Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Sejfy i kasetki – domowe, do zabudowy

Bezpieczeństwo naszych wartościowych przedmiotów i dokumentów jest priorytetem dla wielu z nas.

Dlatego też sejfy i kasetki stają się nieodłącznym elementem wielu domów i biur. W tym artykule przyjrzymy się różnym modelom i opcjom, jakie oferują na rynku. Znajdziemy sejfy i kasetki do przechowywania pieniędzy, kluczy, dokumentów oraz innych cennych rzeczy.

Sejfy i kasetki - domowe, do zabudowy

Eagle kasetka na pieniądze 8878m czarna

Pierwszym produktem, który przyjrzymy się bliżej, jest kasetka na pieniądze marki Eagle. Model 8878M w kolorze czarnym to doskonały wybór do przechowywania gotówki i innych wartościowych drobiazgów. Jest to solidna i wytrzymała kasetka, która zabezpieczy Twoje pieniądze przed niepożądanymi sytuacjami.

Phoenix safe sejf vela na klucz (ss0801kd)

Kolejnym produktem, który warto rozważyć, jest sejf marki Phoenix Safe. Model Vela z zamkiem na klucz (SS0801KD) to idealne rozwiązanie do przechowywania ważnych dokumentów i wartościowych przedmiotów. Jego solidna konstrukcja gwarantuje ochronę przed włamaniami i innymi zagrożeniami.

Skup się na: Mikrofony pojemnościowe

Rzuć okiem na to także: Szpachlowanie: cena za 1m² – ile kosztuje w 2023? – home

Zajrzyj też na: Smartfony htc

Zwróć uwagę również na to: Parownice do ubrań – steamery

Masterlock kasetka lchw20101

Jeśli potrzebujesz kasetki do przechowywania kluczy, to model LCHW20101 od MasterLock może spełnić Twoje oczekiwania. Ta kasetka jest wyposażona w solidny zamek i doskonale sprawdzi się w domu lub biurze, gdzie ważne jest zachowanie porządku i bezpieczeństwa kluczy.

Masterlock kasetka lcfw30100

Kolejna propozycja od MasterLock to kasetka LCFW30100, która została zaprojektowana z myślą o przechowywaniu dokumentów i cennych przedmiotów. Jej solidna konstrukcja i ognioodporność sprawiają, że możesz być pewien, iż Twoje rzeczy są bezpieczne.

Rieffel schweiz sejf valorit na klucz (vt-gk 2)

Marka Rieffel Schweiz proponuje sejf Valorit na klucz (VT-GK 2), który doskonale nadaje się do przechowywania dużych ilości cennych przedmiotów. Solidna konstrukcja i zaawansowany zamek gwarantują pełne bezpieczeństwo.

Vorel kasetka na pieniądze czarna kluczyk 150x120x80mm (78620)

Kasetka na pieniądze marki Vorel to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują niewielkiego i kompaktowego miejsca do przechowywania gotówki. Jej niewielkie rozmiary pozwalają na dyskretną i bezpieczną przechowalnię.

Masterlock kasetka na klucze z zamkiem szyfrowym (5401eurd)

Jeśli zależy Ci na jeszcze większym bezpieczeństwie kluczy, to kasetka od MasterLock z zamkiem szyfrowym (5401EURD) może okazać się doskonałym wyborem. Dzięki zaawansowanej technologii szyfrowania, tylko upoważnione osoby będą miały dostęp do kluczy.

Rieffel schweiz sejf zamek cyfrowy (vt-sb 225se)

Kolejny sejf od Rieffel Schweiz, model VT-SB 225SE, wyposażony jest w zamek cyfrowy. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność i wygodę w obszarze zabezpieczania swoich wartościowych przedmiotów.

Phoenix safe sejf vela zamek na klucz i cyfrowy (ss0805e)

Phoenix Safe proponuje sejf Vela z zamkiem na klucz i cyfrowym (SS0805E). Ten model łączy w sobie tradycyjne zabezpieczenia z nowoczesnymi technologiami, co sprawia, że jest bardzo wszechstronny i skuteczny w ochronie cennych rzeczy.

Rieffel schweiz sejf mini-tresor my first safe na szyfr (207500)

Dla najmłodszych członków rodziny, Rieffel Schweiz przygotował sejf Mini-Tresor My first Safe na szyfr (207500). To doskonała opcja, aby nauczyć dzieci dbałości o swoje skarby i wartościowe przedmioty.

Vorel kasetka na pieniądze książka 240x155x55mm (78633)

Jeśli lubisz pomysły na przechowywanie, to kasetka na pieniądze marki Vorel w formie książki (78633) może Cię zainteresować. To nie tylko bezpieczne, ale także estetyczne rozwiązanie do ukrywania wartościowych przedmiotów.

Rieffel schweiz sejf valorit na klucz (vt-gk 1)

Kolejny sejf od Rieffel Schweiz, model VT-GK 1, to idealna opcja dla tych, którzy potrzebują solidnego zabezpieczenia swoich cennych przedmiotów. Zamek na klucz zapewnia pełną kontrolę nad dostępem do sejfu.

Vorel Kasetka na pieniądze czarna szyfr 250x180x90mm (78628
)

Kończąc naszą listę, mamy kasetkę na pieniądze marki Vorel w kolorze czarnym z szyfrem (78628). To doskonała opcja dla tych, którzy cenią sobie dodatkowe zabezpieczenia swoich wartościowych przedmiotów.

Powyższe produkty to tylko niektóre z dostępnych na rynku sejfów i kasetek. Wybór zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Bez względu na to, czy potrzebujesz miejsca do przechowywania gotówki, kluczy czy ważnych dokumentów, na pewno znajdziesz odpowiednią opcję. Pamiętaj, że bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego warto zainwestować w solidne rozwiązania, które zapewnią Ci spokój i ochronę Twoich wartościowych rzeczy.

Sprawdź koniecznie  Blair witch – legendarna gra survival horror