Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Microsoft windows 10 home pl 64 bit oem (kw9-00129) – system operacyjny

Microsoft windows 10 home pl 64 bit oem (kw9-00129) - system operacyjny

Opis produktu

Microsoft Windows 10 Home PL 64 bit OEM (KW9-00129) to jeden z najpopularniejszych systemów operacyjnych na rynku.

Dostępny w wersji polskiej, ten system oferuje użytkownikom wiele zaawansowanych funkcji i możliwości, które sprawiają, że korzystanie z komputera staje się jeszcze bardziej wydajne i przyjemne.

Windows 10 Home to idealne rozwiązanie dla użytkowników domowych, którzy potrzebują stabilnego i wszechstronnego systemu operacyjnego do codziennych zadań, rozrywki i pracy. Dzięki licencji OEM, można zainstalować ten system na nowym lub zmodernizowanym komputerze bez konieczności zakupu pełnej wersji pudełkowej.

Specyfikacja

Windows 10 Home PL 64 bit OEM oferuje wiele zalet, które uczynią korzystanie z komputera jeszcze bardziej efektywnym. Oto niektóre z głównych cech tego systemu:

  • Interfejs użytkownika: Windows 10 Home ma nowoczesny i intuicyjny interfejs, który jest łatwy w obsłudze, nawet dla początkujących użytkowników.
  • Wsparcie dla aplikacji: System ten umożliwia instalację i uruchamianie tysięcy aplikacji dostępnych w Sklepie Microsoft, co pozwala na dostosowanie komputera do indywidualnych potrzeb.
  • Bezpieczeństwo: Windows 10 Home oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak Windows Defender, który chroni komputer przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem.
  • Aktualizacje: Microsoft regularnie udostępnia aktualizacje, które poprawiają stabilność i wydajność systemu oraz wprowadzają nowe funkcje.
  • Cortana: Inteligentny asystent Cortana umożliwia kontrolowanie komputera za pomocą głosu i dostarcza przydatnych informacji.
  • Przeglądarka Microsoft Edge: Windows 10 Home zawiera nowoczesną przeglądarkę, która umożliwia szybkie przeglądanie internetu i korzystanie z wielu przydatnych funkcji.

Specyfikacja techniczna systemu obejmuje wsparcie dla procesorów 64-bitowych, co pozwala na korzystanie z pełnej mocy obliczeniowej nowoczesnych komputerów. Ponadto, system ten obsługuje szeroką gamę urządzeń peryferyjnych, w tym drukarek, kamer internetowych i innych akcesoriów.

Zajrzyj też na: Jaki telewizor 60 cali wybrać? czym kierować się przy zakupie?

Korzystając z okazji, zapoznaj się z tym wpisem: Rakuten tv – oferta i cena. najlepsze filmy i seriale na rakuten tv

W wolnej chwili przeczytaj ten artykuł: Czajniki elektryczne

Opinie

Opinie użytkowników na temat Windows 10 Home PL 64 bit OEM są zazwyczaj bardzo pozytywne. Użytkownicy chwalą stabilność, szybkość działania oraz intuicyjny interfejs systemu. Dodatkowo, wielu użytkowników docenia bezpieczeństwo, jakie oferuje Windows 10 Home, dzięki czemu mogą czuć się pewnie podczas korzystania z internetu.

Według opinii, system ten jest idealny zarówno dla osób korzystających z komputera w celach rozrywkowych, jak i do pracy czy nauki. Dzięki obsłudze wielu aplikacji i funkcji, Windows 10 Home zapewnia wszechstronność i dostosowanie do różnych potrzeb użytkowników.

Inspiracje

Microsoft Windows 10 Home PL 64 bit OEM może być źródłem inspiracji dla wielu użytkowników komputerów. Dzięki dostępowi do nowoczesnych aplikacji, narzędzi i funkcji, można realizować różnorodne projekty, naukowe badania, tworzyć sztukę, czy rozwijać swoje pasje.

Wielu użytkowników znajduje w Windows 10 Home narzędzie do tworzenia i udostępniania treści, zarówno w sferze zawodowej, jak i hobbystycznej. System ten może pomóc w realizacji różnorodnych pomysłów i aspiracji.

Pytania i odpowiedzi

Warto również zwrócić uwagę na sekcję pytań i odpowiedzi, gdzie użytkownicy mogą uzyskać dodatkowe informacje na temat Windows 10 Home PL 64 bit OEM. W tym miejscu można znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące instalacji, konfiguracji, kompatybilności i wielu innych kwestii związanych z tym systemem operacyjnym.

Jeśli masz pytania, nie wahaj się zapytać społeczności lub skorzystać z dostępnych gwarancji, opcji leasingu lub rat dla biznesu. Windows 10 Home to solidne rozwiązanie, które może być używane zarówno w domu, jak i w firmie, dzięki czemu jest wszechstronnym narzędziem dla każdego użytkownika.

Podsumowując, Microsoft Windows 10 Home PL 64 bit OEM (KW9-00129) to kompletny system operacyjny, który oferuje wiele zaawansowanych funkcji i możliwości. Dzięki jego wszechstronności, stabilności i wsparciu dla aplikacji, jest to idealne rozwiązanie zarówno dla użytkowników domowych, jak i biznesowych. Warto rozważyć zakup tego systemu, aby cieszyć się nowoczesnym doświadczeniem komputerowym.

Sprawdź koniecznie  Fotele wiszące