Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Obudowy

Obudowa komputerowa to nie tylko element funkcjonalny, ale także często ważny element estetyczny każdego zestawu komputerowego.

Warto więc dokładnie zastanowić się nad wyborem odpowiedniej obudowy, która będzie spełniać nasze oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wyglądu. W tym artykule przedstawimy kilka popularnych obudów, które można znaleźć w sklepach, omówimy ich opinie użytkowników oraz podamy orientacyjne ceny.

Obudowy

Obudowa preyon nest meshy+ (prenmp04b)

Pierwszą obudową, którą chcielibyśmy przedstawić, jest model PREYON Nest Meshy+ (PRENMP04B). To obudowa, która cieszy się dużym uznaniem użytkowników ze względu na swoją funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd. Posiada ona przestronne wnętrze, które pomieści nawet największe podzespoły komputerowe. Dodatkowo, obudowa jest wyposażona w liczne miejsca do montażu wentylatorów, co pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz komputera.

Obudowa preyon nest meshy (prenm02b)

Kolejnym modelem od PREYON jest obudowa Nest Meshy (PRENM02B). To bardziej kompaktowa wersja poprzednika, która również cieszy się dużym zainteresowaniem. Idealnie nadaje się do mniejszych zestawów komputerowych, a jej minimalistyczny design przyciąga wielu użytkowników.

Skup się na: Telefony komórkowe

Jest to godne uwagi: Grille ogrodowe

Po drodze, zainteresuj się tym materiałem: Lustrzanki: wybór aparatu fotograficznego

Skieruj wzrok także na to: Produkty elbrus: rosyjska innowacja w Świecie technologii

Obudowa endorfy ventum 200 argb (ey2a014)

Jeśli zależy nam na atrakcyjnym oświetleniu RGB, to obudowa Endorfy Ventum 200 ARGB (EY2A014) może być idealnym wyborem. Posiada ona efektowne podświetlenie, które można dostosować do własnych preferencji. Dodatkowo, obudowa ta oferuje wiele opcji rozbudowy, co sprawia, że jest odpowiednia zarówno dla graczy, jak i osób pracujących przy bardziej wymagających projektach.

Obudowa natec helix (npc-2038)

Model Natec Helix (NPC-2038) to obudowa, która wyróżnia się przede wszystkim swoją ceną. Jest to jedna z tańszych obudów na rynku, ale mimo to oferuje odpowiednią funkcjonalność. Jest idealna dla osób, które chcą zbudować komputer o umiarkowanej mocy, nie wydając przy tym dużo pieniędzy.

Obudowa endorfy arx 500 air (ey2a010)

Kolejny model od Endorfy to obudowa Arx 500 Air (EY2A010). Posiada ona nowoczesny design i wiele możliwości rozbudowy. Warto zwrócić uwagę na jej przemyślane rozwiązania, takie jak łatwy dostęp do podzespołów czy efektywne chłodzenie. Jest to obudowa, która z pewnością sprosta wymaganiom większości użytkowników.

Obudowa redragon pagos 1 argb (gc-570)

Jeśli interesuje nas obudowa z imponującym oświetleniem ARGB, to model Redragon Pagos 1 ARGB (GC-570) może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ta obudowa nie tylko prezentuje się świetnie, ale również oferuje wiele możliwości personalizacji oświetlenia. Dodatkowo, posiada przestronne wnętrze i dobre chłodzenie, co jest istotne dla wydajności komputera.

Obudowa krux heko (krxd001)

Obudowa Krux Heko (KRXD001) to propozycja dla osób ceniących prostotę i elegancję. Jej minimalistyczny design przypadnie do gustu wielu użytkownikom, którzy szukają rozwiązania pasującego do biura lub salonu. Mimo swojego prostego wyglądu, obudowa ta oferuje odpowiednią przestrzeń i funkcjonalność.

