Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Pralki samsung – automatyczne

Pralki Samsung to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują sprzętu, który ułatwi codzienną pracę domową i zapewni doskonałą jakość prania.

W tym artykule przedstawimy różne modele pralek Samsung, które oferują automatyczne funkcje i wiele innych zalet. Poznajmy je bliżej!

Pralki samsung - automatyczne

Pralka samsung ww80ta026ah

Jednym z modeli, który zasługuje na uwagę, jest pralka Samsung WW80TA026AH. To urządzenie o pojemności 8 kg, idealne dla średniej wielkości rodzin. Wyposażona w wiele zaawansowanych funkcji, takich jak automatyczne rozpoznawanie rodzaju tkaniny czy dostosowywanie ilości detergentu, ta pralka gwarantuje efektywne i skuteczne pranie.

Pralka samsung ww8nk62e0rw

Kolejnym interesującym modelem jest pralka Samsung WW8NK62E0RW. To pralka o pojemności 8 kg, która dzięki technologii automatycznego wagowania zapewnia optymalne zużycie wody i energii. Dodatkowo, dzięki funkcji inteligentnego sterowania, możesz zdalnie kontrolować pracę pralki za pomocą aplikacji na smartfona.

Weź pod uwagę: Joysticki

Nie przeocz tego: Pływanie i nurkowanie: zanurz się w Świat wody

Apropos, przejrzyj ten wpis: Słuchawki

Pralka samsung ww70ta026tt

Jeśli potrzebujesz pralki o mniejszej pojemności, to pralka Samsung WW70TA026TT z pojemnością 7 kg może być doskonałym wyborem. Ta pralka automatycznie dostosowuje cykl prania do rodzaju i ilości ubrań, co pozwala zaoszczędzić czas i energię.

Pralka samsung ww70ta026at

Pralka Samsung WW70TA026AT to kolejna opcja dla tych, którzy cenią sobie automatyczne funkcje. Dzięki technologii AI Control, pralka sama dostosowuje parametry prania, a także reaguje na zmienne warunki wody, zapewniając doskonałe rezultaty prania.

Pralka samsung ww70ta026ah

Kolejna pralka Samsung, którą warto wziąć pod uwagę, to model WW70TA026AH. Ta pralka o pojemności 7 kg oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak automatyczna regulacja obrotów wirowania, która chroni delikatne tkaniny.

Pralka samsung ww70t552dtw

Jeśli zależy Ci na pralce o dużej pojemności, to pralka Samsung WW70T552DTW z pojemnością 7 kg może być doskonałym wyborem. Dzięki funkcji Auto Dispense, pralka automatycznie dozuje detergent, co pozwala uniknąć nadmiernego zużycia i zapewnia doskonałe pranie.

Pralka samsung ww80ta026te

Pralka Samsung WW80TA026TE to kolejny model, który zasługuje na uwagę. Ta pralka o pojemności 8 kg oferuje wiele programów prania, które można łatwo dostosować do swoich potrzeb. Dodatkowo, dzięki funkcji Smart Check, pralka automatycznie diagnozuje ewentualne usterki i informuje o nich użytkownika.

Pralka samsung ww80ta026th

Pralka Samsung WW80TA026TH to kolejna pralka o pojemności 8 kg, która zapewnia doskonałe pranie dzięki automatycznemu rozpoznawaniu rodzaju tkaniny i dostosowaniu parametrów prania. Dodatkowo, dzięki technologii Eco Bubble, pralka skutecznie usuwa nawet trudne plamy przy niskiej temperaturze.

Pralka samsung ww70ta026ae

Kolejnym modelem, który warto rozważyć, jest pralka Samsung WW70TA026AE. Ta pralka o pojemności 7 kg oferuje wiele zaawansowanych funkcji, takich jak automatyczne wykrywanie nadmiernego pienienia, co zapobiega problemom podczas wirowania.

Pralka samsung ww70t552dae

Jeśli zależy Ci na oszczędności czasu, to pralka Samsung WW70T552DAE może być doskonałym wyborem. Dzięki funkcji QuickDrive, pralka skraca czas cyklu prania, jednocześnie zapewniając doskonałe rezultaty.

Pralka samsung ww8nk52e3pw

Pralka Samsung WW8NK52E3PW to kolejny model, który warto wziąć pod uwagę. Ta pralka o pojemności 8 kg oferuje wiele zaawansowanych funkcji, takich jak automatyczne rozpoznawanie rodzaju tkaniny i dostosowywanie parametrów prania, co zapewnia doskonałe efekty prania.

Pralka samsung ww90t986ash

Jeśli potrzebujesz pralki o dużej pojemności, to pralka Samsung WW90T986ASH z pojemnością 9 kg może być doskonałym rozwiązaniem. Ta pralka automatycznie dostosowuje cykl prania do ilości ubrań, zapewniając oszczędność czasu i energii.

Pralka samsung ww60a3120we

Jeśli zależy Ci na kompaktowej pralce, to pralka Samsung WW60A3120WE z pojemnością 6 kg może być idealnym wyborem. Ta pralka oferuje wiele programów prania, które można łatwo dostosować do swoich potrzeb, a także automatyczne
wykrywanie nadmiernego pienienia.

Pralka samsung ww60a3120wh

Jeśli preferujesz białą pralkę, to model Samsung WW60A3120WH może spełnić Twoje oczekiwania. Ta kompaktowa pralka o pojemności 6 kg oferuje wiele zaawansowanych funkcji, które ułatwiają codzienną pracę.

Pralka samsung ww90t4020ee

Na zakończenie prezentacji modeli pralek Samsung, warto wspomnieć o pralce Samsung WW90T4020EE. Ta pralka o pojemności 9 kg oferuje wiele programów prania, które można dostosować do różnych rodzajów tkanin. Dodatkowo, dzięki technologii Eco Drum Clean, pralka automatycznie czyści bęben, zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Podsumowując, pralki Samsung to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują automatycznych funkcji, które ułatwią codzienną pracę i zapewnią doskonałą jakość prania. Niezależnie od rodzaju tkanin i ilości ubrań, pralki Samsung automatycznie dostosowują parametry prania, co pozwala zaoszczędzić czas i energię. Wybierając pralkę Samsung, możesz być pewien, że Twoje ubrania będą zawsze czyste i świeże.

Sprawdź koniecznie  Puzzle piankowe – dla dzieci