Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Folie ochronne do tabletów

Tablety stały się nieodłącznym elementem naszego życia, towarzyszą nam zarówno w pracy, jak i w rozrywce.

Dlatego tak ważne jest dbanie o ich bezpieczeństwo i trwałość. Jednym z najważniejszych akcesoriów, które pomagają w ochronie tabletów, są folie ochronne. W tym artykule przyjrzymy się różnym rodzajom folii ochronnych dostępnych na rynku, podzielimy się opiniami użytkowników i omówimy ich ceny.

Folie ochronne do tabletów

Folia ochronna 3mk flexibleglass do huawei mediapad t3 8″ (3m000336)

Pierwszą folią ochronną, którą chcielibyśmy omówić, jest 3MK FlexibleGlass przeznaczona do tabletu Huawei MediaPad T3 8″. Ta folia charakteryzuje się wyjątkową trwałością i odpornością na zarysowania. Dzięki technologii FlexibleGlass, jest elastyczna i łatwa w aplikacji, co sprawia, że nie tworzy się podczas niej bąbelków powietrza. Cena tej folii jest atrakcyjna i stanowi doskonałą ochronę dla tabletu Huawei MediaPad T3 8″.

Folia ochronna hofi glass pro+ galaxy tab a7 10.4 t500/t505

Kolejnym produktem, który warto rozważyć, jest folia ochronna Hofi Glass PRO+ dedykowana tabletowi Galaxy Tab A7 10.4 T500/T505. Ta folia cechuje się doskonałą przejrzystością, co pozwala na pełny komfort korzystania z tabletu. Dodatkowo, jest odporna na zarysowania i uderzenia, co sprawia, że tablet jest w pełni zabezpieczony. Cena tej folii jest konkurencyjna, co sprawia, że jest atrakcyjnym wyborem dla użytkowników Galaxy Tab A7.

Weź pod uwagę: Akumulatory do aparatów i kamer

Folia ochronna arctic protection do ipod touch 4 (oraac-pf002-gba01)

Jeśli jesteś posiadaczem tabletu iPod Touch 4, to folia ochronna Arctic Protection może być idealnym wyborem dla Ciebie. Ta folia jest dedykowana temu konkretnemu modelowi i doskonale przylega do ekranu, nie wpływając negatywnie na jakość obrazu. Dodatkowo, jest łatwa w aplikacji i nie zostawia śladów po usunięciu. Cena tej folii jest bardzo przystępna, co czyni ją atrakcyjnym rozwiązaniem dla użytkowników iPod Touch 4.

Folia ochronna 3mk flexibleglass lite lenovo tab p11/ p11 plus 11″

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem tabletu Lenovo Tab P11 lub P11 Plus 11″, to folia ochronna 3MK FlexibleGlass Lite może zapewnić mu doskonałą ochronę. Ta folia jest cienka, ale niezwykle trwała, co sprawia, że nie pogarsza wrażeń z korzystania z tabletu. Jest również odporna na odciski palców, co jest istotne dla wielu użytkowników. Cena tej folii jest przystępna, a jej jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Folia ochronna hofi glass pro+ lenovo tab m10 2nd tb-x306

Kolejna folia ochronna, którą chcielibyśmy polecić, to Hofi Glass Pro+ przeznaczona do tabletu Lenovo Tab M10 2nd TB-X306. Ta folia charakteryzuje się doskonałą przejrzystością i trwałością. Zapewnia pełną ochronę ekranu tabletu przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Cena tej folii jest konkurencyjna, co sprawia, że stanowi doskonały wybór dla użytkowników Lenovo Tab M10 2nd TB-X306.

Folia ochronna 3mk paper feeling do samsung tab s7 fe 12.4″ 2 szt. (3mk2380)

Jeśli jesteś miłośnikiem papierowych notatek, to folia ochronna 3MK Paper Feeling może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Ta folia doskonale imituje uczucie pisania ołówkiem na papierze, co sprawia, że korzystanie z tabletu Samsung Tab S7 FE 12.4″ staje się jeszcze bardziej naturalne. Dodatkowo, folia jest odporna na zarysowania i odciski palców. Cena tej folii jest konkurencyjna, a jej jakość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Folia ochronna myscreen protector szkło hartowane diamond glass ipad 10.2″ 2019

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem iPada 10.2″ z 2019 roku, to folia ochronna MyScreen Protector Diamond Glass może zapewnić mu doskonałą ochronę. Ta folia jest wykonana z hartowanego szkła, co sprawia, że jest niezwykle trwała i odporna na zarysowania. Dodatkowo, jest łatwa w aplikacji i nie wpływa negatywnie na jakość obrazu. Cena tej folii jest atrakcyjna, a jej jakość gwarantuje pełne zabezpieczenie iPada 10.2″ przed uszkodzeniami.

Folia ochronna 3mk apple ipad air 2020 – do 11″ fg lite

Jeśli jesteś posiadaczem iPada Air z 2020 roku o przekątnej ekranu 11″, to folia ochronna 3MK FG Lite może być doskonałym wyborem. Ta folia jest cienka, ale niezwykle trwała, co sprawia, że nie wpływa negatywnie na
jakość obrazu. Jest również odporna na odciski palców i łatwa w aplikacji. Cena tej folii jest przystępna, a jej jakość gwarantuje pełne zabezpieczenie iPada Air 2020 przed uszkodzeniami.

