Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Papier biurowy

Papier biurowy to jedna z podstawowych potrzeb każdej firmy i biura.

Bez niego trudno sobie wyobrazić codzienną pracę, drukowanie dokumentów czy przygotowywanie raportów. W tym artykule przyjrzymy się różnym rodzajom papieru biurowego dostępnym na rynku, sprawdzimy opinie użytkowników oraz porównamy ceny. Oto kilka popularnych marek i rodzajów papieru biurowego:

Papier biurowy

International paper papier ksero polspeed a4 80g 500 arkuszy

Papier PolSpeed to produkt renomowanej marki International Paper. Jest to papier o gramaturze 80g/m2, który doskonale nadaje się do drukarek ksero. Posiada 500 arkuszy w opakowaniu, co sprawia, że jest to wybór ekonomiczny dla biur o dużej ilości wydruków.

Xerox papier ksero premier a4 80g 500 arkuszy

Papier Premier od Xerox to kolejna opcja dla miłośników marki, która od lat kojarzona jest z jakością. Ten papier o gramaturze 80g/m2 również oferuje 500 arkuszy w opakowaniu, co jest idealne dla biur o średnim natężeniu pracy.

Zauważ: Jakie są najnowsze aktualizacje w systemie Windows 11: Warto je zainstalować?

Warto to dokładniej przemyśleć: Drukarki laserowe

Weź pod uwagę: Drukarki etykiet

Nie przeocz tego: Podzespoły z demontażu

Office products papier ksero a4 80g mix kolorów 100 arkuszy

Jeśli szukasz czegoś bardziej kreatywnego, Office Products oferuje papier ksero w różnych kolorach. Zawiera 100 arkuszy o gramaturze 80g/m2, co sprawia, że jest to świetna opcja do projektów graficznych i prezentacji.

Xerox papier ksero performer a3 80g 500 arkuszy

Jeśli potrzebujesz większych arkuszy, Xerox Performer w formacie A3 może być rozwiązaniem. Ten papier o gramaturze 80g/m2 posiada 500 arkuszy w opakowaniu, idealny do drukowania plakatów czy większych raportów.

Maestro pap.a4 160g orange 250 arkuszy or43 maestro color intensive

Maestro Color Intensive to papier o wyższej gramaturze, 160g/m2, w energetycznym kolorze pomarańczowym. Zawiera 250 arkuszy, co sprawia, że nadaje się doskonale do projektów reklamowych i materiałów promocyjnych.

Maestro papier xero maestro color a4 80g bl29 _jasny niebiesk

Kolejna opcja od Maestro to papier o gramaturze 80g/m2, tym razem w delikatnym niebieskim odcieniu. Jest to doskonały wybór do codziennego drukowania dokumentów, zwłaszcza jeśli lubisz kolorowy akcent.

Igepa a4 80g 500 arkuszy

Papier od Igepa to opcja dostępna w standardowej gramaturze 80g/m2 i opakowaniu zawierającym 500 arkuszy. Jest to praktyczny wybór dla biur, które potrzebują dostępu do dużych ilości papieru.

Mondi papier ksero color copy a4 220g 250 arkuszy

Mondi Color Copy to papier o wyższej gramaturze 220g/m2, idealny do drukowania materiałów reklamowych i prezentacji. Opakowanie zawiera 250 arkuszy, co jest wystarczające dla większości potrzeb biurowych.

Mondi papier ksero color copy a3 300g 125 arkuszy

Jeśli potrzebujesz jeszcze cięższego papieru, Mondi oferuje wersję A3 o gramaturze 300g/m2. Choć zawiera tylko 125 arkuszy w opakowaniu, to jest to doskonały wybór do drukowania wysokiej jakości materiałów graficznych.

Emerson papier do drukarki igłowej c150-2 240×12″ różowy

Papier Emerson to nieco nietypowa opcja, ale idealna dla biur używających drukarek igłowych. Jest w kolorze różowym i posiada specjalne rozmiary 240×12″, co sprawia, że jest dedykowany do tego rodzaju urządzeń.

Xerox papier ksero premier a4 80g 2500 arkuszy

Jeśli Twoje biuro potrzebuje dużych ilości papieru, Xerox Premier oferuje opcję z aż 2500 arkuszami w opakowaniu. To doskonały wybór dla firm o intensywnej działalności drukarskiej.

Iq color papier ksero economy a4 80g 500 arkuszy

IQ Color to ekonomiczna opcja dla biur, które szukają papieru o standardowej gramaturze 80g/m2. Zawiera 500 arkuszy w opakowaniu, co jest wystarczające dla wielu potrzeb biurowych.

International paper papier ksero poljet a4 90g 250 arkuszy

Papier PolJet od International Paper to opcja o wyższej gramaturze, 90g/m2. Zawiera 250 arkuszy w opakowaniu i jest idealny do projektów wymagających trwałości i jakości wydruku.

International paper papier ksero pollux a4 80g 500 arkuszy

Kolejna propozycja od International Paper to papier PolLux o standardowej gramaturze 80g/m2. Zawiera 500 arkuszy w opakowaniu i jest
doskonałym wyborem dla biur o różnych potrzebach drukarskich.

International paper papier ksero poljet a4 80g 500 arkuszy

Ostatnia opcja od International Paper to papier PolJet o gramaturze 80g/m2. Posiada 500 arkuszy w opakowaniu i jest doskonałym wyborem dla biur, które cenią jakość i trwałość papieru.

Po zapoznaniu się z różnymi rodzajami papieru biurowego dostępnymi na rynku, warto również zwrócić uwagę na opinie użytkowników. Przeglądając recenzje, można dowiedzieć się, jak dany papier sprawdza się w praktyce i czy spełnia oczekiwania klientów. Ponadto, porównanie cen pozwoli znaleźć najlepszą ofertę dostępną na rynku.

Warto zainwestować w dobry papier biurowy, który zapewni wysoką jakość wydruków i sprawi, że dokumenty będą wyglądać profesjonalnie. Wybierając odpowiedni rodzaj papieru, można dostosować go do indywidualnych potrzeb i preferencji biura.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci lepiej zrozumieć różne rodzaje papieru biurowego dostępne na rynku oraz pomógł Ci podjąć decyzję, jaki papier będzie najlepiej spełniał Twoje potrzeby.

Sprawdź koniecznie  Mała sypialnia w bloku – jak ją urządzić i zaprojektować? praktyczne porady i stylowe aranżacje małych sypialni w bloku – home