Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Routery

Routery to niezbędne urządzenia w naszych domach i biurach, pozwalające na dostęp do internetu oraz budujące sieć lokalną.

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się różnym modelom routerów dostępnych na rynku, z recenzjami, cenami i opiniami użytkowników. Znalezienie odpowiedniego routera to kluczowy krok, aby zapewnić sobie szybki i stabilny dostęp do sieci.

Routery

Router tp-link deco m4 2szt.

Pierwszy model, którym się przyjrzymy, to TP-Link Deco M4 w zestawie z dwoma urządzeniami. Jest to system WiFi mesh, który zapewnia doskonałe pokrycie siecią WiFi w całym domu. Posiada wiele pozytywnych opinii użytkowników ze względu na prostą konfigurację i stabilne połączenie.

Router tp-link archer ax55

Kolejnym interesującym modelem jest TP-Link Archer AX55. Ten router oferuje obsługę standardu WiFi 6, co oznacza wyższą przepustowość i niższe opóźnienia w sieci. Dzięki czterem antenom zapewnia solidne pokrycie sygnałem w większym domu.

Rzuć okiem również na: Garnki

Router netgear orbi rbk762s 2szt. (rbk762s-100eus)

NETGEAR Orbi RBK762S to kolejny system WiFi mesh, który zapewnia doskonałe pokrycie siecią. Ten zestaw składa się z dwóch urządzeń i może obsłużyć duży dom lub biuro. Wyróżnia się także atrakcyjnym designem.

Router cudy wr1300e

Jeśli szukasz budżetowego rozwiązania, warto zwrócić uwagę na Cudy WR1300E. To tani router, który oferuje stabilne połączenie i obsługę standardu WiFi 5. Choć nie posiada wszystkich zaawansowanych funkcji, to spełni potrzeby większości użytkowników.

Router netgear aircard mr1100 (mr1100-100eus)

Ten router jest idealny dla osób potrzebujących dostępu do internetu w podróży. NETGEAR AirCard MR1100 to przenośny router obsługujący 4G LTE. Możesz go zabrać ze sobą i cieszyć się szybkim internetem w dowolnym miejscu.

Router tp-link archer mr600

Jeśli potrzebujesz routera obsługującego 4G LTE, ale chcesz go zainstalować w domu, TP-Link Archer MR600 jest dobrym wyborem. Posiada wiele funkcji, w tym porty Gigabit Ethernet i obsługę pasma AC1200.

Router mercusys mr50g

Mercusys MR50G to kolejny budżetowy router, który oferuje przyzwoite parametry. Ma dwie anteny, co zapewnia stabilne połączenie, oraz łatwą konfigurację.

Router netgear nighthawk ax12 (rax120-100eus)

Ten router to prawdziwa bestia, jeśli chodzi o wydajność. NETGEAR Nighthawk AX12 obsługuje standard WiFi 6, ma wiele portów Ethernet i jest idealny do gier online oraz strumieniowania wideo w najwyższej jakości.

Router tp-link archer c6

TP-Link Archer C6 to popularny model, który oferuje dobrą wydajność w przystępnej cenie. Jest kompatybilny z wieloma dostawcami internetu i posiada funkcje zarządzania rodzicielskiego, co sprawia, że jest idealny dla rodzin.

Router tp-link tl-wr841n

Jeśli potrzebujesz prostego routera do małego mieszkania, TP-Link TL-WR841N może być wystarczający. To budżetowe rozwiązanie z solidną stabilnością i łatwą konfiguracją.

Router tp-link tl-mr3420

Ten router jest idealny dla osób potrzebujących dostępu do internetu przez modem USB. TP-Link TL-MR3420 obsługuje 3G/4G i pozwala na udostępnianie połączenia wielu urządzeniom przez WiFi.

Router tp-link tl-mr6400

Podobnie jak poprzedni model, TP-Link TL-MR6400 jest routerem obsługującym modemy USB 3G/4G. Oferuje szybkie połączenie i stabilność, co sprawia, że jest idealny dla osób pracujących w terenie.

Router tp-link archer mr200

TP-Link Archer MR200 to inny router obsługujący 4G LTE. Posiada wiele funkcji, w tym porty Gigabit Ethernet i obsługę pasma AC750. Jest to dobre rozwiązanie dla małych firm i domów na wsi.

Router tp-link archer vr400

Ostatnim modelem, który chcemy omówić, jest TP-Link Archer VR400. Ten router obsługuje standard VDSL2, co oznacza, że jest idealny dla użytkowników korzystających z technologii DSL. Posiada również funkcje zarządzania rodzicielskiego i ochrony przed atakami.

Podsumowując, wybór odpowiedniego routera zależy od twoich potrzeb i budżetu. Warto przejrzeć różne modele, sprawdzić opinie użytkowników i zastanowić się, jakie funkcje są dla ciebie najważniejsze. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz routera do gier, pracy zdalnej
czy zwykłego przeglądania internetu, na rynku znajdziesz wiele opcji, które spełnią twoje oczekiwania.

Pamiętaj także o aktualizacji oprogramowania routera oraz zabezpieczeniach sieci, aby zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo i wydajność połączenia.

Sprawdź koniecznie  Chrabąszcz majowy – charakterystyka i sposoby zwalczania