Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Akcesoria do obudów i podzespołów

Aby zwiększyć wydajność i funkcjonalność komputera, nie zawsze trzeba wymieniać całą jednostkę.

Często wystarczy dostosować obudowę i podzespoły, korzystając z różnych akcesoriów dostępnych na rynku. W tym artykule przedstawimy kilka interesujących akcesoriów, które mogą pomóc w poprawie wydajności i komfortu użytkowania komputera.

Akcesoria do obudów i podzespołów

Lexar m.2 2280 ssd heatsink (lpah100)

Jeśli jesteś posiadaczem dysku M.2 SSD i martwisz się o jego temperaturę, Lexar M.2 2280 SSD Heatsink może być idealnym rozwiązaniem. Ten mały, ale skuteczny radiator pomaga w rozpraszaniu ciepła, co może znacząco wpłynąć na wydajność i żywotność dysku. Dzięki prostemu montażowi, można go łatwo zamontować w obudowie, zapewniając optymalne warunki dla swojego dysku M.2.

Delock zestaw montażowy 31 elementów do m.2 ssd/module (18288)

Jeśli planujesz rozbudowę swojego komputera o dodatkowe dyski M.2, Delock Zestaw montażowy jest niezbędnym akcesorium. Zawiera 31 różnych elementów, które umożliwiają łatwy montaż i zabezpieczenie dysków M.2 w obudowie. Dzięki temu możesz swobodnie rozbudować swoje możliwości przechowywania danych bez obawy o stabilność i bezpieczeństwo dysków.

Korzystając z okazji, zapoznaj się z tym wpisem: Akcesoria do smartwatchy

Będąc przy temacie, przestudiuj ten wpis: Projektowanie szafy do zabudowy — szafy wnękowe, skosy czy narożne? – home

Nie przeocz tego: Edinos – opinie, oferta, kontakt – sprawdź!

Zapoznaj się również z: Honor 20 128 gb dual sim niebieski (51093vcp) – smartfon

Icy box icybox radiator do dysku m.2 2280 ssd (ib-m2hs-701)

Kolejnym rozwiązaniem związanym z chłodzeniem dysków M.2 jest Icy Box IcyBox Radiator. Ten kompaktowy radiator może być zamontowany bezpośrednio na dysku M.2, zapewniając skuteczne chłodzenie. Dzięki temu unikniesz przegrzewania dysku i utraty wydajności. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które intensywnie korzystają z dysków M.2, np. do gier czy obróbki wideo.

Corsair commander pro (cl-9011110-ww)

Jeśli planujesz zaawansowany system chłodzenia lub kontrolę nad wieloma wentylatorami w swoim komputerze, Corsair Commander PRO może być niezastąpionym narzędziem. Ten kontroler umożliwia precyzyjne sterowanie wentylatorami, oświetleniem RGB i monitorowanie temperatury. Dzięki aplikacji Corsair i łatwemu montażowi, zyskasz pełną kontrolę nad swoim systemem chłodzenia.

Arctic sterownik wentylatorów pwm case fan hub (acfan00175a)

Jeśli szukasz prostego rozwiązania do sterowania wentylatorami w swoim komputerze, Arctic Sterownik wentylatorów PWM Case Fan Hub może spełnić twoje oczekiwania. Ten niewielki hub umożliwia podłączenie i kontrolę aż 8 wentylatorów, co pozwala na dostosowanie wydajności chłodzenia do własnych potrzeb. Dzięki temu można osiągnąć optymalne temperatury i ciszę pracy komputera.

Silentiumpc zestaw wymiennych topów grandis 2 xe1436 (spc187)

Jeśli jesteś miłośnikiem chłodzenia powietrzem, to SilentiumPC Zestaw wymiennych topów Grandis 2 XE1436 może Cię zainteresować. Ten zestaw zawiera różne topy, które można zamontować na chłodzeniu Grandis 2 XE1436, aby dostosować wydajność chłodzenia do własnych potrzeb. Dzięki temu można uzyskać optymalne chłodzenie procesora i cieszyć się stabilną pracą komputera.

Silentiumpc zestaw wymiennych topów fera 3 he1224 (spc185)

Jeśli korzystasz z chłodzenia SilentiumPC Fera 3 HE1224, ten zestaw wymiennych topów może być dla Ciebie przydatny. Zawiera różne topy, które pozwalają dostosować chłodzenie do swoich potrzeb. Dzięki temu można uzyskać optymalne chłodzenie procesora i cieszyć się wydajnością komputera bez obaw o przegrzewanie.

