Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Regały magazynowe – organizacja i efektywność w przechowywaniu

Regały magazynowe to nieodzowny element zarządzania przestrzenią magazynową, zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i w domowych garażach czy warsztatach.

Pozwala on na uporządkowanie i efektywne wykorzystanie dostępnej powierzchni, co z kolei przekłada się na lepszą organizację, łatwiejszy dostęp do potrzebnych przedmiotów oraz zwiększoną wydajność pracy. W tym artykule przedstawimy różne rodzaje regałów magazynowych, omówimy ich zastosowanie oraz korzyści wynikające z ich użytkowania.

Regały magazynowe - organizacja i efektywność w przechowywaniu

Humberg regał metalowy magazynowy 150x75x30 cm humberg hr-810 (4186)

Pierwszym rodzajem regałów magazynowych, który chcielibyśmy omówić, są regały metalowe marki Humberg. Wyróżniają się one solidną konstrukcją i dużą nośnością, co sprawia, że są idealne do przechowywania ciężkich przedmiotów. Model Humberg HR-810 o wymiarach 150x75x30 cm może pomieścić wiele różnych produktów, dzięki czemu można zyskać dodatkową przestrzeń w magazynie lub warsztacie.

Braket półka szara oklejona braket 800x245mm – g-140-6602

Kolejnym przykładem regału magazynowego jest półka szara marki Braket. Ta kompaktowa półka o wymiarach 800×245 mm świetnie sprawdzi się do przechowywania mniejszych przedmiotów, narzędzi czy akcesoriów. Jej zaletą jest łatwa instalacja oraz trwała konstrukcja, co czyni ją idealnym wyborem do domowych garaży czy małych magazynów.

Obejrzyj również: Projektowanie ogrodu – ile kosztuje? jak zrobić to samemu? – home

Skieruj wzrok także na to: Klocki i puzzle: zabawa, edukacja i rozwój

Zauważ: Android tv – co to jest i co oferuje? urządzenia z systemem android tv – home

Zainteresuj się tym: Akcesoria do obudów i podzespołów

Humberg regał metalowy magazynowy hr-811 czarny

Kolejnym modelem regału marki Humberg jest HR-811 w kolorze czarnym. To elegancki i nowoczesny regał, który doskonale wpasuje się w różne wnętrza. Posiada solidną konstrukcję i dużą nośność, co sprawia, że jest idealny do przechowywania różnych przedmiotów w magazynach czy sklepach.

Keter regał warsztatowy 5 półek 75 x 32 x 176 cm (crv241074)

Keter to firma znana z produkcji wysokiej jakości mebli i akcesoriów ogrodowych. Ich regał warsztatowy z 5 półkami o wymiarach 75 x 32 x 176 cm to doskonałe rozwiązanie do przechowywania narzędzi i materiałów w warsztatach czy garażach. Solidna konstrukcja i łatwa montaż sprawiają, że jest to praktyczny wybór dla każdego majsterkowicza.

Humberg regał stojący hr-815

Kolejnym produktem od Humberg jest regał stojący HR-815. To wszechstronny regał, który można wykorzystać zarówno w magazynie, jak i w domowym garażu. Posiada regulowane półki, co pozwala dostosować przestrzeń do różnych rodzajów przechowywanych przedmiotów.

Metalkas regał metalowy zatrzaskowy (r100)

Metalkas to firma specjalizująca się w produkcji regałów magazynowych. Ich model R100 to regał zatrzaskowy, co oznacza, że nie wymaga użycia narzędzi do montażu. Jest to praktyczne rozwiązanie, które pozwala szybko i łatwo zorganizować przestrzeń magazynową.

Metalkas regał magazynowy 180x120x40cm skręcany 5 półek 200kg (stabil200plus)

Kolejnym modelem od Metalkas jest regał magazynowy STABIL200PLUS. To regał skręcany o dużych możliwościach przechowywania, co sprawia, że jest idealny do magazynów czy hurtowni. Posiada 5 półek o nośności 200 kg każda, co pozwala na przechowywanie ciężkich produktów.

Severno regał magazynowy metalowy 180x90x40 cm+para rękawic roboczych

Severno oferuje regał magazynowy w komplecie z parą rękawic roboczych. To praktyczne rozwiązanie, które pozwala nie tylko na efektywne przechowywanie, ale również na ochronę dłoni podczas prac magazynowych. Regał o wymiarach 180x90x40 cm zapewnia dużo miejsca na przechowywanie różnych produktów.

Humberg regał metalowy magazynowy 180x90x40 (4846) i humberg regał metalowy magazynowy 180x90x30 cm (4843)

Kolejnymi modelami regałów od Humberg są 4846 i 4843. Oba modele cechuje solidna konstrukcja i duża nośność. Model 4846 ma wymiary 180x90x40 cm, a model 4843 – 180x90x30 cm. Dzięki nim można idealnie dostosować przestrzeń magazynową do swoich potrzeb.

Braket Wspornik systemowy podwójny BRAKET 220mm – G-140-6501</h2
>

Wsporniki systemowe marki Braket to doskonałe rozwiązanie do montażu półek na ścianach. Wspornik podwójny o długości 220 mm pozwala na stabilne i bezpieczne przechowywanie różnych przedmiotów.

Braket listwa ścienna podwójna braket 50cm – g-140-6005 i braket listwa ścienna podwójna braket 100cm – g-140-6010

Listwy ścienna podwójne marki Braket to praktyczne akcesoria, które umożliwiają montaż półek i akcesoriów na ścianach. Dostępne są w dwóch różnych długościach – 50 cm i 100 cm, co pozwala dostosować je do różnych potrzeb i przestrzeni.

Hendi hak montażowy do rozbudowy regału magazynowego ażurowego 812273 – hendi 812280

Haki montażowe marki Hendi to praktyczne akcesoria do rozbudowy regałów magazynowych ażurowych. Dzięki nim można zwiększyć pojemność regału i jeszcze bardziej efektywnie wykorzystać przestrzeń magazynową.

Hendi hak do rozbudowy i łączenia regałów magazynowych do kuchni

Hak do rozbudowy i łączenia regałów magazynowych do kuchni marki Hendi to rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć wszystkie niezbędne produkty i narzędzia pod ręką w kuchni. Dzięki niemu można stworzyć praktyczną i funkcjonalną przestrzeń do przechowywania różnych artykułów kuchennych.

Regały magazynowe są niezbędnym elementem w zarządzaniu przestrzenią magazynową oraz w organizacji garażu czy warsztatu. Dostępne na rynku różne modele pozwalają dostosować regały do konkretnych potrzeb i rodzaju przechowywanych przedmiotów. Dzięki nim można zyskać dodatkową przestrzeń, zwiększyć wydajność pracy oraz zachować porządek i ład w każdym miejscu, gdzie są używane.

Sprawdź koniecznie  Karty i gry karciane: zabawa dla każdego!