Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Steelseries arctis 3 czarne (61503) – słuchawki

Steelseries arctis 3 czarne (61503) - słuchawki

Opis produktu

SteelSeries Arctis 3 Czarne (61503) to nie tylko słuchawki, to prawdziwe dzieło sztuki inżynieryjnej i komfortu dźwięku.

W tym artykule przyjrzymy się bliżej tym niezwykłym słuchawkom gamingowym, które zdobyły uznanie graczy na całym świecie.

Arctis 3 zostały zaprojektowane z myślą o komfortie noszenia przez długie godziny rozgrywki. Wyposażone w pałąk o regulowanej długości oraz wyściółkę AirWeave nausznic, zapewniają niesamowity komfort, który jest niezwykle istotny podczas długotrwałego grania.

Warto również wspomnieć o jakości dźwięku, jaką oferują te słuchawki. Dzięki wykorzystaniu technologii S1, Arctis 3 zapewniają czysty i precyzyjny dźwięk, który pozwala usłyszeć najdrobniejsze detale dźwiękowe w grach. To niezwykle istotne, szczególnie w grach, gdzie dźwięk odgrywa kluczową rolę w rozgrywce.

Specyfikacja

SteelSeries Arctis 3 Czarne (61503) to słuchawki, które imponują nie tylko komfortem, ale także technologią. Oto kilka kluczowych parametrów technicznych:

 • Rodzaj słuchawek: Nauszne
 • Typ połączenia: Przewodowe
 • Długość kabla: 3 metry
 • Przetworniki: 40 mm
 • Czułość: 98 dB
 • Zakres częstotliwości: 20 – 22000 Hz
 • Mikrofon: Tak, z redukcją szumów

Dodatkowo, słuchawki posiadają możliwość regulacji głośności i wyciszenia mikrofonu bezpośrednio na kablu, co jest niezwykle wygodne podczas grania online.

Korzystając z okazji, zapoznaj się z tym wpisem: Counter-strike: global offensive

Zainteresuj się tym: Małe agd – wszystko, co musisz wiedzieć o małych sprzętach agd

Skup się na: Max elektro – opinie, oferta, kontakt – sprawdź!

Opinie

SteelSeries Arctis 3 Czarne (61503) zdobyły ogromne uznanie wśród graczy na całym świecie. Ich komfort noszenia, doskonała jakość dźwięku oraz trwałość to cechy, które wielu użytkowników docenia i chwali.

Recenzenci często podkreślają również wygodę użytkowania słuchawek przez wiele godzin bez uczucia zmęczenia. Dodatkowo, mikrofon z redukcją szumów gwarantuje klarowny dźwięk podczas rozmów w grach wieloosobowych.

Warto również zaznaczyć, że Arctis 3 są kompatybilne z wieloma platformami, w tym PC, konsolami, smartfonami i tabletami, co czyni je wszechstronnymi i idealnymi dla wszystkich typów graczy.

Inspiracje

SteelSeries Arctis 3 Czarne (61503) to słuchawki, które mogą być inspiracją dla wielu osób. Ich wyjątkowy design i doskonała jakość dźwięku zachęcają do poszerzania swoich horyzontów w świecie gier komputerowych. Dzięki nim, grając, możesz przenieść się w zupełnie inny świat, pełen emocji i przygód.

Pytania i odpowiedzi

Czy masz pytania dotyczące SteelSeries Arctis 3 Czarne (61503)? Oto kilka często zadawanych pytań:

 • Czy te słuchawki są kompatybilne z konsolami?
 • Jaka jest długość kabla?
 • Czy mikrofon jest odłączalny?
 • Jakie gry najlepiej sprawdzają się z tymi słuchawkami?

Jeśli masz więcej pytań, nie wahaj się ich zadawać społeczności. Na pewno znajdziesz wiele osób gotowych podzielić się swoimi doświadczeniami z użytkowania SteelSeries Arctis 3 Czarne (61503).

Podsumowując, SteelSeries Arctis 3 Czarne (61503) to słuchawki, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Ich wyjątkowy komfort noszenia, doskonała jakość dźwięku i liczne pozytywne opinie uczyniły je jednymi z najlepszych słuchawek gamingowych na rynku. Czy są godne swojej ceny? Zdecydowanie tak!

Gwarancje i usługi, raty, market

SteelSeries oferuje gwarancję na swoje produkty, co jest dodatkowym atutem, który warto brać pod uwagę przy zakupie tych słuchawek. Dodatkowo, wiele sklepów oferuje możliwość zakupu w ratach, co ułatwia dostępność produktu dla wielu osób.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem SteelSeries Arctis 3 Czarne (61503), warto sprawdzić dostępność w różnych sklepach internetowych oraz na lokalnych rynkach. Możesz być pewien, że te słuchawki dostarczą Ci niesamowitej przyjemności z grania i słuchania ulubionej muzyki.

SteelSeries Arctis 3 Czarne (61503) to więcej niż tylko słuchawki – to urządzenie, które wprowadzi Ci
ę w zupełnie nowy świat dźwięku i rozrywki. Nie czekaj dłużej, sięgnij po nie i dołącz do grona zadowolonych użytkowników!

Sprawdź koniecznie  Ładowarki samochodowe