Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Bojlery

Bojlery, czyli elektryczne podgrzewacze wody, stanowią niezastąpiony element wyposażenia każdego mieszkania.

Dzięki nim możemy cieszyć się ciepłą wodą w dowolnym momencie, bez konieczności oczekiwania na nagrzewanie się wody w tradycyjnym bojlerze. W artykule tym przedstawimy różne modele bojlerów marki Ariston, omówimy ich główne cechy oraz dostępność w sklepach, a także przyjrzymy się opinii użytkowników i cenom. Zapraszamy do lektury!

Bojlery

Bojler ariston velis wifi o 50 1.5 kw (3626294)

Pierwszym modelem, który chcielibyśmy przedstawić, jest Bojler Ariston Velis WiFi O 50 o mocy 1.5 kW. Ten kompaktowy podgrzewacz wody charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz możliwością sterowania za pomocą aplikacji mobilnej dzięki funkcji WiFi. Dzięki temu możemy dostosować temperaturę wody do naszych potrzeb, nawet będąc poza domem.

Bojler ariston velis wifi o 80 1.5 kw (3626295)

Kolejnym modelem w naszym zestawieniu jest Bojler Ariston Velis WiFi O 80 o mocy 1.5 kW. Ten większy brat poprzedniego modelu również oferuje możliwość sterowania za pomocą aplikacji mobilnej, co sprawia, że jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Jego pojemność pozwala na dostarczenie ciepłej wody większej ilości osób.

Zajrzyj też na: Zmywarki wolnostojące

Odkryj również: Czym jest color blocking we wnętrzach? dowiedz się, jak modnie łączyć kolory w aranżacji!

Warto to dokładniej przemyśleć: Blog na blogspot, czyli blogger – czy to najlepsza opcja? jak go założyć? poradnik

Bojler ariston velis wifi o 100 1.5 kw (3626296)

Dla tych, którzy potrzebują jeszcze większej ilości ciepłej wody, idealnym rozwiązaniem może być Bojler Ariston Velis WiFi O 100 o mocy 1.5 kW. Ten model zapewni nam niezawodne dostarczenie ciepłej wody nawet w przypadku dużej liczby użytkowników. Dodatkowo, możliwość sterowania za pomocą WiFi sprawia, że możemy dostosować temperaturę wody do naszych preferencji.

Bojler ariston lydos hybrid wifi 80 1.2 kw (3629064)

Przechodząc do innych serii bojlerów Ariston, warto wspomnieć o modelu Bojler Ariston Lydos Hybrid WiFi 80 o mocy 1.2 kW. Ten podgrzewacz wody charakteryzuje się wysoką efektywnością energetyczną dzięki technologii hybrydowej. Dzięki możliwości sterowania za pomocą aplikacji mobilnej, możemy oszczędzać energię i kontrolować zużycie wody.

Bojler ariston lydos hybrid wifi 100 1.2 kw (3629065)

Jeśli potrzebujemy większej pojemności, Bojler Ariston Lydos Hybrid WiFi 100 o mocy 1.2 kW może okazać się doskonałym wyborem. To połączenie efektywności energetycznej z dużą ilością ciepłej wody. Aplikacja mobilna umożliwia nam pełną kontrolę nad urządzeniem, co jeszcze bardziej zwiększa jego funkcjonalność.

Bojler ariston lydos hybrid 100 1.2 kw (3629053)

Kolejny model z serii Lydos, Bojler Ariston Lydos Hybrid 100 o mocy 1.2 kW, to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących oszczędności energii i ciepłej wody o dużej pojemności. Jego działanie opiera się na technologii hybrydowej, co sprawia, że zużycie energii jest minimalne, a efektywność maksymalna.

Bojler ariston velis evo 100 1.5 kw (3626147)

Kolejny model, Bojler Ariston Velis Evo 100 o mocy 1.5 kW, to połączenie nowoczesnego designu z wydajnością. Ten bojler charakteryzuje się szybkim nagrzewaniem wody i możliwością dostosowania temperatury za pomocą aplikacji mobilnej. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i oszczędność czasu.

Bojler ariston lydos eco 80 1.8 kw (3201887)

Jeśli zależy nam na ekologii, Bojler Ariston Lydos Eco 80 o mocy 1.8 kW może być idealnym wyborem. Ten model jest wyjątkowo energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Dodatkowo, dzięki funkcji WiFi, możemy zarządzać jego pracą z dowolnego miejsca, dbając o efektywne zużycie energii.

Bojler ariston velis evo 50 1.5 kw (3626145)

Bojler Ariston Velis Evo 50 o mocy 1.5 kW to kolejna propozycja dla tych, którzy potrzebują mniejszej ilości ciepłej wody. Ten kompaktowy model charakteryzuje się nowoczesnym designem i możliwością sterowania za pomocą aplikacji mobilnej. To idealne rozwiązanie do mniejszych łazienek czy kuchni.

Bojler ariston elite wifi 30/5 eu 30 2 kw (3105084)

Jeśli potrzebujesz niewielkiego bojlera do małej łazienki lub kuchni, warto zwrócić uwagę na model Bojler Ariston ELITE Wifi 30/5 EU o mocy 2 kW. Ten kompaktowy pod
grzewacz wody charakteryzuje się wyjątkową wydajnością i możliwością sterowania za pomocą aplikacji mobilnej. To rozwiązanie dla osób ceniących sobie oszczędność miejsca i energii.

Bojler ariston lydos wifi 100 1.8 kw (3201988)

Ostatnim modelem, który chcielibyśmy przedstawić, jest Bojler Ariston Lydos WiFi 100 o mocy 1.8 kW. Ten podgrzewacz wody charakteryzuje się dużą pojemnością i możliwością sterowania za pomocą aplikacji mobilnej. To doskonałe rozwiązanie dla rodzin i osób, które potrzebują dużej ilości ciepłej wody.

Bojlery marki Ariston to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących efektywnych i nowoczesnych podgrzewaczy wody. Dzięki funkcji WiFi możemy kontrolować temperaturę wody i oszczędzać energię, co sprawia, że są one nie tylko wygodne, ale także przyjazne dla środowiska. Oferowane modele różnią się pojemnością i mocą, co pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb. Opinie użytkowników potwierdzają ich wysoką jakość i niezawodność. Cena bojlerów marki Ariston jest zróżnicowana, co pozwala znaleźć model odpowiedni do naszego budżetu. Zachęcamy do odwiedzenia sklepów internetowych i stacjonarnych, aby znaleźć idealny bojler Ariston dla siebie.

Mamy nadzieję, że nasz przegląd modeli bojlerów Ariston pomógł Ci w podjęciu decyzji o wyborze odpowiedniego podgrzewacza wody. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i wysokiej jakości, będziesz mógł cieszyć się ciepłą wodą zawsze, gdy jej potrzebujesz.

Sprawdź koniecznie  Jak grać w tysiąca? popularna gra karciana bez tajemnic