2. MSI Trident 3 10SI-003US – To kompaktowy komputer, który mimo swojego rozmiaru ma wystarczającą moc obliczeniową do płynnej rozgrywki w WoT na wysokich ustawieniach.
 3. HP Omen Obelisk – Ten komputer oferuje wiele konfiguracji, dzięki czemu możesz dostosować go do swoich potrzeb. Wybierając odpowiednie podzespoły, będziesz miał pewność, że World of Tanks będzie działać bez problemów.

Podsumowując, aby cieszyć się grą World of Tanks, warto dostosować swój sprzęt komputerowy do jej wymagań. Minimalne i zalecane specyfikacje pomogą Ci wybrać odpowiedni komputer, a jeśli zależy Ci na najwyższych ustawieniach graficznych, zawsze możesz rozważyć zakup dedykowanego komputera gamingowego.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zrozumieć, jakie są wymagania sprzętowe do World of Tanks i jak wybrać odpowiedni komputer, aby cieszyć się tą grą na pełnych obrotach!

Sprawdź koniecznie  Kosiarki elektryczne