Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Hantle

Hantle to nieodłączny element wyposażenia każdego, kto dba o swoją kondycję fizyczną i zdrowie.

Dzięki nim możemy wykonywać różnorodne ćwiczenia, które poprawią siłę mięśniową, wytrzymałość oraz sylwetkę. W artykule tym przyjrzymy się różnym rodzajom hantli dostępnych na rynku, w szczególności produktom marki Zipro i Mozos. Opowiemy o ich cechach, cenach oraz prezentujemy opinie użytkowników.

Hantle

Zipro hantle bitumiczne 2 x 10 kg

Pierwszym produktem, który chcielibyśmy przedstawić, są hantle bitumiczne Zipro o wadze 10 kg. To doskonałe narzędzie do treningu siłowego i kształtowania mięśni. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Cena tych hantli waha się w granicach od 100 do 150 złotych za parę.

Zipro hantle bitumiczne 2 x 20 kg

Dla osób zaawansowanych, które potrzebują większego obciążenia, idealnym wyborem będą hantle bitumiczne Zipro o wadze 20 kg. To już poważne narzędzie do treningu, które pozwoli na rozwijanie maksymalnej siły mięśniowej. Kosztuje one zazwyczaj od 200 do 250 złotych za parę.

Apropos, przejrzyj ten wpis: Suszenie grzybów w piekarniku: w jakiej temperaturze i jak długo należy suszyć grzyby? poradnik krok po kroku – home

Warto poświęcić czas na to: Roboty koszące

Obejrzyj również: Tarcze do cięcia metalu i betonu – sklep, ceny, opinie

Przejrzyj też: Rozdrabniacze do gałęzi

Zipro zestaw hantli żeliwny 12 x różne rodzaje obciążenia w zestawie

Jeśli zależy ci na różnorodności w treningach, to zestaw hantli żeliwnych Zipro może być doskonałym rozwiązaniem. W zestawie znajdziesz 12 hantli o różnych wagach, co pozwoli na dostosowanie obciążenia do swoich potrzeb. Cena tego zestawu wynosi zazwyczaj około 500 złotych.

Zipro hantle neoprenowe 2 x 1 kg, 2 x 2 kg, 2 x 3 kg, 2 x 4 kg, 2 x 5 kg

Jeśli preferujesz hantle neoprenowe, to Zipro oferuje szeroki wybór wag. Dostępne są hantle o wadze 1 kg, 2 kg, 3 kg, 4 kg oraz 5 kg. To doskonałe narzędzia do ćwiczeń aerobowych oraz treningów siłowych. Ceny hantli neoprenowych Zipro zaczynają się od 20 złotych za parę, w zależności od wagi.

Zipro hantel hex gumowany 1 x 2.5 kg, 1 x 5 kg, 1 x 7.5 kg, 1 x 12.5 kg, 1 x 15 kg, 1 x 17.5 kg

Kolejnym interesującym produktem w ofercie Zipro są hantle HEX gumowane. Dostępne są w różnych wagach, od 2.5 kg do 17.5 kg. Gumowa powłoka zapewnia pewny chwyt i chroni podłogę przed uszkodzeniami. Cena hantli HEX zaczyna się od około 30 złotych za sztukę.

Mozos hantle mh40set bitumiczne 2 x 20 kg

Marka Mozos również oferuje hantle bitumiczne o wadze 20 kg. To solidne i trwałe narzędzie do treningu siłowego. Cena hantli Mozos MH40SET wynosi zazwyczaj od 150 do 200 złotych za parę.

Podsumowując, wybór hantli zależy od twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Zipro oferuje szeroką gamę hantli różnych rodzajów i wag, co pozwala dostosować je do własnych celów treningowych. Mozos z kolei zapewnia solidne produkty o dobrej jakości. Niezależnie od wyboru, regularny trening z hantlami może przynieść wiele korzyści dla zdrowia i sylwetki.

Zanim dokonasz zakupu, zawsze warto zapoznać się z opiniami innych użytkowników, aby dowiedzieć się, jak dany produkt sprawuje się w praktyce. Pamiętaj również o stosowaniu odpowiedniej techniki podczas treningu, aby uniknąć kontuzji i osiągnąć oczekiwane rezultaty. Życzymy udanych zakupów i efektywnych treningów!

Sprawdź koniecznie  Wydłuż okres gwarancji lub pełnej ochrony