Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Wózki transportowe – idealne rozwiązanie do przenoszenia ciężkich przedmiotów

Wózki transportowe to niezastąpione narzędzia w codziennej pracy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Dzięki nim można znacząco ułatwić przenoszenie ciężkich i nieporęcznych przedmiotów, co przekłada się na większą wygodę i efektywność pracy. W tym artykule przyjrzymy się różnym modelom wózków transportowych, które są dostępne na rynku i omówimy ich najważniejsze cechy oraz zastosowania.

Wózki transportowe - idealne rozwiązanie do przenoszenia ciężkich przedmiotów

Wolfcraft wózek transportowy ts 1500 (wf5525000)

Jeden z popularnych modeli wózków transportowych firmy Wolfcraft. Posiada udźwig 1500 kg, co czyni go idealnym narzędziem do przenoszenia ciężkich ładunków. Solidna konstrukcja i duża powierzchnia ładunkowa pozwalają na bezpieczne i efektywne przemieszczanie materiałów.

Wolfcraft wózek transportowy ts 2500, do 200 kg

Jeśli potrzebujesz wózka o mniejszym udźwigu, model TS 2500 od Wolfcraft może być doskonałym wyborem. Z udźwigiem 200 kg jest w stanie sprostać wielu zastosowaniom, zarówno w warsztacie, jak i podczas przeprowadzek.

Zwróć uwagę również na to: Powody dlaczego twój grzejnik nie grzeje – home

Rzuć okiem na to także: Place zabaw

Przy moment, zerknij na ten tekst: **Tytuł:**

Zwróć na to wzrok: Jak pozbyć się rybików? – home

Neo wózek transportowy schodowy, składany, udźwig 150kg (84-402)

Ten model wózka transportowego firmy Neo jest idealnym rozwiązaniem do przenoszenia ładunków po schodach. Składana konstrukcja pozwala na łatwe przechowywanie i transportowanie wózka. Udźwig 150 kg sprawia, że poradzi sobie z większością zadań.

Yato rolki do transportu mebli do 300 kg 4 szt. yt-37490

Rolki transportowe to świetne narzędzie do przemieszczania mebli i innych ciężkich przedmiotów. Model YT-37490 od firmy Yato posiada udźwig 300 kg i jest wyposażony w cztery rolki, co ułatwia manewrowanie nawet najcięższymi meblami.

Neo wózek transportowy, młynarka, udźwig 200kg (84-401)

Wózek transportowy Neo 84-401 to idealne narzędzie do przewożenia młynarek i innych narzędzi budowlanych. Udźwig 200 kg pozwala na bezpieczne transportowanie sprzętu na placu budowy.

Neo wózek transportowy platformowy udźwig 300kg (84-403)

Ten model wózka transportowego Neo posiada platformę, co sprawia, że nadaje się do przewożenia większych ładunków o udźwigu do 300 kg. Jest idealny do magazynów i innych miejsc, gdzie potrzebne jest szybkie i efektywne przenoszenie materiałów.

Makita wózek transportowy do systemu walizek makpac (tr00000001)

Firma Makita oferuje wózek transportowy, który jest idealnym uzupełnieniem dla systemu walizek Makpac. Pozwala na łatwe przemieszczanie narzędzi i akcesoriów, co jest niezwykle przydatne w pracy profesjonalistów.

Dewalt wózek transportowy do skrzyń tstak (dwst1-71196)

Jeśli używasz skrzyń TSTAK od firmy Dewalt, ten wózek transportowy będzie idealnym dodatkiem. Umożliwia wygodne przemieszczanie narzędzi i akcesoriów na placu budowy lub w warsztacie.

Worx taczka srebrna (wg050)

Taczka to klasyka wśród narzędzi transportowych. Model WG050 od firmy Worx jest nie tylko praktyczny, ale także estetyczny dzięki srebrnej kolorystyce. Doskonale sprawdza się podczas prac ogrodowych i budowlanych.

Vorel wózek magazynowy składany 90kg (78661)

Jeśli potrzebujesz przenosić mniejsze ładunki w magazynie, wózek składany od firmy Vorel może być idealnym rozwiązaniem. Z udźwigiem 90 kg jest w stanie pomóc w organizacji przestrzeni magazynowej.

Topex wózek transportowy 150kg (79r301)

Model 79R301 od firmy Topex to wózek o udźwigu 150 kg, który znajdzie zastosowanie zarówno w warsztacie, jak i podczas przeprowadzek czy prac remontowych. Solidna konstrukcja gwarantuje trwałość i niezawodność.

Stanley wózek platforma stalowy 150kg (sxwtd-pc527)

Wózek transportowy od firmy Stanley to idealne narzędzie do przemieszczania ciężkich ładunków. Konstrukcja ze stali zapewnia trwałość i wytrzymałość, a udźwig 150 kg pozwala na przenoszenie różnych materiałów.

Stanley wózek stalowy 250kg (sxwtc-ht524)

Ten model wózka transportowego od firmy Stanley posiada większy udźwig – 250 kg. Jest to doskonałe narzędzie do przewożenia cięższych ładunków na placu budowy czy w magazynie.

Stanley Wózek transportowy aluminiowy skład
any 60kg (SXWTD-FT501)

Jeśli potrzebujesz lekkiego i przenośnego wózka transportowego, model SXWTD-FT501 od firmy Stanley może być idealnym wyborem. Składana konstrukcja ułatwia przechowywanie i transportowanie, a udźwig 60 kg pozwala na przenoszenie mniejszych ładunków.

Qbrick platforma transportowa qbrick system (skrz n6039)

Platforma transportowa firmy Qbrick to innowacyjne rozwiązanie do przemieszczania materiałów budowlanych. Dzięki systemowi Qbrick można łatwo i szybko łączyć platformy, co zwiększa możliwości przenoszenia większych ładunków.

Podsumowując, wózki transportowe są niezastąpione w wielu dziedzinach życia i pracy. Dzięki nim możemy znacząco ułatwić sobie przenoszenie ciężkich przedmiotów oraz zwiększyć naszą efektywność. Wybierając odpowiedni model wózka transportowego, warto zwrócić uwagę na udźwig, konstrukcję oraz zastosowanie, aby mieć pewność, że narzędzie sprosta naszym potrzebom. Niezależnie od tego, czy jesteśmy profesjonalistami czy amatorami, wózki transportowe są niezastąpione w codziennej pracy.

Sprawdź koniecznie  Szklarnie: rozwiązania dla ogrodników i hodowców roślin