Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Odkurzacze piorące: innowacyjne rozwiązania do utrzymania czystości w domu

W dzisiejszych czasach utrzymanie czystości w domu nie jest już takie trudne, dzięki nowoczesnym odkurzaczom piorącym.

Te zaawansowane urządzenia łączą w sobie funkcje odkurzacza i pralki, co sprawia, że sprzątanie staje się znacznie łatwiejsze i bardziej efektywne. W tym artykule przedstawimy kilka popularnych modeli odkurzaczy piorących oraz omówimy ich główne cechy i zalety.

Odkurzacze piorące: innowacyjne rozwiązania do utrzymania czystości w domu

Odkurzacz piorący karcher se6100 (1.081-220.0)

Odkurzacz Karcher SE6100 to jedno z najnowocześniejszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Posiada silnik o mocy 1400W, który zapewnia doskonałą wydajność w usuwaniu zabrudzeń. Dodatkowo, ten model jest wyposażony w system filtracji wodnej, co oznacza, że nie potrzebujesz worków do odkurzania. Możesz także regulować natężenie ssania, co sprawia, że jest odpowiedni do różnych rodzajów podłóg.

Odkurzacz piorący karcher se 4001 (1.081-130.0)

Model Karcher SE 4001 to kolejna propozycja od tego renomowanego producenta. Ma silnik o mocy 1400W i pojemność zbiornika na wodę wynoszącą 4 litry. Ten odkurzacz piorący doskonale radzi sobie z usuwaniem plam i zabrudzeń z dywanów i tapicerki. Posiada również specjalny wąż do odkurzania w trudno dostępnych miejscach.

Rzuć okiem na to także: Google flights – czym są, na czym polegają? odpowiadamy!

Warto to rozważyć: Pokój nastolatki – jak go urządzić? praktyczne porady aranżacji pokoju dla nastolatki oraz inspiracje – home

Warto poświęcić czas na to: Huawei p8 lite 16 gb dual sim czarny (95hw73) – smartfon

Skup się na: Pralki samsung – automatyczne

Dostrzeż to też: Rowerki trójkołowe: wybierz najlepszy model dla swojego dziecka

Odkurzacz piorący mpm vira mod-22

Odkurzacz MPM Vira MOD-22 to doskonały wybór dla tych, którzy szukają urządzenia o dobrej jakości w przystępnej cenie. Ten model posiada silnik o mocy 1200W i pojemność zbiornika na wodę wynoszącą 10 litrów. Jest łatwy w obsłudze i skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia.

Odkurzacz piorący thomas aqua pet & family

Thomas Aqua Pet & Family to odkurzacz piorący stworzony z myślą o właścicielach zwierząt. Posiada specjalną dyszę do usuwania sierści oraz skuteczny system filtracji. Może być używany zarówno na twardych podłogach, jak i dywanach. Dodatkowo, ma dużą pojemność zbiornika na wodę, co sprawia, że nie trzeba często go opróżniać.

Odkurzacz piorący hyundai vc5750

Hyundai VC5750 to odkurzacz piorący z silnikiem o mocy 1400W. Ma pojemność zbiornika na wodę wynoszącą 5 litrów i jest wyposażony w regulację mocy ssania. Ten model jest doskonały do usuwania plam i zabrudzeń z różnych rodzajów powierzchni.

Odkurzacz piorący numatic george gve370

Odkurzacz Numatic George GVE370 to wszechstronne urządzenie, które może nie tylko odkurzać i prać, ale także polerować i szamponować powierzchnie. Posiada silnik o mocy 1200W i pojemność zbiornika na wodę wynoszącą 15 litrów. Jest idealny do czyszczenia dywanów, podłóg, a nawet mebli tapicerowanych.

Odkurzacz piorący thomas multiclean x10 parquet

Ten model odkurzacza piorącego jest idealny do czyszczenia drewnianych podłóg. Posiada specjalną szczotkę do delikatnych powierzchni i system filtracji HEPA, który usuwa alergeny z powietrza. Dodatkowo, ma dużą pojemność zbiornika na wodę, co sprawia, że można nim sprzątać długo bez konieczności opróżniania.

Odkurzacz piorący karcher se 5.100 (1.081-200.0)

Karcher SE 5.100 to odkurzacz piorący o mocy 1400W i pojemności zbiornika na wodę wynoszącej 4 litry. Jest wyposażony w system automatycznego napełniania zbiornika wodą, co ułatwia jego użytkowanie. Posiada także regulację mocy ssania i specjalną dyszę do usuwania plam.

Odkurzacz piorący bosch aquawash&clean bwd421pet

Odkurzacz Bosch AquaWash&Clean BWD421PET to doskonały wybór dla właścicieli zwierząt domowych. Posiada specjalną szczotkę do usuwania sierści oraz skuteczny system filtracji. Ma silnik o mocy 1400W i pojemność zbiornika na wodę wynoszącą 4 litry. Jest łatwy w obsłudze i skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia.

Odkurzacz piorący bissell 1558n spotclean pro

Bissell 1558N SpotClean Pro to kompaktowy odkurzacz piorący idealny do usuwania plam z dywanów, tapicerki i innych powierzchni. Posiada silnik o mocy 750W i pojemność zbiornika na wod
ę wynoszącą 1,1 litra. Jest łatwy w obsłudze i skuteczny w usuwaniu plam.

Odkurzacz piorący kanwod superwash 10w1

Odkurzacz Kanwod SuperWash 10w1 to wszechstronne urządzenie, które może nie tylko odkurzać i prać, ale także polerować, szamponować i dezynfekować powierzchnie. Posiada silnik o mocy 1400W i pojemność zbiornika na wodę wynoszącą 15 litrów. Jest idealny do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni.

Odkurzacz piorący lehmann odkurzacz cyklonowy lehmann tinosa 4000

Odkurzacz Lehmann Tinosa 4000 to odkurzacz piorący z technologią cyklonową, która zapewnia doskonałą wydajność odkurzania. Posiada silnik o mocy 1200W i pojemność zbiornika na wodę wynoszącą 4 litry. Jest łatwy w obsłudze i skuteczny w usuwaniu plam i zabrudzeń.

Odkurzacz piorący bomann bss 6000

Odkurzacz Bomann BSS 6000 to model o mocy 1400W i pojemności zbiornika na wodę wynoszącą 4 litry. Jest łatwy w obsłudze i skuteczny w usuwaniu plam i zabrudzeń. Posiada także regulację mocy ssania i specjalną dyszę do odkurzania w trudno dostępnych miejscach.

Odkurzacz piorący karcher wd 3 v-17/4/20

Odkurzacz Karcher WD 3 V-17/4/20 to odkurzacz piorący z funkcją odsysania cieczy. Posiada silnik o mocy 1000W i pojemność zbiornika na wodę wynoszącą 17 litrów. Jest idealny do usuwania plam i zabrudzeń z różnych rodzajów powierzchni oraz odsysania wody z zalanych pomieszczeń.

Podsumowując, odkurzacze piorące stanowią doskonałe rozwiązanie do utrzymania czystości w domu. Dzięki nim można skutecznie usuwać plamy i zabrudzenia z różnych rodzajów powierzchni, a także dbać o higienę w pomieszczeniach. Wybór odpowiedniego modelu zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji, jednak każdy z wymienionych powyżej odkurzaczy piorących oferuje wysoką jakość i skuteczność działania.

Sprawdź koniecznie  Fotele gamingowe