Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Akcesoria do urządzeń agd do lodówek

Urządzenia AGD, takie jak lodówki, są nieodłączną częścią naszych domów i codziennego życia.

Aby zapewnić im długotrwałą i skuteczną pracę, warto wyposażyć je w odpowiednie akcesoria. W tym artykule omówimy różnorodne akcesoria do lodówek, które mogą poprawić ich funkcjonalność i wydajność. Przyjrzymy się produktom takim jak pochłaniacze zapachów, termometry, żarówki, filtry i wiele innych.

Akcesoria do urządzeń agd do lodówek

Orion pochłaniacz zapachów do lodówki kula 2szt.

Pierwszym akcesorium, o którym chcemy wspomnieć, jest pochłaniacz zapachów marki Orion w formie kul. Dostępny w zestawie 2 sztuk, doskonale sprawdza się w lodówkach, eliminując niepożądane zapachy i utrzymując świeżość przechowywanych produktów. To proste, ale skuteczne rozwiązanie dla każdej lodówki.

Orion Świnka do lodówki chrumka z czujnikiem

Kolejnym interesującym produktem jest śliczna „Świnka do lodówki CHRUMKA” od firmy Orion. To nie tylko uroczy gadżet, ale także przydatne akcesorium. Świnka wyposażona jest w czujnik, który monitoruje temperaturę w lodówce i informuje użytkownika o jej zmianach. To świetne narzędzie do dbania o bezpieczeństwo przechowywanych produktów.

Warto to zbadać: Tanie ogrodzenie drewniane – jak zrobić?

Odkryj również: Kosy i podkaszarki

Warto to zbadać: Wentylatory

Rzuć okiem na to także: Gry edukacyjne – wzbogacający świat nauki i zabawy

Rzuć okiem również na: Chrabąszcz majowy – charakterystyka i sposoby zwalczania

Tfa termometr 14.4000

Jeśli chodzi o kontrolę temperatury w lodówce, termometr TFA 14.4000 to doskonały wybór. Ten precyzyjny termometr pozwala monitorować temperaturę wewnątrz lodówki, zapewniając, że przechowywane produkty są przechowywane w odpowiednich warunkach.

Terdens termometr lodówkowy (0549)

Kolejnym termometrem na naszej liście jest model Terdens 0549, specjalnie zaprojektowany do lodówek. Ten niewielki termometr jest łatwy w montażu i pozwala szybko sprawdzić temperaturę wewnątrz lodówki, co jest niezbędne dla bezpiecznego przechowywania żywności.

Gtv Żarówka do lodówki 15w e14 (zs-lda15w-14)

Żarówka do lodówki to kolejne istotne akcesorium. GTV oferuje żarówkę o mocy 15W i standardowym gwincie E14, która jest idealna do zamontowania w lodówkach. Zapewnia ona odpowiednie oświetlenie wnętrza lodówki, co ułatwia znalezienie potrzebnych produktów.

Galicja pochłaniacz zapachów do lodówek 60g fresh ice

Pochłaniacz zapachów to niezastąpiony dodatek do lodówki, a produkt Galicja Fresh Ice to świetny wybór. Ten pochłaniacz o pojemności 60g eliminuje nieprzyjemne zapachy i nadaje wnętrzu lodówki świeży aromat.

Samsung filtr do lodówek hafin2

Filtry do lodówek są niezbędne do utrzymania czystości i jakości wody, która jest dostępna w lodówce. Filtr Samsung HAFIN2 skutecznie usuwa zanieczyszczenia i niepożądane substancje z wody, zapewniając czystą i zdrową wodę do picia i przygotowywania posiłków.

ŻarÓwka lodÓwki 15w

Żarówka do lodówki o mocy 15W to podstawowe akcesorium, które warto mieć w zapasie. Jeśli obecna żarówka w lodówce przestanie działać, ta żarówka zapewni niezbędne oświetlenie, aby z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

NÓŻka lodÓwki polar 054

Nóżka do lodówki może być przydatnym akcesorium, szczególnie jeśli lodówka ma nierówne podłoże. Nóżka lodówki Polar 054 umożliwia dostosowanie poziomu lodówki, zapewniając stabilność i równomierne chłodzenie.

ZawÓr serwisowy do napeŁniania gazem

Zawór serwisowy do napełniania gazem to akcesorium, które może być przydatne w przypadku awarii lub konieczności naprawy lodówki. Pozwala na bezpieczne napełnianie lodówki gazem, co może być niezbędne do przywrócenia jej sprawności.

Gtv Żarówka do lodówki 25w e14 (zs-lda25w-14)

Jeśli potrzebujesz żarówki o wyższej mocy do swojej lodówki, GTV oferuje model o mocy 25W z gwintem E14. Ta żarówka zapewnia intensywne oświetlenie, co może być przydatne w większych lodówkach.

Kondensator 2 uf, kondensator 4 uf, kondensator 3 uf, kondensator 5 uf

Kondensatory są ważnymi elementami w układzie chłodzenia lodówek. Dostęp
ne w różnych pojemnościach, pozwalają regulować pracę kompresora, co wpływa na efektywność chłodzenia. Wybór odpowiedniego kondensatora jest istotny dla utrzymania lodówki w dobrej kondycji.

Podsumowując, akcesoria do urządzeń AGD, takich jak lodówki, mogą znacząco poprawić ich funkcjonalność i wydajność. Pochłaniacze zapachów, termometry, żarówki, filtry, żarówki czy kondensatory – każdy z tych produktów pełni istotną rolę w zapewnieniu właściwego funkcjonowania lodówki. Wybierając odpowiednie akcesoria, możemy zwiększyć komfort użytkowania i bezpieczeństwo przechowywanych produktów, co przekłada się na naszą codzienną wygodę.

Sprawdź koniecznie  Balsamy, masła, kremy i olejki do ciała – skarbnica piękna i zdrowia twojej skóry