Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Foteliki samochodowe – bezpieczeństwo twojego dziecka na drodze

Bezpieczeństwo dzieci podczas podróży samochodem jest priorytetem każdego rodzica.

Foteliki samochodowe stanowią niezbędny element wyposażenia, który zapewnia ochronę najmłodszym pasażerom. W artykule przedstawimy kilka popularnych modeli fotelików samochodowych, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru dla swojego dziecka.

Foteliki samochodowe - bezpieczeństwo twojego dziecka na drodze

Fotelik samochodowy caretero fotelik nimbus i-size 4-12 navy (100-150cm)

Fotelik Caretero NIMBUS I-SIZE to wybór idealny dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, o wzroście od 100 do 150 cm. Ten fotelik spełnia najnowsze normy bezpieczeństwa i posiada system ISOFIX, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Fotelik samochodowy kinderkraft fotelik confort up niebieski

Fotelik KinderKraft Confort Up to komfortowa opcja dla dzieci od 9 do 36 kg. Regulowany zagłówek i pasy zapewniają doskonałe dopasowanie do rosnącego dziecka. Dodatkowo, materiały użyte do produkcji są łatwe w utrzymaniu czystości, co ułatwia dbanie o czystość fotelika.

Apropos, przejrzyj ten wpis: Styl nowoczesny. zasady aranżacji oraz inspiracje – home

Fotelik samochodowy lionelo fotelik bastiaan szary 0-36 kg

Fotelik Lionelo Bastiaan to wielofunkcyjna opcja, która rośnie razem z dzieckiem od urodzenia do 36 kg. Regulowany kąt nachylenia oraz możliwość montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy sprawiają, że jest to wszechstronny wybór dla rodziców.

Fotelik samochodowy caretero fotelik volantefix limited – granatowy

Ten fotelik Caretero VolanteFIX Limited jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 9 do 36 kg. Posiada system ISOFIX oraz regulowany zagłówek, co zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas podróży.

Fotelik samochodowy lionelo lars 15-36kg czarny

Lionelo Lars to fotelik dla starszych dzieci, o wadze od 15 do 36 kg. Solidna konstrukcja i wygodne siedzisko sprawiają, że podróż staje się przyjemnością zarówno dla dziecka, jak i rodzica.

Fotelik samochodowy sprint junior ii podstawka samochodowa 22-36 kg

Sprint Junior II to podstawka samochodowa przeznaczona dla starszych dzieci, które ważą od 22 do 36 kg. Dzięki niej dziecko ma odpowiednie podparcie i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Fotelik samochodowy carcommerce fotelik -podstawka „junior”

Podstawki „JUNIOR” od Carcommerce są dostępne w kilku kolorach, takich jak czarny, zielony, granatowy, niebieski i czerwony. To praktyczne rozwiązanie dla dzieci, które już nie potrzebują tradycyjnego fotelika, ale nadal wymagają podparcia podczas jazdy.

Fotelik samochodowy sprint junior plus podstawka samochodowa 15-36 kg

Sprint Junior Plus to kolejna opcja podstawki samochodowej dla starszych dzieci, o wadze od 15 do 36 kg. Solidna konstrukcja i regulowane elementy pozwalają na idealne dopasowanie do potrzeb dziecka.

Foteliki samochodowe są niezbędnym elementem bezpieczeństwa podczas podróży z dziećmi. Wybór odpowiedniego modelu zależy od wieku i wagi dziecka, jak również preferencji rodziców. Warto zawsze sprawdzić, czy fotelik spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i czy jest właściwie zamontowany w samochodzie. Dzięki odpowiedniemu fotelikowi możemy zapewnić naszym pociechom maksymalne bezpieczeństwo na drodze.

Pamiętajmy, że inwestycja w fotelik samochodowy to inwestycja w zdrowie i życie naszych dzieci. Nie warto oszczędzać na tym ważnym elemencie wyposażenia samochodu.

Sprawdź koniecznie  Gry na xbox 360