Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Ailefo ailefo, gra karciana szarady – twórcza rozrywka dla całej rodziny

Ailefo ailefo, gra karciana szarady - twórcza rozrywka dla całej rodziny

Opis produktu

AILEFO Ailefo to niezwykła gra karciana, która dostarcza niesamowitej rozrywki dla całej rodziny.

To doskonały sposób na spędzenie wspólnego czasu, rozwijanie umiejętności myślenia strategicznego i kreatywności. Gra karciana Szarady zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych graczy.

Specyfikacja

Gra karciana AILEFO Ailefo została zaprojektowana z myślą o prostocie i przyjemności rozgrywki. Zawiera 108 kart, w tym 96 kart Szarad oraz 12 kart specjalnych. Każda karta jest starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i estetyczny wygląd. W zestawie znajduje się również instrukcja, która krok po kroku przeprowadza graczy przez zasady gry.

Po drodze, zainteresuj się tym materiałem: Ćwicz w domu! domowa siłownia – jak urządzić siłownię w domu?

Dostrzeż to też: Czym różni się notebook od netbooka? wady i zalety

Rzuć okiem na to także: Baner na yt – wymiary grafik na youtube i darmowy szablon (2023)

Opinie

Opinie graczy na temat AILEFO Ailefo są niezwykle pozytywne. Gracze chwalą grę za jej prostotę i łatwość nauki, co sprawia, że jest idealna dla osób w różnym wieku. Szarady dostarczają mnóstwo zabawy i niezapomnianych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi.

Pytania i odpowiedzi

Na pytania dotyczące gry AILEFO Ailefo odpowiadamy: Tak, gra jest odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 6 lat. Zasady są łatwe do zrozumienia, a instrukcja krok po kroku przeprowadza przez rozgrywkę. Gra jest również świetnym narzędziem do rozwijania umiejętności logicznego myślenia i kreatywności u dzieci.

Gwarancje i usługi

Producent gry AILEFO Ailefo oferuje gwarancję na wszystkie elementy zestawu. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z kartami lub innymi akcesoriami, można skorzystać z gwarancji i otrzymać nowe, nieskazitelne elementy gry. Obsługa klienta jest również dostępna, aby udzielić pomocy w razie pytań lub problemów z grą.

Market

Gra karciana AILEFO Ailefo jest dostępna w wielu sklepach internetowych oraz w sklepach stacjonarnych z zabawkami i grami planszowymi. Można ją znaleźć w atrakcyjnych cenach, co czyni ją dostępną dla wszystkich zainteresowanych grą Szarady. Zachęcamy do poszukiwania najlepszych ofert i cieszenia się grą wraz z najbliższymi.

AILEFO Ailefo, gra karciana Szarady, to doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Prosta i zabawna rozgrywka sprawia, że gra jest odpowiednia dla graczy w różnym wieku. Wysoka jakość materiałów gwarantuje trwałość zestawu, a liczne pozytywne opinie potwierdzają jej atrakcyjność. Dla wszystkich poszukujących kreatywnej rozrywki, AILEFO Ailefo to doskonały wybór.

Sprawdź koniecznie  Icloud logowanie – jak to zrobić krok po kroku