Folia ochronna 3mk apple ipad 6 2018 9,7″ – flexibleglass lite™ 11”

Kolejna folia ochronna dedykowana tabletom Apple to 3MK FlexibleGlass Lite™ przeznaczona do iPada 6 z 2018 roku o przekątnej ekranu 9,7″. Ta folia jest elastyczna, łatwa w aplikacji i nie tworzy bąbelków powietrza. Zapewnia doskonałą ochronę ekranu przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Cena tej folii jest atrakcyjna, a jej jakość spełni oczekiwania użytkowników iPada 6 z 2018 roku.

Folia ochronna 3mk flexibleglass lite apple ipad 10.9 2022 (10. generacji)

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem nowego iPada 10.9 z 2022 roku (10. generacji), to folia ochronna 3MK FlexibleGlass Lite może być doskonałym wyborem. Ta folia jest elastyczna, łatwa w aplikacji i nie tworzy bąbelków powietrza. Zapewnia doskonałą ochronę ekranu przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Cena tej folii jest przystępna, a jej jakość gwarantuje pełne zabezpieczenie nowego iPada.

Folia ochronna 3mk flexibleglass microsoft surface go 2 szkło hybrydowe

Jeśli jesteś użytkownikiem tabletu Microsoft Surface Go 2, to folia ochronna 3MK FlexibleGlass Szkło Hybrydowe może zapewnić mu doskonałą ochronę. Ta folia jest wyjątkowo trwała i odporna na zarysowania. Dzięki technologii szkła hybrydowego, jest również elastyczna i łatwa w aplikacji. Cena tej folii jest atrakcyjna, a jej jakość spełni oczekiwania użytkowników Surface Go 2.

Folia ochronna 3mk flexibleglass ipad pro 11″ szkło hybrydowe

Jeśli jesteś posiadaczem iPada Pro 11″, to folia ochronna 3MK FlexibleGlass Szkło Hybrydowe może być doskonałym wyborem. Ta folia jest wyjątkowo trwała i odporna na zarysowania. Dzięki technologii szkła hybrydowego, jest również elastyczna i łatwa w aplikacji. Cena tej folii jest przystępna, a jej jakość gwarantuje pełne zabezpieczenie iPada Pro 11″.

Folia ochronna 3mk flexibleglass nokia t21 – do 11″

Jeśli jesteś użytkownikiem tabletu Nokia T21 o przekątnej ekranu do 11″, to folia ochronna 3MK FlexibleGlass może zapewnić mu doskonałą ochronę. Ta folia jest cienka, ale niezwykle trwała, co sprawia, że nie wpływa negatywnie na jakość obrazu. Jest również odporna na odciski palców i łatwa w aplikacji. Cena tej folii jest atrakcyjna, a jej jakość spełni oczekiwania użytkowników tabletu Nokia T21.

Folia ochronna 3mk flexibleglass ipad 5 2017 air/air2

Jeśli jesteś posiadaczem iPada 5 z 2017 roku lub iPada AIR/AIR2, to folia ochronna 3MK FlexibleGlass może zapewnić im doskonałą ochronę. Ta folia jest elastyczna, łatwa w aplikacji i nie tworzy bąbelków powietrza. Zapewnia doskonałą ochronę ekranu przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Cena tej folii jest atrakcyjna, a jej jakość gwarantuje pełne zabezpieczenie iPada 5 lub iPada AIR/AIR2.

Folia ochronna 3mk flexibleglass sam galaxy tab s8 plus 12.4″

Na koniec chcielibyśmy polecić folię ochronną 3MK FlexibleGlass dedykowaną tabletowi Samsung Galaxy Tab S8 Plus o przekątnej ekranu 12.4″. Ta folia jest elastyczna, łatwa w aplikacji i nie tworzy bąbelków powietrza. Zapewnia doskonałą ochronę ekranu przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Cena tej folii jest atrakcyjna, a jej jakość gwarantuje pełne zabezpieczenie tabletu Samsung Galaxy Tab S8 Plus.

Podsumowując, folie ochronne są niezbędnym akcesorium dla wszystkich posiadaczy tabletów. Odpowiednio dobrana folia może znacząco przedłużyć trwałość tabletu i zapewnić mu doskonałą ochronę przed uszkodzeniami. Na rynku dostępne są różne rodzaje folii, dostosowane do konkretnych modeli tabletów, co sprawia, że każdy użytkownik może znaleźć idealne rozwiązanie. Ceny folii ochronnych są zróżnicowane, co pozwala wybrać produkt dostosowany do własnych potrzeb i budżetu. Niezależnie od tego, jaki tablet posiadasz, warto zainwestować w folię ochronną, aby cieszyć się jego bezpiecznym i długotrwałym użytkowaniem.

Sprawdź koniecznie  Pokój nastolatki – jak go urządzić? praktyczne porady aranżacji pokoju dla nastolatki oraz inspiracje – home