Obudowa genesis irid 505f (npc-1997)

Kolejny model od Genesis to obudowa Irid 505F (NPC-1997). Ta obudowa wyróżnia się nie tylko estetyką, ale także solidnością wykonania. Posiada liczne miejsca na montaż wentylatorów oraz radiatorów, co pozwala na efektywne chłodzenie komponentów. Jest to obudowa, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Obudowa sharkoon tg4 rgb

Jeśli zależy nam na obudowie z przezroczystym panelem bocznym, to model Sharkoon TG4 RGB może być idealnym wyborem. Pozwala ona na podziwianie wnętrza komputera oraz efektownego oświetlenia RGB. Dodatkowo, obudowa ta oferuje odpowiednią przestrzeń na komponenty oraz dobre chłodzenie, co jest istotne dla wydajności sprzętu.

Obudowa cooler master masterbox td500 mesh white (mcb-d500d-wgnn-s01)

Jeśli poszukujemy obudowy, która nie tylko zapewni odpowiednią wentylację, ale także będzie prezentować się elegancko, to Cooler Master MasterBox TD500 Mesh White (MCB-D500D-WGNN-S01) może być trafnym wyborem. Posiada ona biały kolor, który nadaje jej nowoczesnego charakteru, a także ef
ektywne chłodzenie oraz przestronne wnętrze.

Obudowa endorfy arx 700 air (ey2a012)

Kolejny model od Endorfy to obudowa Arx 700 Air (EY2A012). Jest to rozwiązanie dla osób, które potrzebują jeszcze większej przestrzeni na komponenty komputera. Posiada liczne miejsca na montaż wentylatorów, co pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz obudowy. Jest to obudowa, która sprosta nawet najbardziej zaawansowanym potrzebom użytkowników.

Obudowa redragon pagos 2 argb (gc-580)

Jeśli zachwyciła nas obudowa Redragon Pagos 1 ARGB, to warto zwrócić uwagę także na model Redragon Pagos 2 ARGB (GC-580). Oferuje on jeszcze więcej możliwości personalizacji oświetlenia RGB oraz przestronne wnętrze. To propozycja dla osób, które chcą stworzyć komputer z efektownym wyglądem.

Obudowa genesis irid 505 v2 midi tower (npc-1517)

Genesis IRID 505 V2 MIDI TOWER (NPC-1517) to obudowa, która wyróżnia się nie tylko estetyką, ale także funkcjonalnością. Posiada wiele miejsc na montaż wentylatorów oraz radiatorów, co pozwala na skuteczne chłodzenie komponentów. Jest to obudowa, która z pewnością przypadnie do gustu wymagającym użytkownikom.

Obudowa genesis irid 505 argb v2 biała (npc-1872)

Kolejna propozycja od Genesis to obudowa Irid 505 ARGB V2 w kolorze białym (NPC-1872). Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują eleganckiego i nowoczesnego designu. Oferuje ona również odpowiednią przestrzeń na komponenty oraz efektywne chłodzenie.

Obudowa endorfy signum 300 core (ey2a004)

Na zakończenie naszej listy prezentujemy obudowę Endorfy Signum 300 Core (EY2A004). To propozycja dla osób, które szukają prostego, ale funkcjonalnego rozwiązania. Posiada ona przestronne wnętrze, które pomieści większość podzespołów komputerowych. Jest to obudowa, która oferuje odpowiednią jakość w przystępnej cenie.

Podsumowując, wybór odpowiedniej obudowy komputerowej to ważna decyzja, która może wpłynąć na wydajność i estetykę naszego komputera. Powyżej przedstawiliśmy kilka modeli obudów różniących się designem, funkcjonalnością i ceną. Wybór zależy od naszych potrzeb i preferencji, dlatego warto dokładnie przeanalizować dostępne opcje oraz przeczytać opinie użytkowników przed dokonaniem zakupu.

Sprawdź koniecznie  Klawiatury gamingowe