Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Wideorejestratory – kamery samochodowe

Wideorejestratory, znane również jako kamery samochodowe, stały się nieodłącznym elementem wyposażenia współczesnych pojazdów.

Dzięki nim możemy rejestrować przebieg naszych podróży, zabezpieczyć się przed oszustwami w przypadku wypadków drogowych i monitorować zachowanie innych kierowców. W tym artykule przedstawimy kilka popularnych modeli wideorejestratorów, które cieszą się uznaniem na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi recenzjami.

Wideorejestratory - kamery samochodowe

Wideorejestrator xblitz z9

Pierwszym modelem, który chcielibyśmy przedstawić, jest wideorejestrator Xblitz Z9. To kompaktowe urządzenie, które nagrywa w jakości Full HD i posiada szeroki kąt widzenia, co pozwala na dokładne rejestrowanie otoczenia naszego pojazdu. Xblitz Z9 wyposażony jest także w funkcję detekcji ruchu, dzięki czemu może działać jako kamera do monitoringu parkingu. Dodatkowo, ma wbudowany GPS, który pozwala rejestrować prędkość oraz trasę naszych podróży.

Wideorejestrator gembird bcam-01 czarna

Kolejnym interesującym modelem jest wideorejestrator Gembird BCAM-01 Czarna. Ten kompaktowy wideorejestrator oferuje nagrywanie w jakości 1080p oraz posiada funkcję nocnego widoku, co pozwala na rejestrowanie obrazu nawet w warunkach słabego oświetlenia. BCAM-01 wyposażony jest także w ekran LCD, który umożliwia podgląd nagranego materiału bez konieczności podłączania go do komputera.

Zainteresuj się tym: Akcesoria do obudów i podzespołów

W wolnej chwili przeczytaj ten artykuł: Detektory

Nie przeocz tego: Jaki procesor wybrać? co warto wiedzieć o cpu?

Wideorejestrator xblitz s6

Kolejnym produktem od Xblitz jest model S6. Ten wideorejestrator charakteryzuje się doskonałą jakością nagrywania w rozdzielczości 4K, co pozwala na uzyskanie bardzo szczegółowych nagrań. S6 posiada także moduł WiFi, dzięki czemu możemy przesyłać nagrania na nasz smartfon lub tablet w czasie rzeczywistym. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad nagraniami.

Wideorejestrator xblitz a2 gps

Kolejnym modelem od Xblitz jest wideorejestrator A2 GPS. Ten kompaktowy wideorejestrator nagrywa w jakości 1080p i posiada wbudowany moduł GPS, który rejestruje naszą prędkość oraz trasę podróży. A2 GPS jest również wyposażony w tryb parkingowy, który umożliwia rejestrowanie obrazu nawet wtedy, gdy samochód jest pozostawiony na parkingu.

Wideorejestrator xblitz jera

Wideorejestrator Xblitz Jera to model, który wyróżnia się przede wszystkim kompaktowymi wymiarami i prostą obsługą. Nagrywa w jakości Full HD i posiada szeroki kąt widzenia. Jera jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają prostego i funkcjonalnego wideorejestratora bez zbędnych dodatków.

Wideorejestrator xblitz z3 run

Xblitz Z3 Run to wideorejestrator dedykowany przede wszystkim osobom uprawiającym sporty motorowe. Ten model jest odporny na wstrząsy i wibracje, co pozwala na stabilne nagrywanie nawet podczas dynamicznych jazd. Z3 Run nagrywa w jakości Full HD i posiada szeroki kąt widzenia, co jest istotne przy rejestrowaniu aktywności na torze lub trasie.

Wideorejestrator lark freecam 2.1 (fc 2.1)

Lark FreeCam 2.1 to wideorejestrator, który nagrywa w jakości 2K, co pozwala na uzyskanie bardzo ostrego obrazu. Posiada szeroki kąt widzenia i wiele funkcji, takich jak detekcja ruchu czy tryb nocny. FreeCam 2.1 jest także wyposażony w moduł GPS, który rejestruje naszą trasę i prędkość.

