Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Drążki do podciągania – rozporowe i drzwiowe

Drążki do podciągania to popularne urządzenia treningowe, które pozwalają wzmocnić mięśnie górnej części ciała, zwłaszcza mięśnie pleców, ramion i klatki piersiowej.

Warto jednak wiedzieć, że istnieje kilka różnych rodzajów drążków do podciągania, w tym drążki rozporowe i drążki drzwiowe. W tym artykule omówimy różnice między nimi oraz przedstawimy kilka popularnych modeli drążków dostępnych na rynku.

Drążki do podciągania - rozporowe i drzwiowe

Gotel drążek ścienny d2a

Gotel Drążek ścienny D2A to solidny drążek przeznaczony do montażu na ścianie. Jest wykonany z wytrzymałej stali, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Dzięki temu modelowi możesz wykonywać różnorodne ćwiczenia, takie jak podciąganie, podciąganie kolan do klatki piersiowej czy unoszenie nóg. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wykorzystać dostępną przestrzeń w swoim domu.

Neo-sport drążek sufitowo-ścienny ns-316

Jeśli nie masz wolnej ściany, ale masz wystarczająco dużo miejsca pod sufitem, drążek sufitowo-ścienny Neo-Sport NS-316 może być dla Ciebie idealnym wyborem. Ten model można zamontować na suficie, co daje większą swobodę ruchu podczas ćwiczeń. Dzięki temu drążkowi możesz łatwo rozwijać swoje umiejętności w podciąganiu i innych ćwiczeniach siłowych.

Zwróć na to wzrok: Hp pavilion 15 – recenzja, dane techniczne, czy warto?

Spójrz także na to: Monitory

Zwróć uwagę również na to: Jak wygląda dach mansardowy? czy warto tworzyć zadaszenie w takim stylu? – home

Weź pod uwagę: Jaki telewizor 60 cali wybrać? czym kierować się przy zakupie?

Neo-sport drążek rozporowy ns-311

Drążek rozporowy Neo-Sport NS-311 to praktyczne i mobilne urządzenie. Możesz go łatwo zamontować w dowolnym miejscu, bez konieczności wiercenia otworów w ścianie lub suficie. Drążek ten oferuje stabilność i wygodę podczas treningu, co sprawia, że jest popularnym wyborem wśród osób, które nie chcą trwale montować drążka w swoim domu.

Fit4med drążek rozporowy fit082

Fit4Med Drążek rozporowy FIT082 to kolejny przykład drążka rozporowego, który można łatwo zamontować bez użycia narzędzi. Ten model charakteryzuje się solidną konstrukcją i możliwością regulacji wysokości, co pozwala dostosować go do własnych potrzeb treningowych. Dzięki temu możesz wykonywać różnorodne ćwiczenia i stopniowo zwiększać swoją siłę.

Neo-sport drążek na futrynę ns-312

Jeśli nie masz miejsca na tradycyjne drążki sufitowe lub ścienne, drążek na futrynę Neo-Sport NS-312 może być doskonałym rozwiązaniem. Ten model można zamontować na futrynie drzwi, co pozwala zaoszczędzić miejsce i jednocześnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Dzięki temu możesz trenować w domu, nawet jeśli masz ograniczoną ilość miejsca.

Neo-sport drążek wolnostojący ns-301

Jeśli preferujesz drążek wolnostojący, który nie wymaga montażu na ścianie lub suficie, model Neo-Sport NS-301 może być dla Ciebie odpowiedni. Ten drążek jest stabilny i łatwy w użyciu. Możesz go postawić w dowolnym miejscu w domu i rozpocząć trening od razu. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą angażować się w trwały montaż drążka.

Hms drążek rozporowy dd03

Drążek rozporowy HMS DD03 to kolejna opcja dla tych, którzy preferują drążek, który można łatwo zdemontować i przechować. Ten model charakteryzuje się solidną konstrukcją i możliwością regulacji wysokości, co pozwala dostosować go do różnych ćwiczeń. Po treningu możesz go złożyć i schować, co jest praktycznym rozwiązaniem w przypadku ograniczonej przestrzeni.

