Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Xiaomi mijia mi robot vacuum cleaner skv4022gl (sdjqr02rr) – robot sprzątający

Xiaomi mijia mi robot vacuum cleaner skv4022gl (sdjqr02rr) - robot sprzątający

Opis produktu

Xiaomi MiJia Mi Robot Vacuum Cleaner SKV4022GL, znany także jako SDJQR02RR, to innowacyjny robot sprzątający, który przełamuje tradycyjne metody utrzymania czystości w domu.

Ten inteligentny odkurzacz został zaprojektowany przez renomowaną firmę Xiaomi, znana z tworzenia wysokiej jakości elektroniki użytkowej. Dzięki zaawansowanym technologiom i funkcjom, ten robot odkurzacz może znacznie ułatwić codzienne czyszczenie pomieszczeń.

Robot Xiaomi MiJia Mi jest nie tylko inteligentny, ale również skuteczny. Wyposażony w potężny silnik, który generuje dostateczną moc ssania, aby usunąć kurz, brud i sierść zwierząt z różnych rodzajów podłóg, w tym drewnianych, kafelkowych i dywanowych. Dzięki jego niskiemu profilowi może łatwo docierać pod meble i inne trudno dostępne miejsca, zapewniając kompleksowe sprzątanie.

Jedną z głównych zalet tego robota jest jego zdolność do autonomicznego poruszania się po pomieszczeniach. Dzięki zaawansowanym czujnikom i algorytmom nawigacyjnym może unikać przeszkód, schodzić ze schodów i śledzić swoją trasę sprzątania. Możesz również zaprogramować go do pracy w określonych godzinach lub zdalnie sterować nim za pomocą aplikacji na smartfonie.

Ponadto, Xiaomi MiJia Mi Robot Vacuum Cleaner jest wyposażony w zaawansowany system filtracji, który pochłania mikroskopijne cząsteczki kurzu i alergeny. Dzięki temu może poprawić jakość powietrza w Twoim domu, szczególnie jeśli masz alergie lub problemy z drożdżami oddechowymi.

Specyfikacja

Oto główne parametry techniczne Xiaomi MiJia Mi Robot Vacuum Cleaner SKV4022GL:

 • Moc ssania: 1800 Pa
 • Pojemność baterii: 5200 mAh
 • Czas pracy na jednym ładowaniu: do 2,5 godziny
 • Pojemność pojemnika na kurz: 0,42 litra
 • Filtr HEPA: Tak
 • Waga: 3,8 kg
 • Wysokość: 9,6 cm
 • Średnica: 34,5 cm

To tylko kilka z imponujących specyfikacji tego urządzenia. Długi czas pracy na jednym ładowaniu, duża pojemność pojemnika na kurz i zaawansowany filtr HEPA sprawiają, że ten robot odkurzacz jest nie tylko efektywny, ale także wygodny w użytkowaniu.

Zauważ: Smart home w mieszkaniu. z jakich inteligentnych rozwiązań warto skorzystać?

Sprawdź również: Grill na balkonie – czy można robić grilla na balkonie w bloku?

Odkryj również: Smartwatche samsung

Opinie

Opinie użytkowników na temat Xiaomi MiJia Mi Robot Vacuum Cleaner są zazwyczaj bardzo pozytywne. Klienci chwalą jego skuteczność w usuwaniu brudu, łatwość obsługi i zdalne sterowanie za pomocą aplikacji. Dodatkowo, wielu użytkowników docenia jego cichą pracę, dzięki czemu można go używać nawet w nocy, bez zakłócania snu.

Recenzenci również zauważają, że robot jest inteligentny i skutecznie omija przeszkody, co pozwala na bezproblemowe sprzątanie różnych pomieszczeń. Filtr HEPA jest kolejnym aspektem, który jest często doceniany, zwłaszcza przez osoby z alergiami.

Niektórzy użytkownicy mogą narzekać na cenę tego urządzenia, która może być nieco wyższa niż innych robotów odkurzających dostępnych na rynku, ale większość uważa, że warto zainwestować w jakość i wydajność, jaką oferuje Xiaomi MiJia Mi Robot Vacuum Cleaner.

Inspiracje

Jeśli zastanawiasz się, jakie inspiracje można czerpać z posiadania Xiaomi MiJia Mi Robot Vacuum Cleaner, oto kilka pomysłów:

 • Zyskaj więcej czasu dla siebie: Dzięki temu robotowi możesz zaoszczędzić czas, który wcześniej poświęcałeś na odkurzanie. Możesz go wykorzystać na bardziej produktywne lub relaksujące zajęcia.
 • Popraw jakość powietrza w domu: Dla osób cierpiących na alergie lub astmę, ten robot może pomóc w utrzymaniu czystszego i zdrowszego środowiska.
 • Zyskaj wygodę: Możesz zdalnie sterować robotem za pomocą aplikacji, co pozwala na sprzątanie w dowolnym miejscu i czasie.

Pytania i odpowiedzi

Oto kilka często zadawanych pytań dotyczących Xiaomi MiJia Mi Robot Vacuum Cleaner:

 • Czy można używać go na dywanach? Tak, ten robot jest skuteczny na różnych rodzajach podłóg, w tym na dywanach.
 • Ile czasu trwa ładowanie baterii? Pełne ładowanie baterii zajmuje około 3-4 godzin.
 • Czy można zaprogramować go do pracy w określonych godzinach? Tak, za pomocą aplikacji możesz ustawić harmonogram pracy robota.

Je
śli masz jeszcze inne pytania dotyczące tego produktu, śmiało pytaj w sekcji „Pytania i odpowiedzi” lub skonsultuj się z producentem.

Xiaomi MiJia Mi Robot Vacuum Cleaner SKV4022GL (SDJQR02RR) to innowacyjny i skuteczny robot odkurzacz, który może znacznie ułatwić utrzymanie czystości w Twoim domu. Dzięki zaawansowanym technologiom, długiemu czasowi pracy na jednym ładowaniu i zaawansowanemu filtrowi HEPA, jest to produkt godny uwagi dla każdego, kto ceni sobie wygodę i jakość. Pozwól temu inteligentnemu robotowi zadbać o czystość w Twoim domu, a Ty zyskasz więcej czasu dla siebie.

Pytania, gwarancje, outlet i raty

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące zakupu, gwarancji, dostępności w outletach lub opcji płatności ratalnych, warto skonsultować się z dostawcą lub producentem, aby uzyskać pełne informacje na ten temat. Dzięki temu będziesz mógł dokonać świadomego wyboru i cieszyć się korzyściami wynikającymi z posiadania Xiaomi MiJia Mi Robot Vacuum Cleaner.

Sprawdź koniecznie  Listwy zasilające przeciwprzepięciowe