Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Monitory iiyama

Monitory iiyama to popularny wybór wśród użytkowników poszukujących wysokiej jakości ekranów do pracy, rozrywki i gier.

W tym artykule przedstawimy różne modele monitorów iiyama oraz opinię użytkowników na ich temat, a także omówimy dostępne ceny. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem monitora iiyama, to warto poznać różnice między poszczególnymi modelami i dowiedzieć się, który z nich będzie najlepszy dla Ciebie.

Monitory iiyama

Monitor iiyama g-master g2740hsu-b1 black hawk

Pierwszym modelem, który chcielibyśmy przedstawić, jest monitor iiyama G-Master G2740HSU-B1 Black Hawk. To monitor o przekątnej 27 cali, który świetnie sprawdzi się zarówno do pracy, jak i do rozrywki. Posiada on matrycę typu TN, co zapewnia szybki czas reakcji i płynne odwzorowanie obrazu. Monitor ten cieszy się dużą popularnością wśród graczy, dzięki czemu można go znaleźć w wielu sklepach internetowych.

Monitor iiyama prolite xu2294hsu-b2

Kolejnym interesującym modelem jest monitor iiyama ProLite XU2294HSU-B2. Ten monitor posiada przekątną ekranu wynoszącą 22 cali i matrycę typu IPS, co gwarantuje lepsze odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia. Jest to dobry wybór dla osób, które potrzebują precyzyjnego wyświetlania grafiki.

Przy moment, zerknij na ten tekst: Kosiarki spalinowe

Zauważ: Jak grać w tysiąca? popularna gra karciana bez tajemnic

Warto to rozważyć: Jak zmienić avatar na steam?

Monitor iiyama prolite xu2494hsu-b2

Jeśli zależy Ci na większym ekranie, to monitor iiyama ProLite XU2494HSU-B2 może być dla Ciebie odpowiedni. Ma on przekątną ekranu 24 cale i matrycę typu VA, co pozwala na dobre odwzorowanie kolorów i kontrastu. Ten model to również dobry wybór dla graczy, którzy cenią sobie płynność obrazu.

Monitor iiyama g-master gb2790qsu-b5 gold phoenix

Jeśli szukasz monitora do profesjonalnej pracy graficznej, to warto zwrócić uwagę na model iiyama G-Master GB2790QSU-B5 Gold Phoenix. Ten monitor ma przekątną ekranu 27 cali i matrycę typu IPS, co zapewnia precyzyjne odwzorowanie kolorów. Ponadto, posiada on wysoką rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli, co pozwala na szczegółowe wyświetlanie grafiki.

Monitor iiyama g-master g2770hsu-b1 red eagle

Dla miłośników gier, monitor iiyama G-Master G2770HSU-B1 Red Eagle może być atrakcyjnym wyborem. Ma on przekątną ekranu 27 cali i matrycę typu TN, co zapewnia szybki czas reakcji. Monitor ten posiada również technologię FreeSync, która eliminuje efekt rozrywania obrazu podczas gry.

Monitor iiyama prolite xub3493wqsu-b5

Jeśli potrzebujesz monitora o dużym ekranie, to iiyama ProLite XUB3493WQSU-B5 może być dla Ciebie idealnym wyborem. Ten monitor ma przekątną ekranu wynoszącą aż 34 cale i matrycę typu IPS, co zapewnia szerokie kąty widzenia i precyzyjne odwzorowanie kolorów. Jest to również dobry wybór dla osób pracujących nad projektami graficznymi.

Monitor iiyama prolite xu2792hsu-b1

Kolejnym modelem, który warto rozważyć, jest iiyama ProLite XU2792HSU-B1. Ten monitor ma przekątną ekranu 27 cali i matrycę typu IPS, co zapewnia precyzyjne odwzorowanie kolorów. Jest to dobry wybór zarówno do pracy, jak i do rozrywki.

Monitor iiyama g-master gb3467wqsu-b5 red eagle

Jeśli zależy Ci na ultra-szerokim ekranie, to iiyama G-Master GB3467WQSU-B5 Red Eagle może Cię zainteresować. Ten monitor ma przekątną ekranu wynoszącą 34 cale i matrycę typu VA, co pozwala na szerokie kąty widzenia. Jest to dobry wybór dla osób, które potrzebują dużo miejsca na ekranie do pracy lub rozrywki.

Monitor iiyama prolite xu2493hs-b5

Kolejnym modelem, który warto rozważyć, jest iiyama ProLite XU2493HS-B5. Ten monitor ma przekątną ekranu 24 cale i matrycę typu IPS, co zapewnia precyzyjne odwzorowanie kolorów. Jest to dobry wybór dla osób, które potrzebują kompaktowego monitora do biura.

Monitor iiyama g-master g2770qsu-b1 red eagle

Dla graczy, iiyama G-Master G2770QSU-B1 Red Eagle może być atrakcyjnym wyborem. Ma on przekątną ekranu 27 cali i matrycę typu TN, co zapewnia szybki czas reakcji. Ponadto, posiada technologię FreeSync, która eliminuje efekt rozrywania obrazu podczas gry.

Monitor iiyama G
-Master GB3271QSU-B1 Red Eagle

Jeśli zależy Ci na jeszcze większym ekranie do gier, to iiyama G-Master GB3271QSU-B1 Red Eagle może spełnić Twoje oczekiwania. Ten monitor ma przekątną ekranu 32 cale i matrycę typu VA, co pozwala na dobre odwzorowanie kolorów i kontrastu. To doskonały wybór dla wymagających graczy.

Monitor iiyama g-master gb2470hsu-b5 red eagle

Jeśli zależy Ci na kompaktowym monitorze do gier, to iiyama G-Master GB2470HSU-B5 Red Eagle może być dla Ciebie odpowiedni. Ten monitor ma przekątną ekranu 24 cale i matrycę typu TN, co zapewnia szybki czas reakcji. Jest to także doskonały wybór dla graczy o mniejszym biurku.

Monitor iiyama g-master gb2770hsu-b5 red eagle

Kolejnym modelem dla graczy jest iiyama G-Master GB2770HSU-B5 Red Eagle. Ten monitor ma przekątną ekranu 27 cali i matrycę typu TN, co zapewnia szybki czas reakcji. Posiada również technologię FreeSync, która eliminuje efekt rozrywania obrazu podczas gry.

Monitor iiyama prolite xub2796qsu-b5

Ostatnim modelem, który chcielibyśmy przedstawić, jest iiyama ProLite XUB2796QSU-B5. Ten monitor ma przekątną ekranu 27 cali i matrycę typu IPS, co zapewnia precyzyjne odwzorowanie kolorów. Jest to dobry wybór zarówno dla pracowników biurowych, jak i osób szukających monitora do rozrywki.

Podsumowując, monitory iiyama oferują szeroki wybór modeli, które mogą sprostać różnym potrzebom użytkowników. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz monitora do pracy, gier czy rozrywki, iiyama ma coś dla Ciebie. Przed zakupem warto porównać różne modele i ceny, aby wybrać najlepszy monitor dla siebie.

Sprawdź koniecznie  Wyposażenie studia