Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Tablety graficzne

Tablety graficzne są niezastąpionym narzędziem dla wielu artystów, grafików i osób pracujących w branży kreatywnej.

Dzięki nim można tworzyć precyzyjne rysunki, projektować grafiki i edytować obrazy w sposób znacznie bardziej naturalny niż za pomocą tradycyjnej myszki. W tym artykule przedstawimy kilka popularnych modeli tabletów graficznych dostępnych na rynku, omówimy ich cechy oraz podzielimy się opiniami użytkowników. Zapraszamy do lektury!

Tablety graficzne

Tablet graficzny wacom one 13 (dtc-133-w0b)

Tablet graficzny Wacom One 13 (DTC-133-W0B) to jedna z najnowszych propozycji od renomowanego producenta tabletów graficznych – firmy Wacom. Ten model charakteryzuje się 13-calowym ekranem o rozdzielczości Full HD, co pozwala na precyzyjne rysowanie i edycję grafik. Dodatkowo, tablet jest wyposażony w pióro o 4096 poziomach ciśnienia, co zapewnia użytkownikowi dużą kontrolę nad rysowanymi liniami. Cena tego modelu może być nieco wyższa niż niektóre konkurencyjne produkty, ale jakość wykonania i funkcje z pewnością rekompensują koszty.

Tablet graficzny xencelabs tablet graficzny m bundle se

Kolejnym interesującym modelem jest XenceLabs Tablet graficzny M Bundle SE. Ten tablet oferuje użytkownikom 15-calowy ekran dotykowy, który jest bardzo czuły na nacisk. W zestawie z tabletem otrzymujemy również różne akcesoria, takie jak pióro z obsługą kącików oraz rękawiczkę antystatyczną. To rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym kompletny pakiet do tworzenia grafik. Cena może być nieco wyższa niż innych producentów, ale jakość wykonania jest imponująca.

Zwróć na to wzrok: Jak zrobić bombki decoupage? podpowiadamy, jak samemu wykonać unikatowe ozdoby choinkowe – home

Tablet graficzny wacom intuos s (ctl-4100k-n)

Jeśli szukasz czegoś bardziej kompaktowego i przystępnego cenowo, to tablet graficzny Wacom Intuos S (CTL-4100K-N) może być dla Ciebie idealnym wyborem. Ten model ma łączność Bluetooth, co sprawia, że można go używać bezprzewodowo. Pomimo niewielkich rozmiarów, oferuje 4096 poziomów ciśnienia i precyzyjny ekran. Jest to doskonała opcja dla początkujących artystów graficznych i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tabletami graficznymi.

Tablet graficzny xp-pen star 03

XP-Pen Star 03 to kolejny budżetowy tablet graficzny, który warto rozważyć. Ten model oferuje duży obszar roboczy i 8192 poziomy ciśnienia w piórku, co pozwala na tworzenie bardzo precyzyjnych rysunków. Mimo konkurencyjnej ceny, tablet ten cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowników i jest uważany za świetny wybór dla osób początkujących.

Tablet graficzny huion inspiroy h1060 plus

Kolejnym modelem, który zasługuje na uwagę, jest tablet graficzny Huion Inspiroy H1060 Plus. Ten model oferuje duży ekran o rozdzielczości 5080 LPI oraz 8192 poziomy ciśnienia w piórku, co pozwala na tworzenie profesjonalnych grafik. Huion Inspiroy H1060 Plus jest cenowo konkurencyjny i cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników, szczególnie wśród osób, które potrzebują dużego obszaru roboczego.

Tablet graficzny wacom one medium (ctl-672-n) oraz wacom one small (ctl-472-s)

Firma Wacom oferuje także modele tabletów graficznych z serii Wacom One, które różnią się rozmiarem. Wacom One Medium (CTL-672-N) posiada 13-calowy ekran, podczas gdy Wacom One Small (CTL-472-S) ma ekran o rozmiarze 8,5 cala. Oba modele są cenowo dostępne i oferują wysoką jakość wykonania oraz precyzyjność rysowania. To dobre opcje dla osób, które nie potrzebują największego ekranu, a zależy im na mobilności.

Tablet graficzny huion inspiroy h950p

Huion Inspiroy H950P to kolejny model od firmy Huion, który wyróżnia się ceną i jakością. Ten tablet oferuje ekran o rozdzielczości 5080 LPI i 8192 poziomy ciśnienia w piórku. Jest kompatybilny z wieloma programami do grafiki komputerowej, co sprawia, że jest popularny wśród artystów i grafików.

Tablet graficzny wacom intuos s (ctl-4100wlk-n)

Jeśli poszukujesz tabletu graficznego z obsługą gestów, to tablet graficzny Wacom Intuos S (CTL-4100WLK-N) może spełnić Twoje oczekiwania. Ten model pozwala na korzystanie z różnych gestów, co ułatwia nawigację i pracę w programach graficznych. Jest to również kompaktowy tablet, który można łatwo zabrać ze sobą w podróż.

Tablet graficzny huion hs610

Huion HS610 to tablet graficzny, który wyróżnia się prz
ystępną ceną i dużym obszarem roboczym. Oferuje 8192 poziomy ciśnienia w piórku i jest kompatybilny z wieloma systemami operacyjnymi. To dobra opcja zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników.

Tablet graficzny genius mousepen i608x (31100060101)

Genius MousePen i608X to budżetowy tablet graficzny, który oferuje przyzwoite możliwości. Choć może nie dorównuje niektórym bardziej zaawansowanym modelom, to nadal pozwala na precyzyjne rysowanie i edycję grafik. Jest to dobra opcja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tabletami graficznymi.

Tablet graficzny wacom intuos s (ctl-4100wle-n) oraz wacom one small (ctl-472-n)

Ostatnimi modelami, które chcielibyśmy przedstawić, są Wacom Intuos S (CTL-4100WLE-N) oraz Wacom One Small (CTL-472-N). Oba te tablety są kompaktowe i przystępne cenowo, co sprawia, że są idealnym wyborem dla osób początkujących. Oferują one wysoką jakość wykonania i precyzyjność rysowania, co pozwoli na tworzenie profesjonalnych prac.

Podsumowując, rynek tabletów graficznych oferuje wiele interesujących opcji, które odpowiadają różnym potrzebom i budżetom. Wybór najlepszego modelu zależy głównie od indywidualnych preferencji oraz celów użytkownika. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym artystą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z grafiką komputerową, na pewno znajdziesz odpowiedni tablet graficzny dla siebie.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zrozumieć różnice między różnymi modelami tabletów graficznych oraz pomoże Ci w dokonaniu właściwego wyboru. Pamiętaj, że opinie innych użytkowników mogą być również cennym źródłem informacji przy wyborze odpowiedniego tabletu graficznego. Życzymy udanych zakupów i twórczych przygód!

Sprawdź koniecznie  Akcesoria do laptopów