Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe są niezbędnym narzędziem w wielu branżach, od budownictwa po przemysł spożywczy.

Dzięki swojej wydajności i trwałości, pozwalają one utrzymać miejsca pracy czyste i bezpieczne. W tym artykule przedstawimy różne modele odkurzaczy przemysłowych dostępnych na rynku, omówimy ich cechy oraz podzielimy się opiniami użytkowników. Dowiesz się również, jakie są dostępne ceny i gdzie najlepiej kupić odkurzacze przemysłowe.

Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacz przemysłowy stanley sxvc20pte

Stanley SXVC20PTE to jeden z popularnych modeli odkurzaczy przemysłowych. Posiada potężny silnik o mocy 1200 W, który zapewnia wysoką wydajność odkurzania. Ten odkurzacz jest również wyposażony w filtr HEPA, który skutecznie usuwa z powietrza alergeny i pyłki. Stanley SXVC20PTE cechuje się solidną konstrukcją i dużą pojemnością worka na śmieci, co sprawia, że doskonale sprawdza się w trudnych warunkach pracy. Jego cena wynosi średnio 600 zł.

Odkurzacz przemysłowy starmix isc l-1625 top

Starmix ISC L-1625 Top to profesjonalny odkurzacz przemysłowy, który jest doceniany przez użytkowników za swoją wydajność i trwałość. Posiada on silnik o mocy 1600 W, który gwarantuje skuteczne odkurzanie nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Ten model wyposażony jest w filtr PES, który jest odporny na wilgoć i zapewnia długotrwałą efektywność. Starmix ISC L-1625 Top kosztuje około 1200 zł.

Jest to interesujące do zbadania: Wybieramy kwiaty na urodziny. lepiej sprezentować solenizantowi bukiet kwiatów czy kwiat doniczkowy?

W wolnej chwili przeczytaj ten artykuł: Pady

Rzuć okiem na to także: Juka ogrodowa – aranżacja, pielęgnacja. juka w ogrodzie! – home

Przejrzyj też: Gogle vr – okulary vr: przewodnik po najpopularniejszych modelach na rynku

Rzuć okiem na to także: Red dead redemption 2 pc, wersja cyfrowa

Odkurzacz przemysłowy starmix ipulse l-1635 basic

Starmix iPulse L-1635 Basic to kolejny model od renomowanego producenta Starmix. Ten odkurzacz przemysłowy wyróżnia się innowacyjną technologią iPulse, która automatycznie oczyszcza filtr podczas pracy, co zapewnia stałą wydajność odkurzania. Posiada on mocny silnik o mocy 1600 W i pojemny zbiornik na śmieci. Cena tego modelu wynosi około 1500 zł.

Odkurzacz przemysłowy karcher t 7/1 classic (1.527-181.0)

Karcher T 7/1 Classic to kompaktowy odkurzacz przemysłowy o mocy 1200 W. Jest łatwy w obsłudze i doskonale sprawdza się w mniejszych przestrzeniach. Posiada filtr z włókna szklanego, który skutecznie zatrzymuje pyłki i alergeny. Cena tego modelu wynosi średnio 500 zł.

Odkurzacz przemysłowy bosch advancedvac 18v-8

Bosch AdvancedVac 18V-8 to mobilny odkurzacz przemysłowy zasilany akumulatorem. Jest idealny do prac na placu budowy, gdzie brak dostępu do prądu. Posiada silnik o mocy 18 V, który zapewnia skuteczne odkurzanie. Cena tego modelu wynosi około 800 zł.

Odkurzacz przemysłowy camry cr 7045

Camry CR 7045 to budżetowy odkurzacz przemysłowy, który jednak oferuje niezłą wydajność. Posiada silnik o mocy 1200 W i pojemny zbiornik na śmieci. Jest to dobra opcja dla osób poszukujących ekonomicznego rozwiązania. Cena tego modelu wynosi średnio 300 zł.

Odkurzacz przemysłowy dewalt dcv517n-xj

Dewalt DCV517N-XJ to odkurzacz przemysłowy z serii narzędzi DeWalt. Posiada silnik o mocy 18 V i jest kompatybilny z akumulatorami z tej samej serii. Ten mobilny odkurzacz doskonale sprawdza się na placu budowy i w warsztacie. Cena tego modelu wynosi około 600 zł.

Odkurzacz przemysłowy starmix ecraft apl-1422 ewr

Starmix eCraft APL-1422 EWR to model odkurzacza przemysłowego przeznaczony do profesjonalnych zastosowań. Posiada silnik o mocy 1400 W i filtr PES, który gwarantuje skuteczne oczyszczanie powietrza. Cena tego modelu wynosi około 1800 zł.

Odkurzacz przemysłowy makita vc4210l

Makita VC4210L to odkurzacz przemysłowy z serii narzędzi Makita. Posiada silnik o mocy 1200 W i dużą pojemność zbiornika na śmieci. Jest to model mobilny, który można łatwo przemieszczać na placu budowy. Cena tego modelu wynosi średnio 900 zł.

Odkurzacz przemysłowy bosch gas 35 m afc (06019c3100)

Bosch GAS 35 M AFC to zaawansowany odkurzacz przemysłowy z automatycznym czyszczeniem filtra. Posiada silnik o mocy 1200 W i duży zbiornik na śmieci. Jest to model profesjonalny, który
doskonale sprawdza się w trudnych warunkach pracy. Cena tego modelu wynosi około 1600 zł.

Odkurzacz przemysłowy starmix ipulse l-1635 top

Starmix iPulse L-1635 Top to wersja premium odkurzacza przemysłowego od Starmix. Oprócz innowacyjnej technologii iPulse, posiada on silnik o mocy 1600 W i pojemny zbiornik na śmieci. Cena tego modelu wynosi około 1800 zł.

Odkurzacz przemysłowy bosch advanced vac 20 (06033d1200)

Bosch Advanced Vac 20 to odkurzacz przemysłowy o mocy 1200 W. Jest łatwy w obsłudze i posiada filtr z włókna szklanego. Cena tego modelu wynosi średnio 550 zł.

Odkurzacz przemysłowy dedra ded6603

Dedra DED6603 to budżetowy odkurzacz przemysłowy, który jednak oferuje przyzwoitą wydajność. Posiada silnik o mocy 1200 W i pojemny zbiornik na śmieci. Cena tego modelu wynosi średnio 250 zł.

Odkurzacz przemysłowy scheppach nts20

Scheppach NTS20 to kompaktowy odkurzacz przemysłowy o mocy 1200 W. Jest łatwy w obsłudze i doskonale sprawdza się w mniejszych przestrzeniach. Cena tego modelu wynosi około 350 zł.

Odkurzacz przemysłowy nac vc140s-25-kl

NAC VC140S-25-KL to profesjonalny odkurzacz przemysłowy o mocy 1400 W. Posiada pojemny zbiornik na śmieci i filtr PES. Jest to model ceniony przez użytkowników za niezawodność i wydajność. Cena tego modelu wynosi około 1100 zł.

Podsumowując, wybór odkurzacza przemysłowego zależy od potrzeb i budżetu. Warto dokładnie zastanowić się nad wymaganiami i przeznaczeniem, aby wybrać model, który najlepiej spełni oczekiwania. Sklepy internetowe i stacjonarne oferują szeroki wybór odkurzaczy przemysłowych, a opinie użytkowników mogą pomóc w podjęciu właściwej decyzji. Niezależnie od wyboru, odkurzacz przemysłowy jest niezbędnym narzędziem, które ułatwia utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Sprawdź koniecznie  Zabawki: radość i rozwój dla dzieci