Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Stojaki pod kierownice

Stojaki pod kierownice to niezbędne akcesoria dla każdego pasjonata symulatorów wyścigowych i gier samochodowych.

Pozwalają one na stabilne umieszczenie kierownicy, pedałów i skrzyni biegów, co znacząco poprawia komfort i realizm rozgrywki. W tym artykule przyjrzymy się różnym modelom stojaków dostępnych na rynku, omówimy opinie użytkowników oraz porównamy ceny. Oto nasze zestawienie najlepszych stojaków pod kierownice.

Stojaki pod kierownice

Next level racing kokpit f-gt (nlr-s010)

Pierwszym modelem, który zasługuje na uwagę, jest Next Level Racing Kokpit F-GT (NLR-S010). To solidny stojak, który można dostosować do różnych pozycji – zarówno do jazdy samochodem turystycznym, jak i wyścigowym. Jest kompatybilny z wieloma popularnymi kierownicami i pedalami, co sprawia, że jest to wybór uniwersalny dla wielu graczy. Cena tego modelu mieści się w przystępnych granicach, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla osób początkujących oraz zaawansowanych.

Next level racing kokpit gttrack (nlr-s009)

Kolejny stojak od Next Level Racing to model GTTrack (NLR-S009). Ten kokpit oferuje jeszcze większą stabilność i możliwość dostosowania niż poprzedni. Dzięki solidnej konstrukcji i wygodnym siedzeniu, zapewnia komfort na długie godziny rozgrywki. Jest to opcja idealna dla graczy, którzy cenią sobie maksymalny realizm i jakość wykonania.

Rzuć okiem również na: Łapacz snów – co to jest i jak zrobić oraz wykorzystać go w aranżacji wnętrza?

Skup się na: Szkło hartowane czy hybrydowe? co wybrać?

Rzuć okiem na to także: Zabudowa wanny – jak zabudować wannę prostokątną, narożną? – home

Zwróć na to wzrok: Gry zręcznościowe: rozrywka i wyzwanie dla całej rodziny

Next level racing kokpit f-gt lite (nlr-s015)

Jeśli szukasz bardziej budżetowej opcji, to Next Level Racing Kokpit F-GT Lite (NLR-S015) może być dla Ciebie odpowiednią propozycją. Mimo niższej ceny, nadal oferuje on wiele możliwości dostosowania i kompatybilność z wieloma popularnymi akcesoriami. To doskonały wybór dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z symulatorami wyścigowymi.

Next level racing stojak wheel stand dd (nlr-s013)

Dla użytkowników posiadających kierownicę o dużej mocy feedbacku, Next Level Racing Stojak Wheel Stand DD (NLR-S013) to idealne rozwiązanie. Ten stojak jest przystosowany do obsługi zaawansowanych kierownic, co sprawia, że jest odpowiedni dla profesjonalistów i entuzjastów. Solidna konstrukcja gwarantuje stabilność podczas intensywnej rozgrywki.

Thrustmaster uchwyt tm racing clamp (4060094)

Thrustmaster to znana marka w świecie symulatorów wyścigowych, a ich uchwyt TM Racing Clamp (4060094) to praktyczne rozwiązanie dla osób posiadających kierownice i pedały od tego producenta. Ten uchwyt pozwala na montaż akcesoriów na biurku lub stole, co jest idealne dla graczy, którzy nie chcą inwestować w pełny kokpit.

Next level racing kokpit gt lite (nlr-s021)

Kolejny model od Next Level Racing to Kokpit GT Lite (NLR-S021). To kompaktowe i mobilne rozwiązanie, które można łatwo przechowywać po zakończeniu rozgrywki. Pomimo swojej wielkości oferuje wiele możliwości dostosowania i komfortu, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla osób o ograniczonej przestrzeni w domu.