Schildkrot drążek na futrynę 960044

Drążek na futrynę Schildkrot 960044 to inny model, który można zamontować na futrynie drzwi. Ten drążek jest stabilny i łatwy w użyciu, a jego montaż jest prosty i nie wymaga użycia narzędzi. Możesz go łatwo przenieść z jednego pomieszczenia do drugiego, co sprawia, że jest bardzo praktycznym rozwiązaniem treningowym.

Insportline poręcze wolnostojące

Poręcze wolnostojące inSPORTline to alternatywne urządzenie, które pozwala wykonywać różnorodne ćwiczenia siłowe, w tym podciąganie. Te poręcze są stabilne i łatwe w użyciu, a ich zaletą jest możliwość trenowania różnych grup mięśniowych. To doskonały wybór dla osób, które chcą zwiększyć swoją siłę i kondycję.

Body sculpture drążek rozporowy bb 262l

Drążek rozporowy Body Sculpture BB 262L to kolejna opcja dla miłośników dr
ążków rozporowych. Ten model charakteryzuje się solidną konstrukcją i regulacją wysokości, co pozwala dostosować go do własnych potrzeb treningowych. Dzięki temu możesz wykonywać różnorodne ćwiczenia i rozwijać swoją siłę.

Springos drążek na futrynę fa0012

Drążek na futrynę Springos FA0012 to praktyczne urządzenie, które można zamontować na futrynie drzwi. Ten model jest stabilny i łatwy w użyciu, a jego montaż nie wymaga użycia narzędzi. Dzięki temu możesz trenować w dowolnym miejscu i wykorzystać dostępną przestrzeń w domu.

Umbro uchwyty do robienia ćwiczeń pompek umbro uni

Jeśli chcesz wzmocnić mięśnie ramion i klatki piersiowej, uchwyty do robienia pompek Umbro uni mogą być dla Ciebie odpowiednim wyborem. To praktyczne i mobilne urządzenie, które pozwala wykonywać różnorodne ćwiczenia siłowe. Możesz je łatwo przenosić i stosować w różnych miejscach w swoim domu.

One fitness drążek rozporowy db10

Drążek rozporowy One Fitness DB10 to kolejny przykład drążka rozporowego, który można zamontować bez użycia narzędzi. Ten model oferuje stabilność i regulację wysokości, co pozwala dostosować go do różnych ćwiczeń. Dzięki temu możesz efektywnie trenować mięśnie górnej części ciała.

Umbro drĄŻek rozporowy regulacja 65-95cm inox umbro

Drążek rozporowy Umbro z regulacją wysokości od 65 do 95 cm to kolejna opcja dla tych, którzy potrzebują mobilnego urządzenia treningowego. Ten model jest stabilny i łatwy w użyciu, a jego regulacja wysokości pozwala dostosować go do różnych ćwiczeń. Możesz go przenosić i używać w różnych pomieszczeniach w swoim domu.

Sportvida drążek rozporowy sv-hk0279

Ostatnim modelem, który omówimy, jest drążek rozporowy SportVida SV-HK0279. Ten drążek charakteryzuje się solidną konstrukcją i możliwością regulacji wysokości, co pozwala dostosować go do własnych potrzeb treningowych. Jest stabilny i bezpieczny podczas ćwiczeń, co sprawia, że jest popularnym wyborem wśród miłośników treningu siłowego.

Podsumowując, drążki do podciągania są doskonałym narzędziem do wzmacniania mięśni górnej części ciała. Wybór między drążkami rozporowymi a drążkami drzwiowymi zależy od dostępnej przestrzeni i preferencji treningowych. Istnieje wiele różnych modeli drążków dostępnych na rynku, które pozwalają dostosować trening do własnych potrzeb. Niezależnie od wyboru, regularne ćwiczenia na drążkach przyniosą korzyści dla zdrowia i kondycji.

Sprawdź koniecznie  Mikrocement – gdzie sprawdzi się najlepiej? jak go położyć? – home