Wideorejestrator esperanza extreme xdr103

Esperanza Extreme XDR103 to wideorejestrator, który nagrywa w jakości Full HD i posiada szeroki kąt widzenia. Ten model oferuje również tryb nocny, co pozwala na rejestrowanie obrazu w ciemności. XDR103 jest łatwy w obsłudze i dostępny w przystępnej cenie.

Wideorejestrator denver kamera samochodowa denver cct-1230

Kamera samochodowa Denver CCT-1230 to model, który nagrywa w jakości Full HD i posiada szeroki kąt widzenia. Ten wideorejestrator oferuje również funkcję detekcji ruchu oraz tryb nocny. Denver CCT-1230 jest kompaktowy i łatwy w montażu, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla każdego kierowcy.

Wideorejestrator lamax t4

Lamax T4 to wideorejestrator, który nagrywa w jakości 2K i posiada szeroki kąt widzenia. Ten model oferuje wiele funkcji, takich jak detekcja ruchu, tryb nocny czy moduł GPS. Lamax T4 jest także kompatybilny z aplikacją mobilną, co pozwala na podgląd nagrań na smartfonie lub tablecie.

Wideorejestrator Ag
faPhoto Realimove KM600

AgfaPhoto Realimove KM600 to wideorejestrator, który nagrywa w jakości 2K i posiada szeroki kąt widzenia. Ten model oferuje wiele funkcji, takich jak detekcja ruchu, tryb nocny czy moduł GPS. KM600 jest kompatybilny z aplikacją mobilną, co pozwala na łatwe zarządzanie nagrań.

Wideorejestrator xblitz x6 wifi

Wideorejestrator Xblitz X6 WiFi to model, który nagrywa w jakości 4K i posiada szeroki kąt widzenia. Ten wideorejestrator jest wyposażony w moduł WiFi, co pozwala na przesyłanie nagrań na smartfon lub tablet w czasie rzeczywistym. X6 WiFi oferuje także wiele innych funkcji, takich jak detekcja ruchu czy tryb nocny.

Wideorejestrator tracer 4ts fhd crux (trakam46876)

Tracer 4TS FHD CRUX to wideorejestrator, który nagrywa w jakości Full HD i posiada szeroki kąt widzenia. Ten model oferuje wiele funkcji, takich jak detekcja ruchu, tryb nocny czy moduł GPS. Tracer 4TS FHD CRUX jest łatwy w obsłudze i dostępny w przystępnej cenie.

Wideorejestrator prestigio cube czarno-srebrny (pcdvrr530wsl)

Prestigio CUBE czarno-srebrny to wideorejestrator, który nagrywa w jakości Full HD i posiada szeroki kąt widzenia. Ten model oferuje wiele funkcji, takich jak detekcja ruchu, tryb nocny czy moduł GPS. CUBE czarno-srebrny jest kompaktowy i łatwy w montażu, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla każdego kierowcy.

Wideorejestrator xblitz dual view

Ostatnim modelem, który chcielibyśmy przedstawić, jest wideorejestrator Xblitz Dual View. Ten model nagrywa jednocześnie obraz z dwóch kamer, co pozwala na rejestrowanie obrazu z przodu i z tyłu pojazdu. Dual View oferuje również nagrywanie w jakości Full HD oraz wiele innych funkcji, takich jak detekcja ruchu czy tryb nocny. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad tym, co dzieje się zarówno przed jak i za pojazdem.

Podsumowując, wideorejestratory są nie tylko narzędziem do rejestrowania przebiegu podróży, ale także ważnym elementem zabezpieczającym nas przed nieuczciwymi kierowcami i potencjalnymi oszustwami na drodze. Wybór odpowiedniego modelu zależy od naszych potrzeb i oczekiwań, ale na rynku dostępne są różnorodne rozwiązania, które pozwalają na dostosowanie wideorejestratora do naszych indywidualnych wymagań.

Warto również pamiętać, że korzystanie z wideorejestratora może być nie tylko przydatne w codziennym użytkowaniu, ale także stanowić dodatkowe źródło dowodów w przypadku wypadków drogowych lub innych sytuacji na drodze.

Sprawdź koniecznie  Akcesoria do fotelików