Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Węże ogrodowe

Węże ogrodowe to nieodłączny element każdego ogrodu, umożliwiający efektywne podlewanie roślin, mycie samochodów czy sprzątanie podwórka.

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się różnym rodzajom węży ogrodowych dostępnych na rynku, ich cechom, opiniami użytkowników oraz cenami. Jeśli planujesz zakup węża ogrodowego, to koniecznie przeczytaj ten artykuł, aby dokonać najlepszego wyboru.

Węże ogrodowe

Cellfast wąż ogrodowy economic 1″ 20m (10-030)

Pierwszym produktem, który chcielibyśmy przedstawić, jest wąż ogrodowy Cellfast Economic o długości 20 metrów. Jest to produkt idealny do podlewania dużych obszarów, dzięki swojej długiej długości i szerokiemu przekrojowi 1 cala. Sprawdza się doskonale w ogrodach, na działkach oraz w rolnictwie. Ceny tego modelu wahają się, ale zazwyczaj mieści się w przystępnych widełkach.

Cellfast wąż ogrodowy hobby 1/2″ 50m (16-201)

Jeśli potrzebujesz węża o dłuższej długości, ale o mniejszym przekroju, warto zwrócić uwagę na model Cellfast Hobby. Posiada przekrój 1/2 cala i ma imponującą długość 50 metrów. Jest to świetna opcja do ogrodów rekreacyjnych i działkowych. Jest stosunkowo lekki i łatwy w obsłudze, a jego cena jest dość konkurencyjna.

Zajrzyj też na: Pomysły na ogród nowoczesny — jak wykonać, inspiracje, aranżacje

Warto to rozważyć: Bramki voip

Jest to godne uwagi: Listwy zasilające

Cellfast wąż nawadniający drip 1/2″ 15m (19-002)

Jeśli interesuje Cię nawadnianie kroplowe, to wąż ogrodowy Cellfast Drip może być idealnym rozwiązaniem. Ma przekrój 1/2 cala i długość 15 metrów, co pozwala na precyzyjne podlewanie roślin. Jest to również wąż, który można wykorzystać do montażu systemów nawadniania kroplowego. Jego cena jest dostępna dla każdego ogrodnika.

Cellfast wąż ogrodowy plus 1/2″ 50m (10-201)

Kolejnym modelem od Cellfast jest wąż ogrodowy Plus, który ma przekrój 1/2 cala i długość aż 50 metrów. To świetne rozwiązanie dla właścicieli większych ogrodów, którzy potrzebują zasięgu na duży obszar. Wąż ten cechuje się wysoką jakością wykonania, a jego cena jest konkurencyjna w stosunku do innych produktów tej klasy.

Cellfast wąż ogrodowy economic 3/4″ 30m (10-021)

Kolejny model Cellfast to wąż Economic, ale z większym przekrojem – 3/4 cala. Ma długość 30 metrów i jest doskonały do podlewania roślin o większym zapotrzebowaniu na wodę. Ten wąż może być również wykorzystywany do prac porządkowych, takich jak mycie podwórka czy samochodu. Cena tego produktu jest atrakcyjna w stosunku do jego parametrów.

Cellfast zestaw zraszający z wężem rozciągliwym 7,5 – 15m (19-041)

Jeśli potrzebujesz mobilnego rozwiązania do zraszania ogrodu, to zestaw Cellfast z wężem rozciągliwym może Cię zainteresować. Ten kompaktowy wąż o długości od 7,5 do 15 metrów jest łatwy do przechowywania i transportu. W zestawie znajdziesz również pistolet z wyborem strumienia, co czyni go idealnym narzędziem do pielęgnacji ogrodu. Cena jest atrakcyjna, a użytkownicy chwalą sobie jego wygodę.

Neo wąż ogrodowy 1/2″ x 30 m, 4-warstwowy (15-801)

Jeśli szukasz węża ogrodowego od innego producenta, to warto przyjrzeć się modelowi Neo. Ten 4-warstwowy wąż o przekroju 1/2 cala i długości 30 metrów charakteryzuje się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jest to dobra opcja dla wymagających użytkowników. Cena może być nieco wyższa niż u konkurencji, ale warto zainwestować w jakość.

Greenmill bęben z wężem zestaw 10m+1,5m (gb2610)

Jeśli zależy Ci na porządku i organizacji, to zestaw Greenmill z bębnem może być idealnym rozwiązaniem. W zestawie znajduje się 10 metrów węża oraz 1,5 metra przyłącza, które można łatwo przechowywać na specjalnym bębnie. To świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie porządek w ogrodzie. Cena jest dość atrakcyjna, a użytkownicy chwalą sobie wygodę użytkowania tego zestawu.

Cellfast c.basic wĄŻ rozciĄgliwy kpl. 5-15m c19-046

Jeśli potrzebujesz kompaktowego i rozciągliwego węża, to model Cellfast C.BASIC może Cię zainteresować. Ma długość od 5 do 15 metrów, co pozw
ala na elastyczne podlewanie roślin. Ten wąż jest również łatwy do przechowywania i transportu. Cena jest przystępna dla każdego ogrodnika.

Cellfast wąż ogrodowy 3/4″ 25 mb 10-075

Jeśli potrzebujesz węża o większym przekroju, to model Cellfast o przekroju 3/4 cala może spełnić Twoje oczekiwania. Ma długość 25 metrów i jest idealny do podlewania dużych roślin lub trawników. Jest to również dobra opcja do prac porządkowych. Cena jest konkurencyjna w stosunku do produktów o podobnych parametrach.

Wybór odpowiedniego węża ogrodowego zależy od indywidualnych potrzeb oraz budżetu. W artykule przedstawiliśmy różne modele od firmy Cellfast oraz innych producentów, które cieszą się dobrą opinią użytkowników. Pamiętaj, że jakość węża ogrodowego ma duże znaczenie dla jego trwałości i wydajności, dlatego warto zainwestować w produkt wysokiej jakości, który posłuży Ci przez wiele sezonów. Przed zakupem warto również przejrzeć opinie innych użytkowników, aby dowiedzieć się, jak dany wąż sprawdza się w praktyce.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz węża do podlewania ogrodu, czy do innych prac wokół domu, na rynku znajdziesz wiele opcji, które spełnią Twoje oczekiwania. Pamiętaj, że dobry wąż ogrodowy to inwestycja na lata, dlatego warto wybrać produkt dopasowany do swoich potrzeb.

Sprawdź koniecznie  Suszarki do ubrań – bębnowe