Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Klawiatury gamingowe genesis

Klawiatury gamingowe Genesis to popularny wybór wśród graczy, oferujące wysoką jakość wykonania, różnorodność modeli oraz atrakcyjne ceny.

W tym artykule przyjrzymy się najważniejszym klawiaturom z serii Genesis, ich specyfikacjom oraz cenom, a także zaprezentujemy opinie użytkowników na ich temat.

Klawiatury gamingowe genesis

Klawiatura genesis thor 404 tkl gateron yellow pro (nkg-2069)

Klawiatura Genesis THOR 404 TKL to model stworzony z myślą o wymagających graczach. Wyposażony w przełączniki Gateron Yellow Pro, zapewnia szybką reakcję klawiszy i cichą pracę. Kompaktowy design TKL sprawia, że jest idealny do zabrania na turnieje. Cena tego modelu jest bardzo konkurencyjna, co przyciąga wielu graczy.

Klawiatura genesis thor 303 – outemu peach silent (nkg-1879)

Jeśli preferujesz klawiatury mechaniczne, które nie hałasują, Genesis Thor 303 z przełącznikami Outemu Peach Silent może być idealnym wyborem. Dzięki tym przełącznikom możesz cieszyć się wysoką precyzją bez uciążliwego dźwięku wciśnięć klawiszy. To doskonała opcja dla graczy, którzy grają nocą i nie chcą przeszkadzać innym osobom w domu.

Apropos, przejrzyj ten wpis: Jakie są funkcje microsoft excel? przydatne funkcje ułatwiające pracę

Przejrzyj też: Interfejs gnome: linux szybki, intuicyjny i przyjemny

Rzuć okiem na to także: Honor view 20 8/256gb dual sim niebieski – smartfon

Zwróć uwagę również na to: Myszki

Klawiatura genesis rhod 400 rgb (nkg-0993)

Klawiatura Genesis Rhod 400 RGB to model, który wyróżnia się efektownym podświetleniem RGB. Możesz dostosować oświetlenie do swojego gustu, tworząc unikalny wygląd klawiatury. Dodatkowo, klawiatura ta oferuje wygodną obsługę multimedialną, co sprawia, że jest idealna nie tylko do grania, ale także do pracy i rozrywki.

Klawiatura genesis thor 300 tkl outemu blue (nkg-0945)

Genesis Thor 300 TKL to kompaktowy model z przełącznikami Outemu Blue, które charakteryzują się wyraźnym feedbackiem i dźwiękiem kliknięcia. Dla wielu graczy jest to ulubiona opcja, która pozwala na szybkie reakcje i precyzyjne działanie.

Klawiatura genesis rhod 110 (nkg-0939)

Jeśli szukasz klawiatury z podstawowymi funkcjami gamingowymi, Genesis Rhod 110 może być odpowiednią opcją. Prosta konstrukcja i atrakcyjna cena przyciągają nowych graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grami komputerowymi.

Klawiatura genesis thor 300 outemu blue (nkg-0947)

Ten model to wariant Genesis Thor 300 wyposażony w przełączniki Outemu Blue. Dzięki nim możesz cieszyć się wciągającym dźwiękiem kliknięć, co może dodatkowo zwiększyć satysfakcję z gry. Model ten oferuje również podświetlenie RGB, które można dostosować do własnych preferencji.

Klawiatura genesis thor 303 tkl – outemu peach silent (nkg-1881)

To kompaktowa wersja modelu Thor 303, wyposażona w ciche przełączniki Outemu Peach Silent. Jeśli lubisz klawiatury TKL i cenisz sobie cichą pracę, ten model może być dla Ciebie idealny.

Klawiatura genesis thor 303 – outemu brown (nkg-1861)

Kolejna wersja modelu Thor 303, tym razem z przełącznikami Outemu Brown. Te przełączniki charakteryzują się miękkim wyczuwalnym punktem aktywacji, co może być doceniane przez graczy preferujących klawiatury mechaniczne o bardziej subtelnej charakterystyce.

Klawiatura genesis rhod 350 rgb (nkg-1727)

Genesis Rhod 350 RGB to model, który wyróżnia się pełnym spektrum kolorów podświetlenia RGB. Dodatkowo, klawiatura ta oferuje programowalne klawisze, co pozwala dostosować ją do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Klawiatura genesis thor 100 rgb outemu red (nkg-1319)

Jeśli preferujesz ciche i miękkie przełączniki, Genesis Thor 100 z przełącznikami Outemu Red może być odpowiednią opcją. Model ten jest wyposażony w podświetlenie RGB, które umożliwia dostosowanie kolorów do swojego stylu.

Klawiatura genesis thor 660 rgb gateron red (nkg-1844)

Klawiatura Genesis Thor 660 RGB to model, który oferuje wyjątkowo wysoką jakość wykonania. Wyposażony w przełączniki Gateron Red, zapewnia płynne i precyzyjne działanie. Podświetlenie RGB dodaje mu eleganckiego wyglądu.

Klawiatura genesis rhod 500 rgb (nkg-1617)

Klawiatura Genesis Rhod 500 RGB to kolejna opcja dla osób ceniących sobie efektowne oświetlenie. Ta klawiatura oferuje również wygodną obsługę multimedialną i programowalne klawisze, co sprawia, że jest wszechstronnym narzędziem zarówno do gier, jak i codziennego użytku.

Klawiatura
Genesis Rhod 300 RGB (NKG-1529)

Genesis Rhod 300 RGB to model o kompaktowych rozmiarach, wyposażony w efektowne podświetlenie RGB. Jeśli poszukujesz klawiatury, która zmieści się na małym biurku, a jednocześnie zachwyci Cię wyglądem, to warto rozważyć ten model.

Klawiatura genesis rhod 500 rgb (nkg-1622)

Model Rhod 500 RGB to kolejna propozycja z efektownym podświetleniem RGB. Dodatkowo, ta klawiatura oferuje wygodne podparcie nadgarstkowe, co może poprawić komfort użytkowania, szczególnie podczas długich sesji grania.

Klawiatura genesis lith 400 rgb x-scissors (nkg-1421)

Klawiatura Genesis Lith 400 RGB to model, który wyróżnia się nietypowymi przełącznikami X-Scissors. Dają one unikalne wrażenia podczas pisania i grania. Dodatkowo, podświetlenie RGB nadaje klawiaturze wyjątkowy charakter.

Podsumowując, klawiatury gamingowe Genesis oferują szeroki wybór modeli, które mogą zaspokoić różnorodne potrzeby graczy. Bez względu na to, czy preferujesz ciche przełączniki, efektowne podświetlenie czy kompaktowe rozmiary, Genesis ma coś dla Ciebie. Ceny są atrakcyjne, a opinie użytkowników potwierdzają wysoką jakość tych klawiatur. Wybierając Genesis, masz pewność, że Twój sprzęt nie zawiedzie Cię podczas najważniejszych rozgrywek.

Sprawdź koniecznie  Szybki przegląd systemu operacyjnego Chrome OS: Czy to przyszłość laptopów?