Next level racing stojak wheel stand lite (nlr-s007)

Jeśli nie potrzebujesz pełnego kokpitu, ale nadal chcesz stabilnie umieścić swoją kierownicę i pedały, to Next Level Racing Stojak Wheel Stand Lite (NLR-S007) może być odpowiednią opcją. To przenośne rozwiązanie, które można łatwo schować po zakończeniu gry.

Next level racing mata antypoślizgowa floor mat (nlr-a005)

Dla osób, które chcą zapewnić dodatkową stabilność swojemu stojakowi, Next Level Racing Mata antypoślizgowa Floor Mat (NLR-A005) jest doskonałym dodatkiem. Ta mata chroni podłogę przed zarysowaniami i zapobiega ślizganiu się stojaka podczas intensywnej rozgrywki.

Next level racing wheel stand 2.0 (nlr-s023)

Next Level Racing Wheel Stand 2.0 (NLR-S023) to solidne i trwałe rozwiązanie dla wymagających graczy. Ten stojak oferuje wiele możliwości dostosowania i kompatybilność z różnymi akcesoriami, co sprawia, że jest odpowiedni dla zaawansowanych użytkowników.

Wheel stand pro mocowanie lewarka skrzyni biegów (wsp rgs)

Jeśli masz lewarek skrzyni biegów i szukasz odpowiedniego mocowania, to Wheel Stand Pro Mocowanie lewarka skrzyni biegów (WSP RGS) może być rozwiązaniem. To praktyczny dodatek, który pozwala na umieszczenie lewarka w dogodnej pozycji podczas gry.

Next level racing kółka do kokpitu lockable castor wheels (nlr-a007)

Kiedy potrzebujesz mobilności
swojego kokpitu, Next Level Racing Kółka do kokpitu Lockable Castor Wheels (NLR-A007) są odpowiednią opcją. Te kółka można zamontować na kokpicie, co ułatwia przemieszczanie go po pomieszczeniu.

Playseat kokpit evolution (rem.00004)

Playseat Kokpit Evolution (REM.00004) to klasyczne rozwiązanie dla miłośników gier wyścigowych. Ten kokpit oferuje wygodne siedzenie i kompatybilność z wieloma popularnymi kierownicami i pedalami. Jest to solidna opcja dla osób, które cenią sobie tradycyjny design.

Thrustmaster stojak do pedałów t-pedals stand (4060162)

Jeśli masz pedały od Thrustmaster i potrzebujesz stabilnego stojaka, to Thrustmaster Stojak do pedałów T-Pedals Stand (4060162) jest idealnym wyborem. Ten stojak pozwala na komfortowe umieszczenie pedałów i dostosowanie ich do swoich potrzeb.

Nanors stojak składany na kierownicę wyścigową (rs-155)

NanoRS Stojak składany na kierownicę wyścigową (RS-155) to przenośne rozwiązanie dla graczy, którzy często podróżują z własnym sprzętem. Ten stojak można łatwo złożyć i schować do bagażu, co sprawia, że jest idealny dla osób mobilnych.

Thrustmaster elementy montażowe do podnóżka kokpitu t-lcm (4060167)

Jeśli używasz podnóżka kokpitu T-LCM od Thrustmaster, to Thrustmaster Elementy montażowe do podnóżka kokpitu T-LCM (4060167) są niezbędnym dodatkiem. Te elementy pozwalają na stabilne umieszczenie podnóżka i dostosowanie go do swoich potrzeb.

Podsumowując, wybór odpowiedniego stojaka pod kierownice zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i budżetu. Na rynku dostępne są różne modele, które oferują różne funkcje i możliwości dostosowania. Przed zakupem warto dokładnie przemyśleć swoje oczekiwania i potrzeby, aby wybrać stojak, który będzie idealnie odpowiadać Twoim wymaganiom. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym graczem czy zaawansowanym entuzjastą, na pewno znajdziesz odpowiednią opcję dla siebie.

Sprawdź koniecznie  Tablety graficzne