Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Amplitunery i wzmacniacze – ceny, sklep

Amplitunery i wzmacniacze są kluczowymi elementami każdego systemu audio.

Służą one do wzmacniania sygnału dźwiękowego, co pozwala na lepszą jakość dźwięku i pełniejsze doświadczenie słuchania muzyki, filmów czy gier. W tym artykule przyjrzymy się różnym modelom amplitunerów i wzmacniaczy dostępnych na rynku, a także ich cenom i dostępności w sklepach.

Amplitunery i wzmacniacze - ceny, sklep

Yamaha av stiprintuvas yamaha rx-v6a

Jednym z popularnych modeli amplitunerów jest Yamaha RX-V6A. Ten amplituner oferuje doskonałą jakość dźwięku i liczne funkcje, które sprawią, że będziesz cieszyć się ulubioną muzyką i filmami jeszcze bardziej. Cena tego modelu może być dość wysoka, ale warto zainwestować w jakość dźwięku.

Mozos wzmacniacz bluetooth rms 100w (m01g)

Jeśli szukasz bardziej przystępnej cenowo opcji, to Mozos Wzmacniacz bluetooth RMS 100W (M01G) może być dla Ciebie odpowiednią opcją. Ten wzmacniacz oferuje solidną jakość dźwięku i możliwość bezprzewodowego połączenia przez Bluetooth. Jest to doskonały wybór dla osób, które chcą ulepszyć swój system audio bez wydawania fortuny.

Po drodze, zainteresuj się tym materiałem: Samsung galaxy watch 4 40mm aluminum różowy (sm-r860nzdaeue) – smartwatch

Nie przeocz tego: Juka ogrodowa – aranżacja, pielęgnacja. juka w ogrodzie! – home

Spójrz także na to: Aparatura elektryczna i modułowa

Rzuć okiem na to także: Tusze do rzęs: wybierz najlepszy tusz, aby uzyskać piękne i długie rzęsy

Onkyo amplituner tx-8250b czarny

Onkyo Amplituner TX-8250B to kolejna opcja, która zasługuje na uwagę. Ten amplituner oferuje wyjątkową jakość dźwięku i liczne funkcje, które umożliwiają dostosowanie dźwięku do własnych preferencji. Cena tego modelu może być nieco wyższa, ale warto zainwestować w jakość.

Mozos ws-diy

Mozos WS-DIY to ciekawa propozycja dla osób, które chcą samodzielnie zbudować swój wzmacniacz. Ten zestaw DIY pozwala na tworzenie własnego wzmacniacza, co może być fascynującym projektem dla miłośników elektroniki. Cena zależy od wybranych komponentów i materiałów, więc można dostosować ją do własnych potrzeb i budżetu.

Blitzwolf wzmacniacz audio as-22, 45w, bluetooth 5.0, usb + pilot (czarny)

Kolejnym interesującym modelem jest Blitzwolf Wzmacniacz audio AS-22. Ten wzmacniacz oferuje dużą moc wyjściową i bezprzewodowe połączenie przez Bluetooth 5.0. Dodatkowo, jest wyposażony w port USB, co pozwala na odtwarzanie muzyki z przenośnych urządzeń. Cena tego modelu jest atrakcyjna, co sprawia, że jest to dobra opcja dla osób o ograniczonym budżecie.

Arylic arylic up2stream mini v3 – multiroom wi-fi streamer board (no amp)

Jeśli szukasz rozwiązania do multiroom audio, to Arylic Up2Stream Mini V3 może być odpowiednią opcją. Ten streamer pozwala na bezprzewodowe przesyłanie muzyki do różnych pomieszczeń w domu. Jest to idealne rozwiązanie dla miłośników muzyki, którzy chcą cieszyć się dźwiękiem w każdym zakątku swojego domu.

Arylic arylic up2stream pro v3 – multiroom wireless receiver board (no amp)

Kolejnym modelem z serii Arylic jest Up2Stream Pro V3. Ten receiver board pozwala na odbieranie strumieni audio z różnych źródeł i przesyłanie ich do głośników w różnych pomieszczeniach. Jest to rozwiązanie idealne do budowy własnego systemu multiroom audio.

Ieast ieast oliostream – odtwarzacz sieciowy hi-fi multiroom – white i black

iEAST OlioStream to odtwarzacz sieciowy Hi-Fi, który umożliwia streaming muzyki z różnych źródeł. Dostępny jest w dwóch kolorach: białym i czarnym, co pozwala dopasować go do wystroju wnętrza. Jest to świetna opcja dla miłośników muzyki, którzy cenią sobie stylowy design i wysoką jakość dźwięku.

Przedwzmacniacz gramofonowy pro-ject record box e czarny i phono box e bt czarny

Dla miłośników winyli, Przedwzmacniacz gramofonowy Pro-Ject Record Box E i Phono Box E BT to doskonałe rozwiązania. Oferują one wysoką jakość przetwarzania sygnału z gramofonu na poziomie Hi-Fi. Dzięki nim, można cieszyć się warmowym dźwiękiem winyli w pełnej krasie.

Fonestar amplituner hi-fi 2x15w bluetooth / radio fm / usb wzmacniacz stereo fonestar as-1515

Na koniec, Fonestar AS-1515 to amplituner Hi-Fi, który oferuje Bluetooth, radio FM i port USB. Jest to kompleksowe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć dostęp do różnych źródeł dźwięku w jednym urządzeniu. Cena tego modelu jest atrakcyjna, co sprawia, że jest to dobry wybór dla osób o ograniczonym budżecie.

Podsumowując, na rynku dostępne są różne modele amplitunerów i wzmacniaczy, które róż
nią się ceną, jakością dźwięku i funkcjonalnością. Wybór zależy od własnych preferencji i budżetu. Warto dokładnie zastanowić się nad potrzebami i oczekiwaniami, aby wybrać odpowiedni model dla siebie. Sklepy audio oferują wiele opcji, więc na pewno znajdziesz coś, co sprosta Twoim wymaganiom.

Sprawdź koniecznie  Laktatory