Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Kable teleinformatyczne

W dzisiejszych czasach komunikacja internetowa odgrywa kluczową rolę w naszym życiu codziennym.

Aby zapewnić stabilne i szybkie połączenie internetowe, niezbędne są odpowiednie kable teleinformatyczne. W tym artykule przedstawimy kilka popularnych opcji kabli, które można znaleźć w sklepach, opisujemy opinie na ich temat oraz porównujemy ceny. Dzięki temu będziecie Państwo mogli dokonać świadomego wyboru i wybrać kabel teleinformatyczny, który spełni Wasze oczekiwania.

Kable teleinformatyczne

Unitek przewód ethernet cat.7 sstp (8p8c) rj45 10m (c1813ebk)

Pierwszym produktem, który chcielibyśmy przedstawić, jest Unitek Przewód Ethernet Cat.7 SSTP (8P8C) RJ45 o długości 10 metrów (C1813EBK). Ten kabel zapewnia nie tylko stabilne połączenie, ale również doskonałą jakość sygnału. Jest idealny do zastosowań, które wymagają dużego przepływu danych, takich jak transmisje wideo w jakości 4K czy gry online. Opinie użytkowników potwierdzają jego niezawodność, a cena jest atrakcyjna w porównaniu do jakości.

Unitek rj45, kat. 7, sstp, 3m, czarny (c1897bk-3m)

Kolejną propozycją od firmy Unitek jest kabel RJ45 kat. 7 SSTP o długości 3 metrów (C1897BK-3M). Ten czarny kabel oferuje nie tylko doskonałą jakość sygnału, ale także elastyczność i trwałość. Jest to idealny wybór do domowych sieci internetowych, zapewniając szybkie i niezawodne połączenie. Cena tego kabla jest również przystępna, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla wielu użytkowników.

Skieruj wzrok także na to: Komputery poleasingowe

Lanberg rj-45/rj-45 kat.5e szary 20m (pcu5-10cc-2000-s)

Jeśli szukasz dłuższego kabla, Lanberg ma w ofercie RJ-45/RJ-45 kat.5e o długości aż 20 metrów (PCU5-10CC-2000-S). Ten szary kabel jest doskonałym rozwiązaniem do instalacji sieci w większych pomieszczeniach lub biurach. Pomimo swojej długości, utrzymuje stabilne połączenie i zapewnia wysoką jakość sygnału. Cena tego kabla jest konkurencyjna i dostosowana do jego parametrów.

Gembird patch cord rj45, osłonka zalewana, kat. 5e, utp, 2m, żółty (pp12-2m/y)

Dla tych, którzy potrzebują krótszego kabla, Gembird oferuje patch cord RJ45 o długości 2 metrów (PP12-2M/Y). Ten żółty kabel jest łatwy do zauważenia i idealny do połączeń krótkodystansowych. Posiada osłonkę zalewaną, co sprawia, że jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cena tego kabla jest przystępna, co czyni go doskonałym wyborem dla użytkowników domowych.

Unitek kabel sieciowy płaski utp ethernet cat.6 3m (c1811gbk)

Jeśli zależy Ci na estetyce i chciałbyś, aby kabel był mniej widoczny, Unitek ma w ofercie kabel sieciowy płaski UTP Ethernet Cat.6 o długości 3 metrów (C1811GBK). Ten czarny płaski kabel jest cienki i łatwy do ukrycia pod dywanem lub za meblami. Pomimo swojego wyglądu, zapewnia wysoką jakość połączenia. Cena jest przystępna, co sprawia, że jest to atrakcyjna opcja dla tych, którzy dbają o wygląd swojego wnętrza.

Gembird patchcord cat 6, utp, 3m, czarny (pp6u-3m/bk)

Kolejnym czarnym kablem w naszym zestawieniu jest patchcord Cat 6, UTP, o długości 3 metrów (PP6U-3M/BK) od firmy Gembird. Ten kabel jest nie tylko przystępny cenowo, ale także zapewnia niezawodność połączenia. Jest idealny do codziennego użytku w domu lub biurze. Dzięki swojej trwałości i jakości, cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowników.

Gembird patch cord rj45, kat. 5e, utp, 3m, niebieski (pp12-3m/b)

Jeśli preferujesz niebieski kolor, Gembird oferuje patch cord RJ45, kat. 5e, UTP, o długości 3 metrów (PP12-3M/B). Ten kabel jest prosty w użyciu i oferuje stabilne połączenie internetowe. Jest to również produkt dostępny w atrakcyjnej cenie, co sprawia, że jest popularny wśród użytkowników.

Unitek rj45, kat. 7, sstp, 1m, czarny (c1897bk-1m)

Jeśli potrzebujesz krótkiego kabla o wysokiej jakości, Unitek ma w ofercie RJ45 kat. 7 SSTP o długości 1 metra (C1897BK-1M). Ten czarny kabel
jest idealny do połączeń krótkodystansowych i zapewnia doskonałą jakość sygnału. Cena tego kabla jest konkurencyjna, a jego trwałość jest doceniana przez użytkowników.

Unitek cat.7 sstp (8p8c) rj45 przewód ethernet-2m

Kolejnym produktem od Unitek jest Cat.7 SSTP (8P8C) RJ45 Przewód Ethernet o długości 2 metrów. Ten kabel to połączenie wysokiej jakości sygnału z przystępną ceną. Jest doskonałym wyborem dla użytkowników, którzy potrzebują krótkiego kabla do domowych zastosowań.

Unitek cat.7 sstp (8p8c) rj45 przewód ethernet-15m

Jeśli potrzebujesz jeszcze dłuższego kabla, Unitek oferuje Cat.7 SSTP (8P8C) RJ45 Przewód Ethernet o długości aż 15 metrów. Ten kabel zapewni stabilne połączenie nawet na większe odległości. Cena jest atrakcyjna w stosunku do jego parametrów, co czyni go dobrym wyborem dla użytkowników, którzy potrzebują dłuższego zasięgu.

Unitek kabel sieciowy płaski utp ethernet cat.6 1m (c1809gbk)

Ostatnim produktem w naszym zestawieniu jest Unitek Kabel sieciowy płaski UTP Ethernet Cat.6 o długości 1 metra (C1809GBK). Ten cienki kabel jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują krótkiego, płaskiego kabla o wysokiej jakości sygnału. Cena jest przystępna, a jakość jest na wysokim poziomie.

Lanberg kabel instalacyjny ftp, kat. 5e, drut, cca, 305m, szary (lcf5-10cc-0305-s)

Na koniec, dla tych, którzy potrzebują dużej ilości kabla do instalacji sieciowej, Lanberg oferuje kabel instalacyjny FTP kat. 5e, drut, CCA o długości 305 metrów (LCF5-10CC-0305-S). Ten szary kabel jest idealny do większych projektów i zapewni niezawodne połączenia. Cena za tak dużą ilość kabla jest konkurencyjna, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla profesjonalistów.

Podsumowując, wybór odpowiedniego kabla teleinformatycznego zależy od indywidualnych potrzeb i wymagań. Warto zwrócić uwagę na jakość sygnału, długość kabla oraz cenę. Dzięki temu można znaleźć najlepszą opcję, która spełni oczekiwania i zapewni stabilne połączenie internetowe.

Sprawdź koniecznie  Drukarki laserowe