Asus moduł tpm-m r2.0 (90mc03w0-m0xbn1)

Jeśli dbasz o bezpieczeństwo swoich danych, to Asus Moduł TPM-M R2.0 może być dla Ciebie interesujący. Ten moduł TPM (Trusted Platform Module) pozwala na dodatkowe zabezpieczenie danych na dysku twardym. Dzięki niemu możesz szyfrować dane i chronić je przed nieautoryzowanym dostępem. To szczególnie przydatne w przypadku przechowywania poufnych informacji.

Be quiet! osłona zasilacza do dark base pro 900 (bga04)

Jeśli posiadasz obudowę Dark Base Pro 900 i chcesz zadbać o estetykę wnętrza komputera, be quiet! Osłona zasilacza może być doskonałym dodatkiem. Ta elegancka osłona pozwala ukryć zasilacz i przewody, co nadaje wnętrzu komputera schludny wygląd. Dodatkowo, poprawia przepływ powietrza w obudowie, co może wpłynąć na wydajność ch
łodzenia.

Thermal grizzly radiator na dysk m.2 (tg-m2ssd-abr)

Jeśli zależy Ci na maksymalnej wydajności dysku M.2, to Thermal Grizzly Radiator może Ci pomóc. Ten radiator jest zaprojektowany specjalnie do chłodzenia dysków M.2, co może znacząco poprawić ich wydajność. Dzięki prostemu montażowi, można go łatwo zamontować w obudowie i cieszyć się szybkim dostępem do danych.

Be quiet! panel z szybą do obudowy dark base 900/ pro 900 (bga02)

Jeśli chcesz podnieść estetykę swojej obudowy Dark Base 900 lub Pro 900, be quiet! Panel z szybą może być doskonałym rozwiązaniem. Ta elegancka szyba pozwala eksponować wnętrze komputera i efekty oświetlenia RGB. Dzięki temu komputer staje się nie tylko narzędziem pracy, ale także estetycznym elementem wnętrza.

Silverstone zaślepki do slotów kart rozszerzeń 4 szt. aeroslots (sst-aeroslots-b)

Jeśli masz wolne sloty kart rozszerzeń w swojej obudowie i chcesz zapobiec dostępowi kurzu i zabrudzeń, SilverStone Zaślepki do slotów kart rozszerzeń mogą Ci pomóc. Te niewielkie akcesoria zapewniają ochronę przed wszelkimi niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi, co może wpłynąć na dłuższą żywotność komponentów wewnątrz obudowy.

Inline 6 sztuk zaślepek do obudów (11107)

Jeśli potrzebujesz dodatkowych zaślepek do swojej obudowy, InLine oferuje zestaw 6 sztuk zaślepek do obudów. Te niewielkie akcesoria pozwalają zabezpieczyć nieużywane miejsca w obudowie przed kurzem i zabrudzeniami. Dzięki temu utrzymasz wnętrze komputera w czystości i zapobiegniesz ewentualnym problemom związanych z zanieczyszczeniem.

Be quiet! zaślepki slotów hdd do obudowy dark base 700 / silent sase 801/601 (bga06)

Jeśli jesteś właścicielem obudowy Dark Base 700, Silent Sase 801 lub 601 i chcesz zamknąć nieużywane sloty HDD, be quiet! Zaślepki slotów HDD mogą Ci pomóc. Te eleganckie zaślepki pozwalają na zabezpieczenie nieużywanych miejsc w obudowie, nadając jej schludny wygląd. Dzięki temu można utrzymać porządek i estetykę wnętrza komputera.

Fractal design uniwersalne tace montażowe dysków type-a 120mm (fd-a-brkt-003)

Jeśli potrzebujesz dodatkowych miejsc na dyski w swojej obudowie, Fractal Design Uniwersalne tace montażowe mogą Ci pomóc. Te tace montażowe pozwalają na zamontowanie dodatkowych dysków 2,5 cala w obudowie, co zwiększa możliwości przechowywania danych. Dzięki temu można swobodnie rozbudować swoją konfigurację bez konieczności inwestowania w nową obudowę.

Jak widać, na rynku dostępne są różne akcesoria do obudów i podzespołów, które pozwalają na dostosowanie komputera do własnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na wydajności, estetyce czy bezpieczeństwie danych, z pewnością znajdziesz odpowiednie akcesoria, które spełnią Twoje oczekiwania.

Wybierając akcesoria do swojego komputera, zawsze warto zwracać uwagę na kompatybilność z obudową i podzespołami oraz na jakość wykonania. Dzięki temu można być pewnym, że nowe akcesoria będą służyć przez wiele lat i przyczynią się do lepszej pracy komputera.

Sprawdź koniecznie  Access pointy